Özel Tarsus Güven Diyaliz Merkezi

Özel Tarsus Güven Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Tarsus Güven Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Mersin
İlçe:Tarsus
Adres:Bağlar Mah. Gazipaşa Bulvarı No:67
Telefon:0 (324) 627-5544
Web Sitesi:www.tarsusguvendiyaliz.comHata Bildir
36.91948534.867736

Kurum Hakkında

Diyaliz Merkezimiz; Hastalarına sağlıklı ve daha kaliteli bir yaşam sunmak amacı ile kurulmuş ve hizmet vermeye başlamıştır. Diyaliz merkezimiz alanında uzman hemodiyaliz hekimleri, deneyimli ve tecrübeli hemodiyaliz hemşireleri, güler yüzlü ve hasta odaklı sağlık çalışanları, diyetisyen ve uzman nefrologtan oluşan uzman ve güler yüzlü kadromuz ile hastalarımıza yüksek kaliteli bir sağlık hizmeti vermektedir.

Merkezimizde; Yatak sayısı 31, negatif cihaz sayısı 28, hcv cihaz sayısı (+) 1, hbs cihaz sayısı (+) 2 dir. Özel Tarsus Güven Diyaliz Merkezi diyaliz ve hemodiyaliz hastalarımıza konforlu ve rahat bir ortamda tedavi hizmeti vermektedir. Stratejimiz dünya standartlarına uygun olarak üst düzey tedavi kalitesi ile son dönem böbrek yetmezliği olan hastaların yaşam süresi ve yaşam kalitesini yüksek tutmak ve Türkiye'deki diyaliz sektöründe önde gelen kuruluşlar arasında yer almaktır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Tarsus Güven Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Tarsus Güven Diyaliz Merkezi, Mersin ili Tarsus ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Tarsus Güven Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Tarsus Güven Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Tarsus Güven Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Tarsus Güven Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Tarsus Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
570 metre uzaklıkta
Altaylılar Mah. A. Şamil Basayev Cd. 74 Sk. No:51
Ömer Sayar Hastanesi
1.4 km. uzaklıkta
Öğretmenler Mh. 2901 Sk. No:17 Caminur
Tarsus Maya Göz Tıp Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
Öğretmenler Mahallesi 2903 Sokak No:9
Tarsus Devlet Hastanesi
1.5 km. uzaklıkta
Tekke Mah. Donuktaş Caddesi No:27
Medical Park Tarsus Hastanesi
1.8 km. uzaklıkta
Öğretmenler Mah. Şehit İsmet Akın Cad. No:10
Tarsus Diyaliz Merkezi
1.9 km. uzaklıkta
İsmetpaşa Mah. Rasim Dokur Cad. Soylu Apt.