Özel Vizyon Göz Hastanesi

Özel Vizyon Göz Hastanesi
Kurum Adı:Özel Vizyon Göz Hastanesi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Mersin
İlçe:Akdeniz
Adres:Turgut Reis Mah. İstiklal Cad. No:163
Telefon:0 (324) 238-8383
36.79358134.615119

Kurum Hakkında

1994 yılında Özel Mersin Lazer Göz Hastanesi Tıp. Hiz. Eğt. Tur. San. Tic. AŞ. olarak kurulan şirketimiz 1996 yılı Haziran ayında, Vizyon Göz Merkezi adı ile, Turgut Reis Mahallesi, İstiklal Caddesi, No:163 Mersin adresindeki kendine ait 7 katlı 3100 m2'lik binasında, konusunda uzman operatör doktorları ve çalışanlarıyla hizmet vermektedir.

Hastanemiz kalite yönetim standartları değerlendirmesinde en üst standart olan "A" grubu hastane olarak belirlenmiştir. Kaliteden ödün vermeden en üst düzey tıbbi hizmeti sunmaya devam etmek hastanemizin öncelikli hedeflerindendir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Acil

Özel Vizyon Göz Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Vizyon Göz Hastanesi, Mersin ili Akdeniz ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Zeki Pırlant · 7 Ekim 2013

Bu hastanede randevu sistemi oturmamış eski devlet hastanesi gibi çalışıyor.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Vizyon Göz Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Vizyon Göz Hastanesi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Vizyon Göz Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Imc Hastanesi

50 metre uzaklıkta

İstiklal Cad (106 cd.) No:196-198

Mersin Fizyomed FTR Merkezi

500 metre uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. GMK Bulv. Göknar Apt. C. Blok Altı No:198/A

Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi

690 metre uzaklıkta

Kiremithane Mah. İstiklal Cad. Çetintürk İşhanı Atlıhan Oteli Karşısı

Tanrıöver Doğuş Hastanesi

780 metre uzaklıkta

Kiremithane Mah. Dr. Cemalettin Tanrıöver sok. No:21

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi

820 metre uzaklıkta

Kültür Mah. Atatürk Cad. No:66 Çamlıbel

Mersin Diş Dünyası

1.1 km. uzaklıkta

İsmet İnönü Bulvarı No:47 Yenişehir