Özel Silifke Diyaliz Merkezi

Özel Silifke Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Silifke Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Mersin
İlçe:Silifke
Adres:Göksu Mah.Atatürk Bulvarı No:103/A
Telefon:0 (324) 712-0333
Web Sitesi:www.silifkediyaliz.com.trHata Bildir
36.38128433.937357

Kurum Hakkında

Özel Silifke Diyaliz Merkezi, Mersin ili Silifke ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Silifke’de kurulan merkezimiz, bölgede tek diyaliz merkezi olma özelliği ile 2008'de aktif olarak çalışmaya başlamıştır. Merkezimizde kronik böbrek yetmezliği olan hastalara bikarbonatlı hemodiyaliz tedavisi uygulanmaktadır.

Merkezimiz 130 yatak kapasitesi, modern 14+1 BRAUN Dialog 8.2 diyaliz makineleri, DWA Modula Revers osmoz su arıtma sistemiyle, kaliteli, güvenli ve konforlu sağlık hizmetini ilke edinerek çalışmaktadır. Teknolojik yönden üst düzey bir donanım, güler yüzlü ve deneyimli personel, her geçen gün gelişen bir kapasiteyle hizmet vermektedir. Resmi tatiller ve bayramlarda dahil olmak üzere yılın her günü çalışmakta, hasta anketleriyle memnuniyeti en üst düzeyde tutmayı hedeflemektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Silifke Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Silifke Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Silifke Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel Silifke Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Olbamed Hastanesi
Özel Olbamed Hastanesi
707 metre uzaklıkta
Çarşı Tıp Merkezi olarak faaliyete başlayan kuruluşumuz; 2013 yılında Özel Olbamed Hastanesi adıyla 51 yataklı hastaneye dönüşerek hastalarına hizmet veren tam donanımlı, yataklı sağlık kuruluşudur.
Silifke Devlet Hastanesi
Silifke Devlet Hastanesi
5 km. uzaklıkta
210 yatak kapasiteli Silifke Devlet Hastanesi, yeni hizmet binasında 2013 yılından itibaren güler yüzlü, samimi ve alanında uzman-deneyimli sağlık çalışanlarından oluşan personelleriyle bölgeye hizmet vermektedir.
Erdemli Devlet Hastanesi
Erdemli Devlet Hastanesi
41 km. uzaklıkta
Erdemli Devlet Hastanesi olarak çağın gerektirdiği teknolojiyi kullanarak sürekli kendini yenileyen, hizmet alan ve hizmet veren memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı amaçlayan çalışanlarımızla hizmet vermekteyiz.
Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi
2002 yılında Mersin’de kurulan Özel Mersin Yenişehir Hastanesi’nin yeni bir şubesi olan Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi, Mersin’in Erdemli İlçesi’nde hizmet vermektedir.
Gülnar Devlet Hastanesi
Gülnar Devlet Hastanesi
47 km. uzaklıkta
50 yataklı Gülnar Devlet Hastanesi Akdeniz Mahallesi'ne yapılan 2 katlı yeni binasında hizmet vermektedir. Bünyesinde 50 yatak bulunan hastanede dahiliye, genel cerrah, aile hekimliği uzman doktorları bulunmaktadır.
Mut Devlet Hastanesi
Mut Devlet Hastanesi
56 km. uzaklıkta
95 yataklı Mut Devlet Hastanesi Mut merkez ve köylerin yanı sıra çevre ilçelerin bazı köyleri ile birlikte yaklaşık 100 bin nüfusa hizmet vermektedir.
Özel Ata Çeşmeli Diyaliz Merkezi
Özel Ata Çeşmeli Diyaliz Merkezi deneyimli uzman hekim ve hemşire kadromuzla huzurlu bir ortamda verdiğimiz hizmetle hastalarımızın sağlık ve sosyal standartlarını en üst düzeye ulaştırmak için profesyonel ekibi ile özverili çalış
Aydıncık Devlet Hastanesi
Aydıncık Devlet Hastanesi
59 km. uzaklıkta
Hastanemizde 24 saat acil servis hizmeti ve dahiliye, genel cerrahi, çocuk polikliniği, aile hekimliği polikliniği, diş poliklinikleri ve 25 yataklı karma servis bulunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Silifke Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉