Özel Mersin Diyaliz Merkezi

Özel Mersin Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Mersin Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Mersin
İlçe:Toroslar
Adres:Sağlık Mah. GMK Bulvarı No:108
Telefon:0 (324) 322-0099
36.81131334.623288

Kurum Hakkında

Diyaliz merkezimiz 01.10.2002 tarihinde 40 adet Hemodiyaliz makine ve hasta yatağı ile 240 hastaya hizmet verebilecek kapasite ile faaliyete geçmiştir. Kurulduğu günden bu yana bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek hastalarımızın daha kaliteli bir yaşam sürmelerini amaçlayan merkezimiz, aynı zamanda sağlıkları ile beraber yaşama sevinçlerini de kaybeden diyaliz hastalarımızı yeniden hayata bağlamayı ilke edinmiştir. Bu anlamda nasıl en iyi olunurun çabasını veren kurumumuz örnek bir hizmet üretmenin gururunu taşımaktadır.

Diyaliz Merkezimiz 30+1 makine ruhsatı ile Mersin İlinde diyaliz makine kapasitesi en yüksek diyaliz merkezi unvanını taşımaktadır. Merkezimizde üç ayrı tedavi seansı mevcut olup sero negatif ve sero pozitif hastalarımız ayrı ayrı seanslarda tedavi görmektedirler. Elektrik kesintilerinde devreye giren 165 KW lık jeneratörümüz ve merkezimizdeki tüm elektrik - elektronik sistemleri koruyan 100 KWA lık UPS (Güç kaynağı) ile hizmetimiz hiç aksamadan devam etmektedir.

Diyaliz Merkezimizde tedavi gören hastalarımız klimalı modern servislerimizle güvenli bir şekilde evlerinden alınıp diyaliz merkezimize getirilirler. Hastalarımız, hemodiyaliz tedavileri süresince, sadece kendilerine ait olan uydu sistemine bağlı televizyon ve kablosuz internet hizmetimiz ile sıkılmadan vakit geçirebilmektedirler. Ayrıca isteyen hastalarımıza kütüphanemizde mevcut olan gazete, dergi ve kitaplardan istedikleri sağlanarak keyifli bir hemodiyaliz süreci geçirmelerine yardımcı olmaktayız. Hemodiyaliz tedavisi devam eden hastalarımız kendilerine sunulan zengin yemek ikramlarımızdan tercihlerde bulunarak faydalanabilmektedirler. Hemodiyaliz tedavisi tamamlanan hastalarımız tekrar klimalı modern servislerimizle güvenli bir şekilde evlerine bırakılmaktadırlar.

Diyaliz Merkezimiz, birçok merkezde olmayan ISO 9D01 - 20D0 Kalite Sistem Yönetimiz Sertifikası, ISG Risk Yönetimi Sertifikası ve Hijyen Yönetimi Sertifikasına sahiptir.

SSK, TC Emekli Sandığı, Bağkur, Resmi Kurum ve tüm Mırtdışı Mensuplarına anlaşmalı olarak hizmet veren Diyaliz Merkezimizde, tedavi gören hastalarımızdan hiçbir ücret alınmamaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Mersin Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Mersin Diyaliz Merkezi, Mersin ili Toroslar ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Mersin Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Mersin Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Mersin Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Mersin Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

FMC Mersin Diyaliz Merkezi

280 metre uzaklıkta

Nusratiye Mah 5015 Sk No:39/A

Mersin Gözde Cerrahi Tıp Merkezi

640 metre uzaklıkta

İhsaniye Mah. 113 Cadde No:32

Mersin Toros Devlet Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

Yeni Mah. Cemalpaşa Cad. 5314 Sok.

Dr. İsmail Şahin Dahiliye Dal Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Cami Şerif Mh. 5234 Sok. Kızıltan Apt. No:10

Modern Akademi Cerrahi Tıp Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

Zeki Ayan Mah. Okan Merzeci Bulv. No:355/A

Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi

1.8 km. uzaklıkta

Kiremithane Mah. İstiklal Cad. Çetintürk İşhanı Atlıhan Oteli Karşısı

Tanrıöver Doğuş Hastanesi

1.8 km. uzaklıkta

Kiremithane Mah. Dr. Cemalettin Tanrıöver sok. No:21