Özel Aktif Yaşam Tıp Merkezi

Özel Aktif Yaşam Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Aktif Yaşam Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Mersin
İlçe:Tarsus
Adres:Şehit Mustafa Mh. Muvaffak Uygur Cd. No:32/B
Telefon:0 (324) 614-7555
Web Sitesi:aktifyasamtip.comHata Bildir
36.91340934.891484

Kurum Hakkında

2006 yılında hareketin sağlığa dönüştüğü yer sloganıyla Tarsus’un sağlığına katkıda bulunmak amacıyla ilk adımları attığımız o günden bugüne haftanın 6 günü boyunca durmadan hastalarımıza hizmet vermek için canla başla çalışmaktayız. Kurumumuzdan SGK, bankalar, özel sağlık sigortası ve özel hastaların tamamı faydalanırken gönül rahatlığıyla tedavilerini nezih ve hijyenik şekilde yapmaktadırlar. Ayrıca rehabilitasyon hastalarımızı ulaşım konusundaki servis hizmetiyle rahat bir şekilde evlerinden alıp evlerine bırakarak tedavilerine ulaşımı kolaylaştırıyoruz.

Hekim kadromuzda sağlık acısından en donanımlı ve konularında kendilerini en güzel şekilde yetiştiren hekimler, ayrıca yardımcı sağlık personeli güler yüzlü hasta diyaloglarının en güzel şekilde sürdüren ve en büyük amacı hastayla bütünleşen personel tercih edilmekte.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel Aktif Yaşam Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Aktif Yaşam Tıp Merkezi, Mersin ili Tarsus ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Aktif Yaşam Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Aktif Yaşam Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel Aktif Yaşam Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Aktif Yaşam Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Mersin Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezi
200 metre uzaklıkta
Caminur Mah. 0806 Sok. No:11
Tarsus Diyaliz Merkezi
600 metre uzaklıkta
İsmetpaşa Mah. Rasim Dokur Cad. Soylu Apt.
Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
700 metre uzaklıkta
Şehitkerim Mah. Sayman Cad. No:15
Tarsus Maya Göz Tıp Merkezi
720 metre uzaklıkta
Öğretmenler Mahallesi 2903 Sokak No:9
Tarsus Devlet Hastanesi
720 metre uzaklıkta
Tekke Mah. Donuktaş Caddesi No:27
Ömer Sayar Hastanesi
800 metre uzaklıkta
Öğretmenler Mh. 2901 Sk. No:17 Caminur