Gerede Devlet Hastanesi

Gerede Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Gerede Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Bolu
İlçe:Gerede
Adres:Seviller Mah. Atatürk Bulvarı No:43
Telefon:0 (374) 311-2021
Web Sitesi:gerededh.saglik.gov.trHata Bildir
40.79873732.191249

Kurum Hakkında

Gerede Devlet Hastanesi, Bolu ili Gerede ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz 1961 yılında sağlık merkezi olarak hizmete açılmıştır. 1966 tarihinde hastaneye çevrilmiş ve 1969 yılında ek bina yapılmıştır. Hastanemiz 75 yataklı ek binasının 2000 yılında inşaatına başlanmış ve 2007 Şubat başında hizmete girmiştir.

Daha sonra 2015 yılında 75 yataklı hastane projesi ihalesi yapılmış olup; 2016 nisan ayında eski bina yıkılarak ek bina yapılmıştır. 2007 yılında hizmete giren binanın da güçlendirme ve tadilatı bitmiş ve geçici kabulü yapılmış hizmet vermeye başlamıştır.

Hastanemiz 20.970 metre kare alan üzerinde 13.030 metre kapalı alan üzerine kurulu İki binadan oluşmaktadır. Konum olarak uluslararası E5 ve E80 kara yolu üzerinde olup, ilçemiz ile birlikte Dörtdivan, Yeniçağa ve Mengen ilçelerine de hizmet vermektedir.

Gerede Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Gerede Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kardiyoloji
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Nöroloji
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Üroloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Gerede Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Gerede Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Gerede Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yenice İlçe Devlet Hastanesi
2017 yılında yeni hizmet binasına taşınan Yenice İlçe Devlet Hastanesi yataklı servis, acil servis, uzman poliklinikler, diş polikliniği, diyaliz ünitesi ve evde sağlık hizmetleri birimleri bulunmaktadır.
Özel Çağsu Hastanesi
Özel Çağsu Hastanesi
49 km. uzaklıkta
Bolu'nun ilk özel hastanesi olarak kurulan Özel Çağsu Hastanesi, 20000m2 kapalı alanda 140 yatak kapasitesi ve 400'den fazla çalışanıyla hizmet vermektedir.
Bolu İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Bolu merkezden 5 km. uzaklıkta olup, 404 personel ve 340 yatak kapasitesi ile Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında 1974'ten günümüze kadar hizmet vermektedir.
Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi
Bolu Devlet Hastanesi 2015 yılından itibaren de Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi çatısı altında Köroğlu Ünitesi ve Kadın Doğum ve Çocuk Ünitesi olarak hizmet vermektedir.
Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezi
Özel Bolu Özdiyaliz Diyaliz Merkezi Fresenius 4008S marka 16 adet diyaliz makinesi bulunmaktadır.
Özel Fatma Hatun Hastanesi
Özel Fatma Hatun Hastanesi
50 km. uzaklıkta
Özel Fatma Hatun Hastanesi kaliteli kadroları, gelişmiş teknolojik alt yapısı ile sağlık sektöründe Bolu'ya yeni bir anlayış getirdi.
Özel Devrek Işın Tıp Merkezi
Özel Devrek Işın Tıp Merkezi hafta içi ve cumartesi polklinik hizmetleri, haftanın her günü 08:00-24:00 saatlerinde acil servis hizmeti ile tüm Devrek halkının hizmetindedir.
Devrek Devlet Hastanesi
Devrek Devlet Hastanesi
51 km. uzaklıkta
Hastanemiz Zonguldak - Devrek karayolu üzerinde ilçe merkezine 1000 m. uzaklıkta olup, 100 yataklı bir hastane olarak hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Gerede Devlet Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉