Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezi

Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezi
Kurum Adı:Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Mersin
İlçe:Yenişehir
Adres:Cumhuriyet Mah. GMK Bulv. Göknar Apt. C. Blok Altı No:198/A
Telefon:0 (324) 327-1005
Web Sitesi:www.mersinfizyomed.comHata Bildir
36.79007434.611542

Kurum Hakkında

Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezi, Mersin ili Yenişehir ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Günümüzün en modern Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon teknolojisini, uzman sağlık çalışanları ile birleştiren Dal Merkezimiz 2005 yılında Uzm. Dr. Fatih Gün ve Uzm. Dr. Yasemin Erdoğan tarafından kurulmuştur.

Doğru teşhis ve tedaviyi; tam kapsamlı, yüksek standartlarda kaliteye sahip Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon hizmeti ile hastalarımıza sunmayı ilke edinen Mersin Fizyomed, doğuştan veya sonradan meydana gelen eklem, kas, iskelet sistemi hastalıkları ve hareket sistemini etkileyen tüm hastalıkların tanı ve tedavisi yapılmaktadır.

Uzman doktorlarımız, hastalarımızı doğru teşhis ve tanı sonrasında tedavi programını belirlerler. Uzman ve deneyimli Fizyoterapist ve Hidroterapist kadromuzun görev yaptığı Fizik Tedavi uygulama birimine emanet etmektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Naz Ergin
★★★★★
Tedavi teknikerim Müzeyyen hanımın güleryüzlü ve etkili tedavisi sayesinde sağlığıma kavuştum. Herkese tavsiye ederim.
Ela Güler
Hiç memnun kalmadım annemi fizik tedaviye yolladım ve ağrısı daha çok arttı eskiden iyiydi ama şu anki durumunu hiç beğenmiyorum tamamen ticarete döndürmüşler işi...
Mehmet Aslan
★★★★★
Gerçekten de övgüyü hak eden bir kurum. Şahsen tedavi görmesem de yakınlarımdan duyduğum kadarıyla sağlam bir kuruluş bütün personeliyle birlikte.
Ahmet Kaan Kaptan
★★★★★
Merhaba ben Ahmet Kaptan. 14 yaşındayım, kaykay sürerken ön çapraz bağlarım koptu. Ameliyat sonrası fizik tedaviye başladım fakat korkuyordum ve acı çekiyordum. Zamanla acılarım azaldı ve neredeyse iyileştim artık yürüyebiliyorum. Bu konu da bana yardım eden fizyoterapistim Tuğba Uluer'e çok teşekkür ediyorum :)
Erdem Atci
★★★★★
Çok iyi bir yer. Çalışanlar güler yüzlü, personel çok iyi çalışıyor. Çok temiz hijyenik bir ortam var. Herkesin saati belli, ortama çok uyumlu bir sistem de getirmişler. Herkese tavsiye ederim, ben çok iyi oldum, benim rahatsızlığım belimde vardı, şimdi iyiyim. Hastalarla çok yakından ilgileniyorlar.
Erdem Atci
★★★★★
Ben çok memnun kaldım, herkese tavsiye ederim.
Ismail Yilmaz
★★★★★
Fizyomed fizik tedavi merkezinden bel fıtığı tedavisi aldım. Samimiyetle söylüyorum doktorundan, fizyoterapistine, sekreterinden, hizmetlisine kadar hepsi övgüyü hakediyor. Hepsine özellikle de tedavimle ilgilenen terapistim Nimet hanıma çok teşekkür ediyorum. İsmail Yılmaz

Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 60 oy kullanılmış ve kurum hakkında 7 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Vizyon Göz Hastanesi
Özel Vizyon Göz Hastanesi
503 metre uzaklıkta
Vizyon Göz Merkezi kendine ait 7 katlı 3100 m2'lik binasında, konusunda uzman operatör doktorları ve çalışanlarıyla hizmet vermektedir.
Özel Imc Hastanesi
Özel Imc Hastanesi
552 metre uzaklıkta
Özel IMC Hastanesi olarak konusunda uzman doktor ve sağlık çalışanlarımız, güncel teknolojimiz, tecrübelerimiz ve sizleri ağırlamak için 24 saat görev başında olan tüm personellerimizle kapılarımız sonuna kadar açık, siz değerli m
Özel Mersin Park Göz Cerrahi Lazer Göz Merkezi
2003 yılında kurulan Özel Mersin Göz Merkezi'nden aldığı deneyimle, 13 Nisan 2017’den bu yana Özel Mersin Park Göz Cerrahi Lazer Göz Merkezi olarak yeni binamızda Mersin'de hizmet vermekteyiz.
Özel Mersin NivGöz Merkezi
Özel Mersin NivGöz Merkezi
752 metre uzaklıkta
Özel Mersin NivGöz Merkezi, seçkin uzman doktor ve yardımcı personel kadrosuyla, medikal ve cerrahi göz tedavisinde en gelişmiş yöntemleri en son teknoloji ile sizlere sunmaktadır.
Özel Mersin Diş Dünyası
Özel Mersin Diş Dünyası
757 metre uzaklıkta
Özel Mersin Diş Dünyası, Ağız ve diş sağlığı tedavilerini, tüm uzmanlık dallarında uluslararası standartlara uygunluğu onaylanmış yöntemlerle ve en son teknolojik imkanlarla toplumun her kesimine sunmaktadır.
Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi
Fizyo Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi uzman kadro ve ileri teknoloji desteğinde dünya standartlarında hizmet sunmaktadır.
Özel Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi
Merkezimiz; dalında uzman olan doktorları, sorumluluğunun bilincinde özveriyle çalışan tüm personeli ve son teknolojiye sahip donanımları ile hizmet vermektedir.
Özel Yenişehir Hastanesi
Mersin Özel Yenişehir Hastanesi Temelden hastane olarak projelendirilip inşa edilen ve bu özelliği ile Mersin'in tek hastanesi olan Özel Yenişehir Hastanesi 2002 yılında hizmete girmiştir.
Özel Mersin Su Hastanesi
Özel Mersin Su Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Özel Mersin Su Hastanesi 81 yataklı olup; 4 adet ameliyat salonu, 17 adet yenidoğan yoğun bakım küvözü, 24 adet genel yoğun bakım yatağı, 8 adet koroner yoğun bakım yatağı, 6 adet acil servİs gözlem yatağı, 32 adet yatakliı servİs
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉