Yenice İlçe Devlet Hastanesi

Yenice İlçe Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Yenice İlçe Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Karabük
İlçe:Yenice
Adres:İsmetpaşa Mah. Kıbrıs Sokak
Telefon:0 (370) 766-4606
Web Sitesi:karabukyenicedh.saglik.gov.trHata Bildir
41.21002932.305354

Kurum Hakkında

Yenice ilçe devlet hastanemiz 2002 yılında hizmete başlamıştır. 2007 yılında diyaliz ünitesi hizmete girmiştir. Hastanemiz 29 mayıs 2017 yılında yeni hizmet binasına taşınmıştır. Kurumumuzda yataklı servis, acil servis, uzman poliklinikler, diş polikliniği, diyaliz ünitesi ve evde sağlık hizmetleri birimleri bulunmaktadır.

1657 m2 oturum alanına ve yaklaşık 6000 m2 kapalı alana sahip hastane; tek ve çift kişilik içinde banyo, wc, tv, buzdolabı bulunan ve beş yıldızlı otel konforunu andıran odalardan oluşuyor. Toplam 25 yatak kapasitesine sahip hastanede, ayrıca 5 diyaliz makinesi, 2 ameliyat odası, 3 yoğun bakım yatağı, 2 SDL (sancı-doğum-lohusa) odası bulunuyor. Modern ve kullanışlı acil servisi, poliklinikleri ve yemekhane, mescid gibi sosyal donatılarıyla göz dolduran hastane, yeni tefrişatı ile Yenice halkına hizmet vermeye başlamış durumdadır.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Diyaliz

Yenice İlçe Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Yenice İlçe Devlet Hastanesi, Karabük ili Yenice ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Yenice İlçe Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Yenice İlçe Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Yenice İlçe Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Yenice İlçe Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Yenice İlçe Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gökçebey Devlet Hastanesi
17.6 km. uzaklıkta
Çay Mah. İstasyon Cad. Karakol Karşısı
Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi
23.8 km. uzaklıkta
Satıbeyler Mah. Atatürk Cad. No:17
Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
25.7 km. uzaklıkta
Zonguldak Cad. Çağrı Yapı İş Merkezi B Blok Kat:1-2
Denticity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
26.2 km. uzaklıkta
Bayır Mah. Kemal Güneş Cad. No:120 Kat:2 (Halkbankası Üstü)
Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi
26.2 km. uzaklıkta
Şirinevler Mah. Alparslan Cad. No:1
Devrek Devlet Hastanesi
28 km. uzaklıkta
Zonguldak Asfaltı Cad. No:84