Mersin Tarsus Hastaneleri
Mersin Tarsus

Mersin Tarsus ilçesinde 10 kurum sağlık hizmeti sunmaktadır. İlçede 2 Diyaliz Merkezi, 2 Özel Hastane, 1 Tıp Merkezi, 1 Devlet Hastanesi, 1 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 1 Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, 1 Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi, 1 Göz Hastalıkları Merkezi bulunmaktadır.

Mersin Tarsus ve yakın ilçelerdeki devlet hastaneleri, özel hastaneler, tıp merkezleri ve diğer sağlık kurumları için telefon numarası, adres, sunulan hizmetler, randevu gibi bilgilere bu sayfadan erişebilir, yapılan yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz.

Mersin İli Tarsus İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Devlet Hastanesi
Tarsus Devlet Hastanesi
★★★☆☆· Devlet Hastanesi · Tarsus / Mersin
600 yataklı Tarsus Devlet Hastanesi olarak yeni hizmet binamız ve hizmet birimlerimizle Tarsus halkımıza ve Çukurova bölgemize daha iyi hizmet verebilecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Özel Hastane
Özel Tarsus MMT Amerikan Hastanesi
★★★★☆· Özel Hastane · Tarsus / Mersin
Daha önce Tarsus Medicalpark Hastanesi olarak faaliyetlerine devam eden hastane, Tarsus MMT Amerikan Hastanesi olarak faaliyetlerine devam etmektedir.
Özel Tarsus Hastanesi
★★★★☆· Özel Hastane · Tarsus / Mersin
Özel Tarsus Hastanesi, Eski Ömer Sayar Hastanesinin yenilenmiş ve modern binasında, alanında uzman ve güler yüzlü ekibiyle hizmet vermektedir.
Tıp Merkezi
Özel Mersin Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezi
★★★☆☆· Tıp Merkezi · Tarsus / Mersin
Sağlık sektöründe yeni bir vizyon anlayışı ile hizmet veren ve Sağlığın Gülen Yüzü olmaya devam eden Özel Mersin Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezi Tarsus'da da kaliteli hizmet anlayışını sizlere sunmaktadır.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Tarsus Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
★★★☆☆· Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Tarsus / Mersin
Tarsus Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz 30 ünit kapasiteli olup sabit ve hareketli protezler, kanal tedavileri, dolgular, diş taşı temizliği, diş çekimi, flor uygulaması, fissur selant gibi girişimsel işlemler gerçekleştirilmektedir.
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Aktif Yaşam Tıp Merkezi
★★★☆☆· Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi · Tarsus / Mersin
2006 yılında hareketin sağlığa dönüştüğü yer sloganıyla ilk adımları attığımız o günden bugüne hastalarımıza hizmet vermek için canla başla çalışmaktayız.
Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Tarsus Maya Göz Tıp Merkezi
★★★★☆· Göz Hastalıkları Merkezi · Tarsus / Mersin
Merkezimiz, seçkin uzman doktor ve yardımcı personel kadrosuyla, medikal ve cerrahi göz tedavisinde en gelişmiş yöntemleri en son teknoloji ile halkımıza sunmaktadır.
Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
★★★☆☆· Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi · Tarsus / Mersin
2007 yılında bölgemizin ilk ve tek kadın doğum dal hastanesi olarak kurulmuş olup 22 yatak kapasitesi ile 7 gün 24 saat kadın doğum ve çocuk bölümlerinde uzman hekimlerimizle hizmet vermektedir.
Diyaliz Merkezi
Özel Tarsus Güven Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Tarsus / Mersin
Böbrek yetmezliği ve diyaliz hastalarımızın tedavi ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Özel Güven Diyaliz Merkezimiz sağlıklı bir yaşam sürebilmeniz için hizmet vermektedir.
Özel Tarsus Diyaliz Merkezi
★★★★☆· Diyaliz Merkezi · Tarsus / Mersin
Bölgenin ilk özel diyaliz merkezi olan Özel Tarsus Diyaliz Merkezi olarak Diyaliz Hekimi ve Nefroloji Uzmanı yönetiminde tecrübeli ve güler yüzlü sağlık ekibimizle kesintisiz hizmet vermekteyiz.
Yeni Eklenen Kurumlar
Özel Tarsus Hastanesi
Özel Tarsus Hastanesi, Eski Ömer Sayar Hastanesinin yenilenmiş ve modern binasında, alanında uzman ve güler yüzlü ekibiyle hizmet vermektedir....
Özel Tarsus MMT Amerikan Hastanesi
Daha önce Tarsus Medicalpark Hastanesi olarak faaliyetlerine devam eden hastane, Tarsus MMT Amerikan Hastanesi olarak faaliyetlerine devam etmekt...
Erdemli Devlet Hastanesi
Erdemli Devlet Hastanesi olarak çağın gerektirdiği teknolojiyi kullanarak sürekli kendini yenileyen, hizmet alan ve hizmet veren memnuniyetini en...
Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Mersin Üniversitesi Çiftlikköy Yerleşkesinde yer alan 638 yataklı Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi 2014 yılından itibaren Hastanemiz sağlık...
Yorum ve Şikayetler
Azize Bilgec
Azize Bilgec · 8 Şubat 2022
Ben de 2008 de Ömer Sayar Hastanesi'nde ameliyat oldum ayağımdan. Ayağım sakattı ve ameliyatla düzeldi ama ayağım b...
Servet Karaçetin
Servet Karaçetin · 16 Aralık 2021
Benim oğlum 5 yaşında sereblal palsi hastası yürüyemiyor Ömer Sayar'a götürdük ameliyat dedi böyle olup ameliyat ol...
Bünyamin Kaygusuz
Bünyamin Kaygusuz · 3 Ocak 2020
Bende ameliyat oldum Ömer Sayarda şimdi çok şükür iyiyim....
Fazıl Turgut
Fazıl Turgut · 14 Şubat 2018
Ben eşimi götürdüm birdahada götürmem çünkü bir CRP ve ASO tahlilini 100 TLye sıradan bir siyah film için 100 TL ye...