Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi

Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Mersin
İlçe:Yenişehir
Adres:Cumhuriyet Mh. İsmet İnönü Bulvarı No:41/B
Telefon:0 (324) 329-2500
36.79006834.602371

Kurum Hakkında

Merkezimiz Mersin Merkez'de 2002 yılında faaliyete geçmiştir. Diyaliz hususunda deneyimli uzman hekim ve hemşire kadroları çalışmakta olup en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Diyaliz Merkezimiz SGK ve çalışan kurum mensuplarına anlaşmalı olarak hizmet vermekte olup herhangi bir ilave ücret talep etmemektedir.

Merkezimizde toplam 25+1 adet Hemodiyaliz cihazı mevcuttur ve HCV(+) – HBV (+) hastalar için ayrı cihaz, personel ve odalar bulunmaktadır.

Hastalarımıza 4 saatlik diyaliz süresince hasta başı televizyon, gazete ve dergi gibi aktivitelerle keyifle diyaliz tedavilerini olmaktadırlar. Salonlarımız Klimalı ve infrared sobalı ısıtma ve soğutma sistemi, ferah iç mekânı ve mükemmel manzarası ile hastalarımıza huzurlu bir ortamda tedavi olanağı sunmaktadır. Ayrıca diyaliz seanslarında uygun, diyetisyen kontrolünde kahvaltı servisi verilmektedir.

Hastalarımız evlerinden veya yatış yaptıkları hastanelerden klimalı araçlar ile alınıp diyaliz sonrası tekrar evlerine bırakılmaktadırlar.

Merkezimizde Gambro AK 95 S Marka Hemodiyaliz cihazı ve Gambro marka su sistemi mevcuttur. Hastalarımıza medikal malzeme olarak bio uyumlu membran ve diyaliz atlar kullanılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi, Mersin ili Yenişehir ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Mersin Fizyomed FTR Merkezi

820 metre uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. GMK Bulv. Göknar Apt. C. Blok Altı No:198/A

Vizyon Göz Hastanesi

1.2 km. uzaklıkta

Turgut Reis Mah. İstiklal Cad. No:163

Yenişehir Hastanesi

1.2 km. uzaklıkta

Güvenevler Mah. 20. Cad No:4

Imc Hastanesi

1.2 km. uzaklıkta

İstiklal Cad (106 cd.) No:196-198

Mersin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Çağdaşkent mah. Mimar Sinan Cad. No:75

Mersin Diş Dünyası

1.3 km. uzaklıkta

İsmet İnönü Bulvarı No:47 Yenişehir

Mersin Forum Yaşam Hastanesi

1.3 km. uzaklıkta

Güvenevler Mah. 20.Cad. No:48 Yenişehir