Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi

Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Mersin
İlçe:Yenişehir
Adres:Limonluk Mah. 18 Cad. Akdora 3 Sit. No:82A
Telefon:0 (324) 329-2500
Web Sitesi:www.atamersin.comHata Bildir
36.79997934.584173

Kurum Hakkında

Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi, Mersin ili Yenişehir ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Mersin Özel Sağlık hizmetleri Özel Ata Mersin Diyaliz merkezimizde hastalara sunulan hizmet standardının diyaliz ile kaliteli yaşam ve güleryüz odaklı olmasını hedefleyerek 2001 yılında kurulmuştur.

Merkezimiz Mersin merkezde 2001 yılında faliyete geçmiştir. Diyaliz merkezlerimizde tecrübeli ve deneyimli Hemodiyaliz hekimleri, diyaliz hemşireleri ve diğer sağlık çalışanlarından oluşan kadromuz ile diyaliz hizmet tecrübemiz en üst seviyede olup hasta memnuniyeti yüksek seviyelerde tutulmaktadır.

Merkezimizde toplam 30+1 Hemodiyaliz cihazı mevcuttur. Hcv(+) ve hbs(+) hastalar için ayrı cihaz ve oda bulunmaktadır. Hastalarımız 4 saat diyaliz süresince hasta başı televizyon, dergi, internet gibi aktivitelerle keyifli diyaliz tedavilerini olmaktadırlar. Salonlarımız klimalı ve ferah iç mekan mükemmel manzarası ile hastalarımıza huzurlu bir ortamda tedavi olanağı sunmaktadır. Ayrıca diyaliz seanslarımızda diyetisyen kontrolünde kahvaltı servisi verilmektedir. Hastalarımız evlerinden veya yatış yaptıkları hastanelerden klimalı araçlar ile alınıp diyaliz sonrası evlerine bırakılmaktadırlar.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
1.0 / 5

Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Mersin Akademi Hastanesi
Özel Mersin Akademi Hastanesi
872 metre uzaklıkta
Özel Mersin Akademi Hastanesi olarak 10000 metrekare kapalı alanda, kadro ve teknolojisini yenileyerek halkımızın hizmetine girmiştir.
Özel Mersin Forum Yaşam Hastanesi
Uzman sağlık çalışanları ile Forum Yaşam Hastanesi; bölgenin ve tüm Türkiye’nin sağlık alanındaki eksikleri göz önüne alınarak geliştirildi ve Nisan 2010 tarihinde faaliyetlerine başladı.
Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi
Özgür Yaşam FTR Merkezi, Okan Merzeci bulvarı üzerinde bulunan, fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulamalarına elverişli olarak tasarlanan modern, geniş ve ferah binasında hizmet vermektedir.
Özel Mersin Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Bünyesinde 16 hastayı aynı anda Hiperbarik Oksijen tedavisine alabilecek, dünyadaki son bilimsel araştırmalar ve kalite standartları ışığında üretilmiş basınç kabini bulunmaktadır.
Özel Yenişehir Hastanesi
Mersin Özel Yenişehir Hastanesi Temelden hastane olarak projelendirilip inşa edilen ve bu özelliği ile Mersin'in tek hastanesi olan Özel Yenişehir Hastanesi 2002 yılında hizmete girmiştir.
Özel Onko Mersin Onkoloji Merkezi
Özel Onko Mersin Onkoloji Merkezi Şubemiz, bölgenin ilk ve tek özel onkoloji merkezi olarak radyoterapi hizmetine başlamıştır.
Özel Mersin Nefroloji Diyaliz Merkezi
Özel Mersin Nefroloji Diyaliz Merkezinde bikarbonatlı hemodiyaliz hizmeti sunulmaktadır.
Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezi
Özel Mersin Fizyomed Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 2005 yılında Uzm. Dr. Fatih Gün ve Uzm. Dr. Yasemin Erdoğan tarafından kurulmuştur.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉