Silifke Devlet Hastanesi

Silifke Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Silifke Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Mersin
İlçe:Silifke
Adres:Burunucu Köyü Taşucu Yolu Üzeri
Telefon:0 (324) 714-1159
Web Sitesi:www.silifkedh.gov.trHata Bildir
36.34277533.915967

Kurum Hakkında

Silifke Devlet Hastanesi, yeni hizmet binamızda 06/05/2013 tarihinden itibaren hizmet vermeye başlamıştır. Yıllık 300 bini aşkın poliklinik sayısı, 200 yatak kapasitesi, 150 hasta oda sayısı (100 tek kişilik, 50 çift kişilik), 9 aktif ameliyathane, 22 erişkin yoğun bakım yatak sayısı, 8 yenidoğan yoğun bakım yatak sayısı ve laboratuarları ile hastanemiz hizmet vermektedir.

Poliklinikler
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Çocuk Cerrahisi
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Sigarayı Bıraktırma Kliniği
 • Üroloji

Silifke Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Silifke Devlet Hastanesi, Mersin ili Silifke ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Silifke Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Doğan Aktaş
★★★★★
Ben yabancı olduğum halde hastanenizi çok beğendim. Hem de doktorlarıyla beraber. Ben 3 ayrı serviste muayene oldum. Çok beğendim. Kişiye değer veriyorlar. Hele acil servisi bir başka, 5 adet doktor hizmet veriyor. Ben böyle hizmet görmedim. Teşekkür ederim.
Ismail Berberoglu
Silifke devlet hastanesinde hala eski alışkanlıkları terk etmemiş çok başarılı doktorları ne yapıp durdurmuyorlar vatandaş sıra beklerken özellikle güvenlik görevlileri kendi işlerini yapakları yerde kendi eşini dostunu getirip herkesin önüne sokup muayene ettiriyorlar bu durumda özellikle şeker hastalarını cilde çıkartıyor çünkiu sınırlıdır hakim olamıyors hastanemizin doktor eksikliği ayrı bir dert yaz aylarında sılıfkenin nüfusu yazlıkçıların gelmesiyle 350 000 civarında oluyor yetersiz doktor sayısından dolayı yığılmalara sebep oluyor örnek mehmet censi bey çok muntazam doktor olması bir yana hastalarına tek tek ilgileniyor burdan ona teşekür ederim mesut bey harika bir doktor tek olmasına rağmen büyük bir sabırla hastalarına ilgileniyor *** ismindeki doktor hastalarını sürekli azalıyor baş hekimliği bir hatası varki hastanenin sorunlarına ilgilenmiyor veyahut üstündündeki amirlerinden çekiniyorlar derdini anlatamıyor selam ve dua ile.
Ahmet Dölek
05.05.2018 günü dahilinde muayene olmak için kan ve idrar tahlili verdim ve öğleden sonra saat 14 civarında hemşire herkese sırayla carılacanı söyledi ama hic öyle olmadığını gördük muayene olmak için doktorun odasına 10 kişi 15 kişi almaya başladı bu şekilde bir muayene olması mümkün mü acaba ve ben hanımla beraber iceri girdik ama içerisi doluydu ben tepki gösterdin bu şekilde muayene olmaz herkes sıraya göre cağrılsın dedim doktora ve hemşireye ben ne yapayım dedi doktor bende dedimki güvenlik cagır dedim ve tahlilleri masanın üstüne atmak suretıyle bu şekilde muayene olamacım soyleyerek muayene olmadan ordan ayrıldım sağlıkta cag alladık diyen büyükler çağ dısı bir uygulama var bu serviste m. Cenşi doktor. Yetkilileri göreve çağırıyorum böyle bir bir anlayış olmaz her insanın özel sorunları vardır o kadar kişinin icinde nasıl derdini atlayacak acaba siz yetkililere sesleniyorum ve gereğinin yapılmasını arz ederim

Silifke Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Silifke Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 20 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Silifke Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Silifke Diyaliz Merkezi
4.7 km. uzaklıkta
Göksu Mah.Atatürk Bulvarı No:103/A
Olbamed Hastanesi
5.2 km. uzaklıkta
Sarıcılar Mah. Desen Sok. No:13 Silifke
Gülnar Devlet Hastanesi
45 km. uzaklıkta
Akdeniz Mah. Köy Hizmetleri Sok. No:7/1
Erdemli Devlet Hastanesi
45.5 km. uzaklıkta
Akdeniz Mah. Yavuz Sultan Selim Cad. No:70/A
Erdemli Yenişehir Hastanesi
45.9 km. uzaklıkta
Merkez Mah. İbni Sina Sk. No:15 Erdemli
Mut Devlet Hastanesi
54.3 km. uzaklıkta
Yatırtaş Mah. Uğur Mumcu Cad. No:19