Özel Diamer Diyaliz Merkezi

Özel Diamer Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Diamer Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Mersin
İlçe:Mezitli
Adres:Yeni Mh. G.M.K Blv. 189/B
Telefon:0 (324) 358-9999
Web Sitesi:www.diamer.com.trHata Bildir
36.75285234.536599

Kurum Hakkında

40+1 adet diyaliz makinesi kapasiteli ve tüm gerekli tıbbi cihazlarla donanımlı diyaliz merkezimizde sizlere hizmet vermekteyiz. Hepatit B ve Hepatit C'li hastalarımıza ayrı diyaliz salonlarında hizmet vermekteyiz. Hastalarımıza diyaliz seansı boyunca evlerindeymiş gibi hissettirmek için uydu anteni bağlantılı LCD televizyonlarla tercih ettikleri her programı izleme olanağı diz üstü bilgisayarlar ile internet'e bağlanma imkâni sunulmaktadır.

Makinelerimiz tüm dünyada ve ülkemizde de uzman doktorlar tarafından tercih edilen Bıkarbonatlı Hemodiyaliz tedavisi yapmaktadır. Hemodiyaliz tedavisi sırasında hastalarda oluşan; ani tansiyon düşmesi, kramplar ve buna benzer yan etkiler Bıkarbonatlı hemodiyaliz tedavisi sırasında daha az olmakta veya hiç olmamaktadır, hastalar daha rahat ve sıkıntısız olarak, gerekli tedavi sürelerini tamamlamaktadırlar.

Merkezimizde bulunan su sistemi ve diğer tüm tıbbi cihazlar, Avrupa Standartlarında, markalarının en son modelidir Şu sistemimizde antitoksin filtresi bulunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Diamer Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Diamer Diyaliz Merkezi, Mersin ili Mezitli ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Diamer Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Diamer Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Özel Diamer Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Diamer Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

M City Hospital Hastanesi
20 metre uzaklıkta
G.M.K. Bulvarı No:669 Mezitli
VM Medicalpark Mersin Hastanesi
1000 metre uzaklıkta
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı. No:676 Mezitli
Mersin Ortadoğu Hastanesi
1.6 km. uzaklıkta
Atatürk Mah. Üniversite Yolu Üzeri 35. Sokak No:11
Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi
1.8 km. uzaklıkta
Atatürk Mah. G.M.K. Bul. No:642
Mersin Üniversitesi Onkoloji Hastanesi
3.5 km. uzaklıkta
Mersin Üniversitesi Hastane Kampüsü Yenişehir
Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
3.6 km. uzaklıkta
Mersin Üniversitesi Çiftlikköy Kampüsü