Özel Mersin Diyaliz Merkezi

Özel Mersin Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Mersin Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Mersin
İlçe:Toroslar
Adres:Sağlık Mah. GMK Bulvarı No:108
Telefon:0 (324) 322-0099
Web Sitesi:mersindiyaliz.comHata Bildir
36.81131334.623288

Kurum Hakkında

Özel Mersin Diyaliz Merkezi, Mersin ili Toroslar ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Diyaliz merkezimiz 01.10.2002 tarihinde 40 adet Hemodiyaliz makine ve hasta yatağı ile 240 hastaya hizmet verebilecek kapasite ile faaliyete geçmiştir. Kurulduğu günden bu yana bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek hastalarımızın daha kaliteli bir yaşam sürmelerini amaçlayan merkezimiz, aynı zamanda sağlıkları ile beraber yaşama sevinçlerini de kaybeden diyaliz hastalarımızı yeniden hayata bağlamayı ilke edinmiştir. Bu anlamda nasıl en iyi olunurun çabasını veren kurumumuz örnek bir hizmet üretmenin gururunu taşımaktadır.

Diyaliz Merkezimiz 30+1 makine ruhsatı ile Mersin İlinde diyaliz makine kapasitesi en yüksek diyaliz merkezi unvanını taşımaktadır. Merkezimizde üç ayrı tedavi seansı mevcut olup sero negatif ve sero pozitif hastalarımız ayrı ayrı seanslarda tedavi görmektedirler. Elektrik kesintilerinde devreye giren 165 KW lık jeneratörümüz ve merkezimizdeki tüm elektrik - elektronik sistemleri koruyan 100 KWA lık UPS (Güç kaynağı) ile hizmetimiz hiç aksamadan devam etmektedir.

Diyaliz Merkezimizde tedavi gören hastalarımız klimalı modern servislerimizle güvenli bir şekilde evlerinden alınıp diyaliz merkezimize getirilirler. Hastalarımız, hemodiyaliz tedavileri süresince, sadece kendilerine ait olan uydu sistemine bağlı televizyon ve kablosuz internet hizmetimiz ile sıkılmadan vakit geçirebilmektedirler. Ayrıca isteyen hastalarımıza kütüphanemizde mevcut olan gazete, dergi ve kitaplardan istedikleri sağlanarak keyifli bir hemodiyaliz süreci geçirmelerine yardımcı olmaktayız. Hemodiyaliz tedavisi devam eden hastalarımız kendilerine sunulan zengin yemek ikramlarımızdan tercihlerde bulunarak faydalanabilmektedirler. Hemodiyaliz tedavisi tamamlanan hastalarımız tekrar klimalı modern servislerimizle güvenli bir şekilde evlerine bırakılmaktadırlar.

Diyaliz Merkezimiz, birçok merkezde olmayan ISO 9D01 - 20D0 Kalite Sistem Yönetimiz Sertifikası, ISG Risk Yönetimi Sertifikası ve Hijyen Yönetimi Sertifikasına sahiptir.

SSK, TC Emekli Sandığı, Bağkur, Resmi Kurum ve tüm Mırtdışı Mensuplarına anlaşmalı olarak hizmet veren Diyaliz Merkezimizde, tedavi gören hastalarımızdan hiçbir ücret alınmamaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Mersin Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Mersin Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Mersin Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.9 / 5

Özel Mersin Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel FMC Mersin Diyaliz Merkezi
28 yataklı Özel FMC Mersin Diyaliz Merkezinde hemodiyaliz tedavisi ve ev hemodiyalizi tedavisi yapılmaktadır.
Özel Mersin Su Hastanesi
Özel Mersin Su Hastanesi
580 metre uzaklıkta
Özel Mersin Su Hastanesi 81 yataklı olup; 4 adet ameliyat salonu, 17 adet yenidoğan yoğun bakım küvözü, 24 adet genel yoğun bakım yatağı, 8 adet koroner yoğun bakım yatağı, 6 adet acil servİs gözlem yatağı, 32 adet yatakliı servİs
Özel Mersin Tüp Bebek Merkezi
Özel Mersin Tüp Bebek Merkezi
596 metre uzaklıkta
Özel Mersin Tüp Bebek Merkezi, kadın hastalıkları ve oğum uzmanı Op. Dr. Necip Öztürk'ün direktörlüğünde bebek özlemi çeken aileler için tüp bebek tedavisi hizmeti sunmaktadır.
Toros Devlet Hastanesi
Toros Devlet Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Mersin Toros Devlet Hastanesi 2013 yılı Şubat ayında yeni hizmet binasına taşınmış ve 250 yatak kapasiteli olarak hizmetlerine devam etmektedir.
Özel Dr. İsmail Şahin Dahiliye Dal Merkezi
Özel Dr. İsmail Şahin Dahiliye Dal Merkezi Mersin merkezde hizmet sunmakta olup dahiliye ve acil polikliniği mevcuttur.
Özel Modern Akademi Cerrahi Tıp Merkezi
Sağlık hizmetlerinde geleceği bugünden yakalayan vizyonuyla hizmet alanını genişletmeye karar veren Modern Akademi, 20 Aralık 2017'de Toroslarda Sağlık Var sözüyle hizmet getirmiştir.
Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi
Fizyo Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi uzman kadro ve ileri teknoloji desteğinde dünya standartlarında hizmet sunmaktadır.
Özel Mersin NivGöz Merkezi
Özel Mersin NivGöz Merkezi, seçkin uzman doktor ve yardımcı personel kadrosuyla, medikal ve cerrahi göz tedavisinde en gelişmiş yöntemleri en son teknoloji ile sizlere sunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Mersin Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉