Mudurnu Devlet Hastanesi

Mudurnu Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Mudurnu Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Bolu
İlçe:Mudurnu
Adres:Hızırfakı Mah. Taşmektep Sok. No:6
Telefon:0 (374) 421-3010
Web Sitesi:mudurnudh.saglik.gov.trHata Bildir
40.4599731.214869

Kurum Hakkında

Mudurnu Devlet Hastanesi, Bolu ili Mudurnu ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz 1952 yılında Kemal Halil Tanır tarafından, vefat eden validesi Rukiye Hanım, hemşiresi Zehra Hanım hayrına inşa ettirilmiş ve Sağlık Merkezi olarak hizmete başlamıştır. 1992 yılına kadar bu isimle faaliyetini sürdürmüştür. 1992 yılında ek hizmet binasına taşınmış ve adı Mudurnu Devlet Hastanesi olarak değişmiştir. Hastanemiz, 1224 m2 arsa üzerine kurulmuş olup 1261 m2 kapalı alana sahip, idari ve ek bina olmak üzere 25 yataklı servis, Acil - Poliklinik - Diş Polikliniği - Röntgen - Laboratuvar - Evde Sağlık Hizmeti vermektedir. 2007 yılından itibaren Hastanemizin adı Mudurnu İlçe Hastanesi olarak değiştirilerek faaliyetlerine devam etmektedir.

Çağımızın gerektirdiği rekabet koşullarına uyum sağlayan, teknolojiyi etkin olarak kullanıma sunan, çalışanlarını ve hastalarını mutlu edebilme adına projeler üreten bir hastane hedefimiz.

Mudurnu Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Mudurnu Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Mudurnu Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Mudurnu Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Mudurnu Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Nallıhan Devlet Hastanesi
Nallıhan Devlet Hastanesi
31 km. uzaklıkta
Nallıhan Devlet Hastanesi şu anda 52 yatak kapasitesi yanında 3 yatak kapasiteli yoğun bakım ünitesi ile hizmet vermektedir. Hastanemiz hemodiyaliz ünitesi 9 makine ile tam kapasite ile çalışmalarına devam etmektedir.
Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi
İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi; Fakülte Ünitesi ve Merkez Ünite olarak hizmet vermekte ve dahili ve cerrahi her türlü branşta hizmet vermektedir.
Özel Çağsu Düzce Hastanesi
Özel Çağsu Düzce Hastanesi sağlık gereksinimlerini karşılarken, tıbbi olanakları da uluslar arası standartlarda ve modern bir hizmet anlayışıyla hastalarına sunmaktadır.
Özel Nefro Bolu Diyaliz Merkezi
Özel Nefro Bolu Diyaliz Merkezinde 25+1 cihaz ile hemodiyaliz tedavisi ve ayrıca ev hemodiyalizi tedavi hizmetleri sunulmaktadır.
Özel Oray Diyaliz Merkezi
Özel Oray Diyaliz Merkezi
43 km. uzaklıkta
Özel Oray Diyaliz Merkezi 25 cihaz kapasitesi ile 2006 yılından beri Düzce'de hizmet vermektedir.
Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi
Özel Düzce Güneş Tıp Merkezinde modern tıbbın tüm gereksinimleri ve yüksek teknolojik ekipmanlarımız herbiri kendi alanlarında uzman doktor ve sağlık ekiplerimiz ile 24 saat hizmet vermekteyiz.
Özel Düzce Göz Tıp Merkezi
Özel Düzce Göz Tıp Merkezi, uzman doktorları, tecrübeli ve güler yüzlü personelleri ile hizmet vermeye devam etmektedir. Tıp merkezimizde poliklinik ve ameliyat hizmetleri verilmektedir.
Özel Fizema Tıp Merkezi
Özel Fizema Tıp Merkezi
43 km. uzaklıkta
2015 yılında A tipi tıp merkezine dönüşerek Özel Fizema Tıp Merkezi adı altında 2016 yeni binamızda hizmetimize devam etmekteyiz.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Mudurnu Devlet Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉