Bolu şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 5 adet Devlet Hastanesi listelenmiştir. Bolu ilinde toplam 13 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Bolu yazısına tıklayabilirsiniz.

Bolu Devlet Hastaneleri Listesi

Merkez
Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi
Devlet Hastanesi · / Bolu
Bolu Devlet Hastanesi 2015 yılından itibaren de Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi çatısı altında Köroğlu Ünitesi ve Kadın Doğum ve Çocuk Ünitesi olarak hizmet vermektedir.
Gerede
Gerede Devlet Hastanesi
Devlet Hastanesi · Gerede / Bolu
Gerede Devlet Hastanesi E5 ve E80 kara yolu üzerinde olup, ilçemiz ile birlikte Dörtdivan, Yeniçağa ve Mengen ilçelerine de hizmet vermektedir.
Göynük
Göynük İlçe Devlet Hastanesi
Devlet Hastanesi · Göynük / Bolu
Göynük İlçe Entegre Hastanesi olarak bünyesinde 15 yataklı koruyucu sağlık hizmeti, çevre sağlığı hizmeti, tedavi hizmetleri, acil ve 112 hizmetleri 2017 yılından itibaren Sofuali mahallesinde yapılan yeni hizmet binasında devam etmektedir.
Mengen
Mengen İlçe Devlet Hastanesi
Devlet Hastanesi · Mengen / Bolu
Mengen İlçe Devlet Hastanesi E2 Entegre İlçe Devlet Hastanesi statüsündedir. Hastanemizde 10 adet 2 yataklı hasta odası bulunmakta olup ayrıca acil müşahede odasında 9 yatak bulunmaktadır.
Mudurnu
Mudurnu Devlet Hastanesi
Devlet Hastanesi · Mudurnu / Bolu
Mudurnu ilçe girişinde yapılan ve 2022 yılında açılan 25 yataklı Mudurnu Devlet Hastanesi acil servis, poliklinikler, diş, evde bakım, röntgen, morg ve diyaliz birimleri ile hizmet vermektedir.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Yorum ve Şikayetler
A'Savaş Çalişkan
A'Savaş Çalişkan · 2 Mart 2016
Ben 01.03.2016 tarihinde saat 11 civarında hastaneye geldim saat 01.00 ve hala bir doktor yok. Helal olsun sizlere ...