Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi

Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Mersin
İlçe:Yenişehir
Adres:Limonluk Mah. 18 Cad. Akdora 3 Sit. No:82A
Telefon:0 (324) 329-2500
Web Sitesi:www.atamersin.comHata Bildir
36.79997934.584173

Kurum Hakkında

Mersin Özel Sağlık hizmetleri Özel Ata Mersin Diyaliz merkezimizde hastalara sunulan hizmet standardının diyaliz ile kaliteli yaşam ve güleryüz odaklı olmasını hedefleyerek 2001 yılında kurulmuştur.

Merkezimiz Mersin merkezde 2001 yılında faliyete geçmiştir. Diyaliz merkezlerimizde tecrübeli ve deneyimli Hemodiyaliz hekimleri, diyaliz hemşireleri ve diğer sağlık çalışanlarından oluşan kadromuz ile diyaliz hizmet tecrübemiz en üst seviyede olup hasta memnuniyeti yüksek seviyelerde tutulmaktadır.

Merkezimizde toplam 30+1 Hemodiyaliz cihazı mevcuttur. Hcv(+) ve hbs(+) hastalar için ayrı cihaz ve oda bulunmaktadır. Hastalarımız 4 saat diyaliz süresince hasta başı televizyon, dergi, internet gibi aktivitelerle keyifli diyaliz tedavilerini olmaktadırlar. Salonlarımız klimalı ve ferah iç mekan mükemmel manzarası ile hastalarımıza huzurlu bir ortamda tedavi olanağı sunmaktadır. Ayrıca diyaliz seanslarımızda diyetisyen kontrolünde kahvaltı servisi verilmektedir. Hastalarımız evlerinden veya yatış yaptıkları hastanelerden klimalı araçlar ile alınıp diyaliz sonrası evlerine bırakılmaktadırlar.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi, Mersin ili Yenişehir ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
1.0 / 5

Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Mersin Akademi Hastanesi
870 metre uzaklıkta
Menteş Mah. Barbaros Cd. 140.Sk No:105
Mersin Forum Yaşam Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Güvenevler Mah. 20.Cad. No:48 Yenişehir
Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
Güvenevler Mah. Okan Merzeci Bulvarı Optima İş Merkezi No:538/A
Mersin Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
1.8 km. uzaklıkta
Barbaros, 2124. Sk. No:48
Yenişehir Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Güvenevler Mah. 20. Cad No:4
Mersin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
2 km. uzaklıkta
Çağdaşkent mah. Mimar Sinan Cad. No:75