Karabük Hastaneleri
Karabük

Karabük ilinde toplam 8 kurum sağlık hizmeti sunmaktadır. Şehirde 4 Devlet Hastanesi, 2 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 1 Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 1 Özel Hastane bulunmaktadır.

Karabük sağlık kurumları için telefon numarası, adres, sunulan hizmetler, randevu gibi bilgilere bu sayfadan erişebilir, yapılan yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz.Karabük merkezde bulunan hastaneler altta listelenmiştir. İlçelerdeki hastaneler için ilçe isimlerine tıklayabilirsiniz.

Karabük İlçe Hastaneleri

Karabük Merkezde Bulunan Sağlık Kurumları

Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Eğitim ve Araştırma Hastanesi · / Karabük
K.B.Ü. Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi; ayaktan ve yataklı olarak tedavi hizmetleri sunan, Sağlık Bakanlığı'na bağlı bir Eğitim ve Araştırma hastanesidir. Yenilenen yüzü ve şartlara göre uyum sağlayan bir anlayışla yeni binamızda hizmet vermeye devam etmekteyiz.
Özel Hastane
Özel Medikar Hastanesi
Özel Hastane · / Karabük
Karadeniz bölgesinin 2. büyük özel hastanesi olan Medikar, tüm Türkiyedeki özel hastaneler arasında 25. sıradadır. Medikar Hastanesinde 5 yoğun bakım, 5 ameliyathane, 1 anjio servisi, 1 hemodiyaliz servisi, görüntüleme, nükleer tıp ve endoskopi merkezi ve 36 poliklinik odası yer alıyor.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Özel Denticity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · / Karabük
Denticity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği siz değerli misafirlerimizin tedavi süreci boyunca rahat ve konforlu vakit geçirebilmeleri için modern çizgilerle dizayn edilmiştir.
Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · / Karabük
Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi yeni hizmet binası Bayır Mahallesi adresinde 61 ünit kapasitesine sahip olup, binada 34 adet nitelikli poliklinik odası, 2 adet ameliyathane, sterilizasyon ünitesi, 5 yataklı hasta servisi bulunmaktadır.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Eklenen Kurumlar
Özel Denticity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Denticity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği siz değerli misafirlerimizin tedavi süreci boyunca rahat ve konforlu vakit geçirebilmeleri için modern ...
Özel Medikar Hastanesi
Karadeniz bölgesinin 2. büyük özel hastanesi olan Medikar, tüm Türkiyedeki özel hastaneler arasında 25. sıradadır. Medikar Hastanesinde 5 yoğun b...
Eflani İlçe Devlet Hastanesi
Eflani İlçe Devlet Hastanesi 2015 yılında açılmış olup 10 yatak kapasitesiyle ilçeye sağlık hizmeti sunmaktadır....
Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi
K.B.Ü. Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi; ayaktan ve yataklı olarak tedavi hizmetleri sunan, Sağlık Bakanlığı'na bağlı bir Eğitim ve Araştırm...
Yorum ve Şikayetler
Namik Cengiz
Namik Cengiz · 21 Haziran 2019
Herşey güzel personel yetersiz görünüyor Hocalarımız Ameliyatta iken ve ya izinli iken hastanın tedavisinde uygulan...
Celal Yildiz
Celal Yildiz · 7 Ocak 2015
Tüm tuvaletler klozet düşünülmüş alaturka tuvalet kullananlar unutulmuş ilgililerin degerlendirmesini varsa alaturk...