Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Kurum Adı:Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:Mersin
İlçe:Tarsus
Adres:Şehitkerim Mah. Sayman Cad. No:15
Telefon:0 (324) 613-4048
Web Sitesi:www.tarsuskadindogum.comHata Bildir
36.91602834.898684

Kurum Hakkında

Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi, Mersin ili Tarsus ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 2007 yılında kendi öz kaynaklarımız ve dünya bankası kredisi ile bölgemizin ilk ve tek kadın doğum dal hastanesi olarak inşaatına başlanan hastanemiz 4000 metrekare arsada yaklaşık 2000 metrekare kapalı alan üzerine kurulmuş olup 22 yatak kapasitesi ile 7 gün 24 saat kadın doğum ve çocuk bölümlerinde kesintisiz uzman hekimlerimizle hizmet vermektedir.

Bahçe içinde bulunan cumhuriyet dönemi tarihi taş bina bölge anıtlar kurulu kontrolünde restore edilerek 340 metrekare kullanım alanı kazanılmış ve idari bina olarak hizmet vermektedir.

Hastanemizde 2 tam donanımlı ameliyathane, laboratuar, radyoloji, yenidoğan ve yoğun bakım üniteleri bulunmaktadır. Hastanemizde bulunan ünitelerin tamamı modern teknik cihazlarla donatılmış olup alanında Avrupa Birliği standartlarına uygun hizmet kalitesini sağlamaktadır. Ayrıca hasta ve refakatçisinin konforunu sağlamaya yönelik düzenlenmiş 17 tek yataklı modern hasta odalarımız mevcuttur.

Hastanemizde 5 kadın doğum uzmanı 1 çocuk hastalıkları uzmanı 1 anestezi uzmanı 1 biyokimya uzmanı 1 diyetisyen 1 acil hekimi ve 45 yardımcı sağlık ve idari personel hizmet vermektedir. Radyoloji ünitesinde direk grafi mamografi, histerrosalpingografi, ultrasonografi, renkli doppler ultrasonografi ve 4 boyutlu ultrasonografi hizmetleri mevcuttur ayrıca laboratuarımızda tüm tetkikler yapılmaktadır.

Hastanemiz özel sigortalar, tüm resmi kurumlar ve sosyal güvenlik kurumuna bağlı (SSK, Bağkur, Emekli Sandığı) sosyal güvencesi olan hastalara hizmet vermektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Üroloji
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Acil
  • Yeni Doğan Yoğun Bakım
  • Yoğun Bakım

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Mersin Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezi
Sağlık sektöründe yeni bir vizyon anlayışı ile hizmet veren ve Sağlığın Gülen Yüzü olmaya devam eden Özel Mersin Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezi Tarsus'da da kaliteli hizmet anlayışını sizlere sunmaktadır.
Özel Aktif Yaşam Tıp Merkezi
Özel Aktif Yaşam Tıp Merkezi
702 metre uzaklıkta
2006 yılında hareketin sağlığa dönüştüğü yer sloganıyla ilk adımları attığımız o günden bugüne hastalarımıza hizmet vermek için canla başla çalışmaktayız.
Tarsus Devlet Hastanesi
Tarsus Devlet Hastanesi
1 km. uzaklıkta
600 yataklı Tarsus Devlet Hastanesi olarak yeni hizmet binamız ve hizmet birimlerimizle Tarsus halkımıza ve Çukurova bölgemize daha iyi hizmet verebilecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Özel Tarsus Maya Göz Tıp Merkezi
Merkezimiz, seçkin uzman doktor ve yardımcı personel kadrosuyla, medikal ve cerrahi göz tedavisinde en gelişmiş yöntemleri en son teknoloji ile halkımıza sunmaktadır.
Özel Tarsus Hastanesi
Özel Tarsus Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Özel Tarsus Hastanesi, Eski Ömer Sayar Hastanesinin yenilenmiş ve modern binasında, alanında uzman ve güler yüzlü ekibiyle hizmet vermektedir.
Özel Tarsus MMT Amerikan Hastanesi
Daha önce Tarsus Medicalpark Hastanesi olarak faaliyetlerine devam eden hastane, Tarsus MMT Amerikan Hastanesi olarak faaliyetlerine devam etmektedir.
Özel Tarsus Diyaliz Merkezi
Bölgenin ilk özel diyaliz merkezi olan Özel Tarsus Diyaliz Merkezi olarak Diyaliz Hekimi ve Nefroloji Uzmanı yönetiminde tecrübeli ve güler yüzlü sağlık ekibimizle kesintisiz hizmet vermekteyiz.
Özel Tarsus Güven Diyaliz Merkezi
Böbrek yetmezliği ve diyaliz hastalarımızın tedavi ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Özel Güven Diyaliz Merkezimiz sağlıklı bir yaşam sürebilmeniz için hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉