Özel Silifke Diyaliz Merkezi

Özel Silifke Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Silifke Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Mersin
İlçe:Silifke
Adres:Göksu Mah.Atatürk Bulvarı No:103/A
Telefon:0 (324) 712-0333
36.38128433.937357

Kurum Hakkında

Silifke’de kurulan merkezimiz, bölgede tek diyaliz merkezi olma özelliği ile 2008'de aktif olarak çalışmaya başlamıştır. Merkezimizde kronik böbrek yetmezliği olan hastalara bikarbonatlı hemodiyaliz tedavisi uygulanmaktadır.

Merkezimiz 130 yatak kapasitesi, modern 14+1 BRAUN Dialog 8.2 diyaliz makineleri, DWA Modula Revers osmoz su arıtma sistemiyle, kaliteli, güvenli ve konforlu sağlık hizmetini ilke edinerek çalışmaktadır. Teknolojik yönden üst düzey bir donanım, güler yüzlü ve deneyimli personel, her geçen gün gelişen bir kapasiteyle hizmet vermektedir. Resmi tatiller ve bayramlarda dahil olmak üzere yılın her günü çalışmakta, hasta anketleriyle memnuniyeti en üst düzeyde tutmayı hedeflemektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Silifke Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Silifke Diyaliz Merkezi, Mersin ili Silifke ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Silifke Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Silifke Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Silifke Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Silifke Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Olbamed Hastanesi
710 metre uzaklıkta
Sarıcılar Mah. Desen Sok. No:13 Silifke
Silifke Devlet Hastanesi
4.7 km. uzaklıkta
Burunucu Köyü Taşucu Yolu Üzeri
Ata Erdemli Diyaliz Merkezi
40.8 km. uzaklıkta
Akdeniz Mh. Silifke Cd. A. Türkeş Blv. No:161
Erdemli Devlet Hastanesi
41.3 km. uzaklıkta
Akdeniz Mah. Yavuz Sultan Selim Cad. No:70/A
Gülnar Devlet Hastanesi
47.5 km. uzaklıkta
Akdeniz Mah. Köy Hizmetleri Sokak No:7/1
Mut Devlet Hastanesi
53.4 km. uzaklıkta
Yatırtaş Mah. Uğur Mumcu Cad. No:19