Özel Mersin Park Göz Cerrahi Lazer Göz Merkezi

Özel Mersin Park Göz Cerrahi Lazer Göz Merkezi
Kurum Adı:Özel Mersin Park Göz Cerrahi Lazer Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Mersin
İlçe:Akdeniz
Adres:Turgutreis Mah. Gazi Mustafa Kemal Blv. No:255
Telefon:03243365544
Web Sitesi:www.mersinparkgozmerkezi.comHata Bildir
36.79607934.613924

Kurum Hakkında

Özel Mersin Park Göz Cerrahi Lazer Göz Merkezi, Mersin ili Akdeniz ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 2003 yılında kurulan Özel Mersin Göz Merkezi'nden aldığı deneyimle, 13 Nisan 2017’den bu yana Özel Mersin Park Göz Cerrahi Lazer Göz Merkezi olarak yeni binamızda Mersin'de hizmet vermekteyiz.

Özel Mersin Park Göz Merkezi, Göz hastalıkları tedavisi ve cerrahi operasyonlarında modern ve kaliteli sağlık hizmeti sunmakla her geçen gün daha çok kitleye kendini tanıtmakta ve yeni bir göz merkezi anlayışı yaratmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Mersin Park Göz Cerrahi Lazer Göz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Göz Hastalıkları
Hizmetlerimiz
 • Genel Göz Muayenesi
 • Katarakt Tedavisi
 • Çocuk Göz Sağlığı
 • Keratokonus Tedavisi
 • Glokom Göz Tansiyonu
 • Şaşılık Tedavisi
 • Göz Çevresi Estetik
 • Kontakt Lens
 • Akıllı Lens
 • Pterjium (Kuş kanadı) Tedavisi
 • Botoks Tedavisi
 • Retina Tedavisi
 • Diabetik Retinopati

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Mersin Park Göz Cerrahi Lazer Göz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Mersin Park Göz Cerrahi Lazer Göz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Mersin Park Göz Cerrahi Lazer Göz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Mersin NivGöz Merkezi
Özel Mersin NivGöz Merkezi
55 metre uzaklıkta
Özel Mersin NivGöz Merkezi, seçkin uzman doktor ve yardımcı personel kadrosuyla, medikal ve cerrahi göz tedavisinde en gelişmiş yöntemleri en son teknoloji ile sizlere sunmaktadır.
Özel Imc Hastanesi
Özel Imc Hastanesi
270 metre uzaklıkta
Özel IMC Hastanesi olarak konusunda uzman doktor ve sağlık çalışanlarımız, güncel teknolojimiz, tecrübelerimiz ve sizleri ağırlamak için 24 saat görev başında olan tüm personellerimizle kapılarımız sonuna kadar açık, siz değerli m
Özel Vizyon Göz Hastanesi
Özel Vizyon Göz Hastanesi
297 metre uzaklıkta
Vizyon Göz Merkezi kendine ait 7 katlı 3100 m2'lik binasında, konusunda uzman operatör doktorları ve çalışanlarıyla hizmet vermektedir.
Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezi
Özel Mersin Fizyomed Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 2005 yılında Uzm. Dr. Fatih Gün ve Uzm. Dr. Yasemin Erdoğan tarafından kurulmuştur.
Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi
Fizyo Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi uzman kadro ve ileri teknoloji desteğinde dünya standartlarında hizmet sunmaktadır.
Özel Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi
Merkezimiz; dalında uzman olan doktorları, sorumluluğunun bilincinde özveriyle çalışan tüm personeli ve son teknolojiye sahip donanımları ile hizmet vermektedir.
Özel Mersin Su Hastanesi
Özel Mersin Su Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Özel Mersin Su Hastanesi 81 yataklı olup; 4 adet ameliyat salonu, 17 adet yenidoğan yoğun bakım küvözü, 24 adet genel yoğun bakım yatağı, 8 adet koroner yoğun bakım yatağı, 6 adet acil servİs gözlem yatağı, 32 adet yatakliı servİs
Özel Mersin Diş Dünyası
Özel Mersin Diş Dünyası, Ağız ve diş sağlığı tedavilerini, tüm uzmanlık dallarında uluslararası standartlara uygunluğu onaylanmış yöntemlerle ve en son teknolojik imkanlarla toplumun her kesimine sunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Mersin Park Göz Cerrahi Lazer Göz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉