Mudurnu Devlet Hastanesi

Mudurnu Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Mudurnu Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Bolu
İlçe:Mudurnu
Adres:Hızırfakı Mah. Taşmektep Sok. No:6
Telefon:0 (374) 421-3010
Web Sitesi:mudurnudh.saglik.gov.trHata Bildir
40.4599731.214869

Kurum Hakkında

Hastanemiz 1952 yılında Kemal Halil Tanır tarafından, vefat eden validesi Rukiye Hanım, hemşiresi Zehra Hanım hayrına inşa ettirilmiş ve Sağlık Merkezi olarak hizmete başlamıştır. 1992 yılına kadar bu isimle faaliyetini sürdürmüştür. 1992 yılında ek hizmet binasına taşınmış ve adı Mudurnu Devlet Hastanesi olarak değişmiştir. Hastanemiz, 1224 m2 arsa üzerine kurulmuş olup 1261 m2 kapalı alana sahip, idari ve ek bina olmak üzere 25 yataklı servis, Acil - Poliklinik - Diş Polikliniği - Röntgen - Laboratuvar - Evde Sağlık Hizmeti vermektedir. 2007 yılından itibaren Hastanemizin adı Mudurnu İlçe Hastanesi olarak değiştirilerek faaliyetlerine devam etmektedir.

Çağımızın gerektirdiği rekabet koşullarına uyum sağlayan, teknolojiyi etkin olarak kullanıma sunan, çalışanlarını ve hastalarını mutlu edebilme adına projeler üreten bir hastane hedefimiz.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Mudurnu Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Mudurnu Devlet Hastanesi, Bolu ili Mudurnu ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Mudurnu Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mudurnu Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Mudurnu Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Mudurnu Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Mudurnu Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Nallıhan Devlet Hastanesi
31.3 km. uzaklıkta
100.Yıl Mah. Aydın Cad. No:1 Akdere
Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi
39 km. uzaklıkta
Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gölköy Kampüsü
Çağsu Düzce Hastanesi
41.5 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. D-100 Karayolu
Nefro Bolu Diyaliz Merkezi
42.3 km. uzaklıkta
İstanbul Yolu 5. Km. Civril Köyü Yol Ayrımı
Oray Diyaliz Merkezi
42.7 km. uzaklıkta
Aziziye Mah. Eski Tekavil Sok. No:2
Düzce Güneş Tıp Merkezi
42.8 km. uzaklıkta
Kültür Mah. Mehmet Akif Cad. Ömer Seyfettin Sok. No:16