Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi

Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Mersin
İlçe:Mezitli
Adres:Atatürk Mah. G.M.K. Bul. No:642
Telefon:0 (324) 239-4145
Web Sitesi:fizyotip.com.trHata Bildir
36.76400034.551733

Kurum Hakkında

Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi, Mersin ili Mezitli ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Merkezimiz, 2006 yılında üç hekim ile İstiklal Caddesindeki (İMC Hastanesi yanı) adresinde hizmet vermeye başladı. Sekiz yıl aynı adreste sağlık hizmetini sürdürdü. Ancak daha geniş alanın gerekliliği ve SGK'nın yeni hizmet koşulları nedeni ile 2014 yılında Mezitli'deki yeni adresimize A Tipi Tıp Merkezi olarak taşındık.

Yeni merkezimiz beş katlı bağımsız tek binadan oluşmaktadır. Binamızın geniş ve ferah olmasından dolayı merkezimizin bir katını tamamen fizik tedavi hastalarına, diğer bir katını rehabilitasyon hastalarına (nörolojik rehabilitasyon, ortopedik rehabilitasyon ve pediatrik rehabilitasyon salonları olmak üzere) ayırdık. Birçok cihazımızı yeniledik. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon salonları yanı sıra hastalarımıza tıbbi egzersiz programları ve pilates eğitimi vermek için ayrı salonlar yaptık.

Bugün için üç uzman hekim, bir diş hekimi, bir diyetisyen, beş fizyoterapist ve onaltı çalışanımız ile Mersin'e sağlık alanında hizmet vermeye devam ediyoruz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi
Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi teknolojinin getirdiği imkanların da yardımıyla sizlere her alanda en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.
Özel VM Medicalpark Mersin Hastanesi
VM Medical Park Mersin Hastanesi deneyimli hekim kadrosu, multidisipliner tanı ve tedavi yaklaşımı, yenilikçi tıp teknolojileri ile hizmetinizde. Mezitli’de Gazi Mustafa Kemal Bulvarı üzerinde yer almakta ve toplu ulaşımın en kola
Özel Diamer Diyaliz Merkezi
40+1 adet diyaliz makinesi kapasiteli ve tüm gerekli tıbbi cihazlarla donanımlı diyaliz merkezimizde sizlere hizmet vermekteyiz.
Özel M City Hospital Hastanesi
City Hospital, hastalarına doğru tanıyı koyabilme ve doğru tedaviyi uygulayabilme amacıyla kurulmuş bilimsel bir iş birliği anlayışının ürünüdür.
Özel Mersin Nefroloji Diyaliz Merkezi
Özel Mersin Nefroloji Diyaliz Merkezinde bikarbonatlı hemodiyaliz hizmeti sunulmaktadır.
Mersin Üniversitesi Onkoloji Hastanesi
150 yataklı Mersin Üniversitesi Onkoloji Hastanesinde erişkin ve çocuk hemoterapi, onkoloji bölümleri, radyoterapi verilen ünite bulunmaktadır.
Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Mersin Üniversitesi Çiftlikköy Yerleşkesinde yer alan 638 yataklı Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi 2014 yılından itibaren Hastanemiz sağlık hizmetlerini yeni binasında sürdürmeye başlamıştır.
Özel Onko Mersin Onkoloji Merkezi
Özel Onko Mersin Onkoloji Merkezi Şubemiz, bölgenin ilk ve tek özel onkoloji merkezi olarak radyoterapi hizmetine başlamıştır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉