Özel Diamer Diyaliz Merkezi

Özel Diamer Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Diamer Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Mersin
İlçe:Mezitli
Adres:Yeni Mh. G.M.K Blv. 189/B
Telefon:0 (324) 358-9999
Web Sitesi:www.diamer.com.trHata Bildir
36.75285234.536599

Kurum Hakkında

Özel Diamer Diyaliz Merkezi, Mersin ili Mezitli ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 40+1 adet diyaliz makinesi kapasiteli ve tüm gerekli tıbbi cihazlarla donanımlı diyaliz merkezimizde sizlere hizmet vermekteyiz. Hepatit B ve Hepatit C'li hastalarımıza ayrı diyaliz salonlarında hizmet vermekteyiz. Hastalarımıza diyaliz seansı boyunca evlerindeymiş gibi hissettirmek için uydu anteni bağlantılı LCD televizyonlarla tercih ettikleri her programı izleme olanağı diz üstü bilgisayarlar ile internet'e bağlanma imkâni sunulmaktadır.

Makinelerimiz tüm dünyada ve ülkemizde de uzman doktorlar tarafından tercih edilen Bıkarbonatlı Hemodiyaliz tedavisi yapmaktadır. Hemodiyaliz tedavisi sırasında hastalarda oluşan; ani tansiyon düşmesi, kramplar ve buna benzer yan etkiler Bıkarbonatlı hemodiyaliz tedavisi sırasında daha az olmakta veya hiç olmamaktadır, hastalar daha rahat ve sıkıntısız olarak, gerekli tedavi sürelerini tamamlamaktadırlar.

Merkezimizde bulunan su sistemi ve diğer tüm tıbbi cihazlar, Avrupa Standartlarında, markalarının en son modelidir Şu sistemimizde antitoksin filtresi bulunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Diamer Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Diamer Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Diamer Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Özel Diamer Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel M City Hospital Hastanesi
City Hospital, hastalarına doğru tanıyı koyabilme ve doğru tedaviyi uygulayabilme amacıyla kurulmuş bilimsel bir iş birliği anlayışının ürünüdür.
Özel VM Medicalpark Mersin Hastanesi
VM Medical Park Mersin Hastanesi deneyimli hekim kadrosu, multidisipliner tanı ve tedavi yaklaşımı, yenilikçi tıp teknolojileri ile hizmetinizde. Mezitli’de Gazi Mustafa Kemal Bulvarı üzerinde yer almakta ve toplu ulaşımın en kola
Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi
Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi teknolojinin getirdiği imkanların da yardımıyla sizlere her alanda en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.
Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi
Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi olarak Mezitlide rehabilitasyon ve fizik tedavi alanında hizmet vermek için yeni binamızda sizlerleyiz.
Mersin Üniversitesi Onkoloji Hastanesi
150 yataklı Mersin Üniversitesi Onkoloji Hastanesinde erişkin ve çocuk hemoterapi, onkoloji bölümleri, radyoterapi verilen ünite bulunmaktadır.
Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Mersin Üniversitesi Çiftlikköy Yerleşkesinde yer alan 638 yataklı Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi 2014 yılından itibaren Hastanemiz sağlık hizmetlerini yeni binasında sürdürmeye başlamıştır.
Özel Mersin Nefroloji Diyaliz Merkezi
Özel Mersin Nefroloji Diyaliz Merkezinde bikarbonatlı hemodiyaliz hizmeti sunulmaktadır.
Özel Onko Mersin Onkoloji Merkezi
Özel Onko Mersin Onkoloji Merkezi Şubemiz, bölgenin ilk ve tek özel onkoloji merkezi olarak radyoterapi hizmetine başlamıştır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Diamer Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉