Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Kurum Adı:Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:Mersin
İlçe:Tarsus
Adres:Şehitkerim Mah. Sayman Cad. No:15
Telefon:0 (324) 613-4048
Web Sitesi:www.tarsuskadindogum.comHata Bildir
36.91602834.898684

Kurum Hakkında

2007 yılında kendi öz kaynaklarımız ve dünya bankası kredisi ile bölgemizin ilk ve tek kadın doğum dal hastanesi olarak inşaatına başlanan hastanemiz 4000 metrekare arsada yaklaşık 2000 metrekare kapalı alan üzerine kurulmuş olup 22 yatak kapasitesi ile 7 gün 24 saat kadın doğum ve çocuk bölümlerinde kesintisiz uzman hekimlerimizle hizmet vermektedir.

Bahçe içinde bulunan cumhuriyet dönemi tarihi taş bina bölge anıtlar kurulu kontrolünde restore edilerek 340 metrekare kullanım alanı kazanılmış ve idari bina olarak hizmet vermektedir.

Hastanemizde 2 tam donanımlı ameliyathane, laboratuar, radyoloji, yenidoğan ve yoğun bakım üniteleri bulunmaktadır. Hastanemizde bulunan ünitelerin tamamı modern teknik cihazlarla donatılmış olup alanında Avrupa Birliği standartlarına uygun hizmet kalitesini sağlamaktadır. Ayrıca hasta ve refakatçisinin konforunu sağlamaya yönelik düzenlenmiş 17 tek yataklı modern hasta odalarımız mevcuttur.

Hastanemizde 5 kadın doğum uzmanı 1 çocuk hastalıkları uzmanı 1 anestezi uzmanı 1 biyokimya uzmanı 1 diyetisyen 1 acil hekimi ve 45 yardımcı sağlık ve idari personel hizmet vermektedir. Radyoloji ünitesinde direk grafi mamografi, histerrosalpingografi, ultrasonografi, renkli doppler ultrasonografi ve 4 boyutlu ultrasonografi hizmetleri mevcuttur ayrıca laboratuarımızda tüm tetkikler yapılmaktadır.

Hastanemiz özel sigortalar, tüm resmi kurumlar ve sosyal güvenlik kurumuna bağlı (SSK, Bağkur, Emekli Sandığı) sosyal güvencesi olan hastalara hizmet vermektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Üroloji
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Acil
  • Yeni Doğan Yoğun Bakım
  • Yoğun Bakım

Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi, Mersin ili Tarsus ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Mersin Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezi
640 metre uzaklıkta
Caminur Mah. 0806 Sok. No:11
Aktif Yaşam Tıp Merkezi
700 metre uzaklıkta
Şehit Mustafa Mh. Muvaffak Uygur Cd. No:32/B
Tarsus Devlet Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Tekke Mah. Donuktaş Caddesi No:27
Tarsus Diyaliz Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
İsmetpaşa Mah. Rasim Dokur Cad. Soylu Apt.
Tarsus Maya Göz Tıp Merkezi
1.4 km. uzaklıkta
Öğretmenler Mahallesi 2903 Sokak No:9
Ömer Sayar Hastanesi
1.5 km. uzaklıkta
Öğretmenler Mh. 2901 Sk. No:17 Caminur
Medical Park Tarsus Hastanesi
1.6 km. uzaklıkta
Öğretmenler Mah. Şehit İsmet Akın Cad. No:10