Özel Tarsus Diyaliz Merkezi

Özel Tarsus Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Tarsus Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Mersin
İlçe:Tarsus
Adres:İsmetpaşa Mah. Rasim Dokur Cad. Soylu Apt.
Telefon:0 (324) 614-6869
36.91021034.886080

Kurum Hakkında

Kurulduğu tarihten beri öncü sağlık hizmeti veren ve bölgenin ilk özel diyaliz merkezi olan Özel Tarsus Diyaliz Merkezi, Anadolu'nun en önemli tarihi yerleşim merkezlerinden Tarsus İlçe merkezinde Kleopatra Özel Sağlık Hizmetleri, tarafından kendi bünyesinde kurduğu Özel Tarsus Diyaliz Merkezini hizmete sokarak, Türkiye ve dünyanın dört bir yanındaki diyaliz hastalarına kaliteli ve güvenli hizmet oluşturmuştur.

Bütün Kamu Sağlık Kuruluşları ile sözleşmelerimiz mevcuttur. Herhangi bir sosyal güvence ve sağlık sigortası kapsamında olmayan hastalarımıza da özel imkanlar sunmaktayız.

Merkezimizde Diyaliz Hekimi ve İç Hastalıkları Uzmanı yönetiminde tecrübeli ve güler yüzlü sağlık ekibimizle kesintisiz hizmet vermekteyiz. Sağlık ekibimiz diyaliz konusunda gerekli tecrübeye sahip doktor ve hemşirelerden oluşmaktadır.

20+1 adet diyaliz makinesi kapasiteli ve tüm gerekli tıbbi cihazlarla donanımlı diyaliz merkezimizde sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Hepatit B'li ve Hepatit C'li hastalarımızın; kendilerine tahsis edilen odalarda diğer hastalarımızdan ayrı şekilde tedavileri yapılmaktadır.

Hastalarımızın tedavi takipleri ve rutin tetkiklerini şahsi dosyalarında ve bilgisayar ortamında saklamaktayız, Hastalarımıza ayrıca özel bireysel ilgi göstermekte ve tedavi sürecinde her ihtiyacını karşılamaktayız.

Hastalarımızı 3 adet servis araçlarımızla evlerinden alıp tekrar evlerine bırakmaktayız. Ayrıca geniş servis güzergahlarımızla konforlu servis araçlarımızla hastalarımızı en güvenilir ve yüksek kalitede servis yapmaktayız.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Tarsus Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Tarsus Diyaliz Merkezi, Mersin ili Tarsus ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Tarsus Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Tarsus Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Tarsus Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Tarsus Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Medical Park Tarsus Hastanesi

330 metre uzaklıkta

Öğretmenler Mah. Şehit İsmet Akın Cad. No:10

Ömer Sayar Hastanesi

530 metre uzaklıkta

Öğretmenler Mh. 2901 Sk. No:17 Caminur

Tarsus Maya Göz Tıp Merkezi

550 metre uzaklıkta

Öğretmenler Mahallesi 2903 Sokak No:9

Aktif Yaşam Tıp Merkezi

600 metre uzaklıkta

Şehit Mustafa Mh. Muvaffak Uygur Cd. No:32/B

Mersin Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezi

670 metre uzaklıkta

Caminur Mah. 0806 Sok. No:11

Tarsus Devlet Hastanesi

770 metre uzaklıkta

Tekke Mah. Donuktaş Caddesi No:27

Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

1.3 km. uzaklıkta

Şehitkerim Mah. Sayman Cad. No:15