Mersin şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 8 adet Diyaliz Merkezi listelenmiştir. Mersin ilinde toplam 49 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Mersin yazısına tıklayabilirsiniz.

Mersin Diyaliz Merkezleri Listesi

Akdeniz
Özel FMC Mersin Diyaliz Merkezi
★★★☆☆· Akdeniz / Mersin
28 yataklı Özel FMC Mersin Diyaliz Merkezinde hemodiyaliz tedavisi ve ev hemodiyalizi tedavisi yapılmaktadır.
Mezitli
Özel Ata Çeşmeli Diyaliz Merkezi
★★★☆☆· Mezitli / Mersin
Özel Ata Çeşmeli Diyaliz Merkezi deneyimli uzman hekim ve hemşire kadromuzla huzurlu bir ortamda verdiğimiz hizmetle hastalarımızın sağlık ve sosyal standartlarını en üst düzeye ulaştırmak için profesyonel ekibi ile özverili çalışmaktadır.
Özel Diamer Diyaliz Merkezi
★★☆☆☆· Mezitli / Mersin
40+1 adet diyaliz makinesi kapasiteli ve tüm gerekli tıbbi cihazlarla donanımlı diyaliz merkezimizde sizlere hizmet vermekteyiz.
Silifke
Özel Silifke Diyaliz Merkezi
★★★★★· Silifke / Mersin
2008 yılında hizmete başlayan diyaliz merkezimizde 21 adet Braun Dialog 8.2 hemodiyaliz makinesi, DWA Modula su sistemi, teknolojik olarak üst düzey bir altyapı ile hizmet sunuyoruz.
Tarsus
Özel Tarsus Diyaliz Merkezi
★★★★★· Tarsus / Mersin
20+1 adet diyaliz makinesi kapasiteli ve tüm gerekli tıbbi cihazlarla donanımlı diyaliz merkezimizde sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.
Toroslar
Özel Mersin Diyaliz Merkezi
★★★★☆· Toroslar / Mersin
Diyaliz Merkezimiz 30+1 makine ruhsatı ile Mersin İlinde diyaliz makine kapasitesi en yüksek diyaliz merkezi unvanını taşımaktadır.
Yenişehir
Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi
★☆☆☆☆· Yenişehir / Mersin
Mersin Özel Sağlık hizmetleri Özel Ata Mersin Diyaliz merkezimizde hastalara sunulan hizmet standardının diyaliz ile kaliteli yaşam ve güleryüz odaklı olmasını hedefleyerek 2001 yılında kurulmuştur.
Özel Mersin Nefroloji Diyaliz Merkezi
★★★★★· Yenişehir / Mersin
Özel Mersin Nefroloji Diyaliz Merkezinde bikarbonatlı hemodiyaliz hizmeti sunulmaktadır.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Yorum ve Şikayetler