Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi

Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Mersin
İlçe:Mezitli
Adres:Atatürk Mah. G.M.K. Bul. No:642
Telefon:0 (324) 239-4145
Web Sitesi:fizyotip.com.trHata Bildir
36.76400034.551733

Kurum Hakkında

Merkezimiz, 2006 yılında üç hekim ile İstiklal Caddesindeki (İMC Hastanesi yanı) adresinde hizmet vermeye başladı. Sekiz yıl aynı adreste sağlık hizmetini sürdürdü. Ancak daha geniş alanın gerekliliği ve SGK'nın yeni hizmet koşulları nedeni ile 2014 yılında Mezitli'deki yeni adresimize A Tipi Tıp Merkezi olarak taşındık.

Yeni merkezimiz beş katlı bağımsız tek binadan oluşmaktadır. Binamızın geniş ve ferah olmasından dolayı merkezimizin bir katını tamamen fizik tedavi hastalarına, diğer bir katını rehabilitasyon hastalarına (nörolojik rehabilitasyon, ortopedik rehabilitasyon ve pediatrik rehabilitasyon salonları olmak üzere) ayırdık. Birçok cihazımızı yeniledik. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon salonları yanı sıra hastalarımıza tıbbi egzersiz programları ve pilates eğitimi vermek için ayrı salonlar yaptık.

Bugün için üç uzman hekim, bir diş hekimi, bir diyetisyen, beş fizyoterapist ve onaltı çalışanımız ile Mersin'e sağlık alanında hizmet vermeye devam ediyoruz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi, Mersin ili Mezitli ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.2 / 5

Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.2 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Mersin Ortadoğu Hastanesi
360 metre uzaklıkta
Atatürk Mah. Üniversite Yolu Üzeri 35. Sokak No:11
VM Medicalpark Mersin Hastanesi
830 metre uzaklıkta
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı. No:676 Mezitli
Diamer Diyaliz Merkezi
1.8 km. uzaklıkta
Yeni Mh. G.M.K Blv. 189/B
M City Hospital Hastanesi
1.8 km. uzaklıkta
G.M.K. Bulvarı No:669 Mezitli
Mersin Nefroloji Diyaliz Merkezi
2.4 km. uzaklıkta
Batıkent Mah. İstemihan Talay Cd. Grand Erdem Plaza B Blk. No:160/A
Mersin Üniversitesi Onkoloji Hastanesi
2.7 km. uzaklıkta
Mersin Üniversitesi Hastane Kampüsü Yenişehir