Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi

Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Mersin
İlçe:Yenişehir
Adres:Cumhuriyet Mh. İsmet İnönü Bulvarı No:41/B
Telefon:0 (324) 329-2500
Web Sitesi:www.atamersin.comHata Bildir
36.79006834.602371

Kurum Hakkında

Merkezimiz Mersin Merkez'de 2002 yılında faaliyete geçmiştir. Diyaliz hususunda deneyimli uzman hekim ve hemşire kadroları çalışmakta olup en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Diyaliz Merkezimiz SGK ve çalışan kurum mensuplarına anlaşmalı olarak hizmet vermekte olup herhangi bir ilave ücret talep etmemektedir.

Merkezimizde toplam 25+1 adet Hemodiyaliz cihazı mevcuttur ve HCV(+) – HBV (+) hastalar için ayrı cihaz, personel ve odalar bulunmaktadır.

Hastalarımıza 4 saatlik diyaliz süresince hasta başı televizyon, gazete ve dergi gibi aktivitelerle keyifle diyaliz tedavilerini olmaktadırlar. Salonlarımız Klimalı ve infrared sobalı ısıtma ve soğutma sistemi, ferah iç mekânı ve mükemmel manzarası ile hastalarımıza huzurlu bir ortamda tedavi olanağı sunmaktadır. Ayrıca diyaliz seanslarında uygun, diyetisyen kontrolünde kahvaltı servisi verilmektedir.

Hastalarımız evlerinden veya yatış yaptıkları hastanelerden klimalı araçlar ile alınıp diyaliz sonrası tekrar evlerine bırakılmaktadırlar.

Merkezimizde Gambro AK 95 S Marka Hemodiyaliz cihazı ve Gambro marka su sistemi mevcuttur. Hastalarımıza medikal malzeme olarak bio uyumlu membran ve diyaliz atlar kullanılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi, Mersin ili Yenişehir ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Mersin Fizyomed FTR Merkezi
820 metre uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. GMK Bulv. Göknar Apt. C. Blok Altı No:198/A
Vizyon Göz Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Turgut Reis Mah. İstiklal Cad. No:163
Yenişehir Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Güvenevler Mah. 20. Cad No:4
Imc Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
İstiklal Cad (106 cd.) No:196-198
Mersin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Çağdaşkent mah. Mimar Sinan Cad. No:75
Mersin NivGöz Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Turgutreis Mah. 4140 sk. No:14/1 Akdeniz
Mersin Diş Dünyası
1.3 km. uzaklıkta
İsmet İnönü Bulvarı No:47 Yenişehir