Özel Denticity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Özel Denticity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Kurum Adı:Özel Denticity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Karabük
İlçe:Merkez
Adres:Bayır Mah. Kemal Güneş Cad. No:120 Kat:2 (Halkbankası Üstü)
Telefon:0 (370) 412-2300
Web Sitesi:www.denticity.com.trHata Bildir
41.19534132.617769

Kurum Hakkında

Denticity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği siz değerli misafirlerimizin tedavi süreci boyunca rahat ve konforlu vakit geçirebilmeleri için modern çizgilerle dizayn edilmiştir. Bünyesinde barındırdığı bir çok sosyal alanlarla tedavi sürecinin olumsuz etkilerinden uzakta konforlu hale dönüştürmektedir.

Denticity olarak misyonumuz kaliteli ve uzun süreli bir ağız sağlığı, yaşın geçmesi ile birlikte dişlerde oluşan ya da oluşabilecek hasarların yaşam kalitemizi bozmasına engel olmak, bireylere yaşamlarının tüm everlerinde kaliteli ve sağlıklı bir yaşam sürdürebilmesi için gerekli tüm bilimsel ve tıbbi desteği sağlayarak ağız ve diş sağlığı tedavisinde diş sağlığını koruma ve aynı zamanda yüz estetiğinin değişmez bir parçası olan diş ve gülüş estetiğinin sağlanması ile birlikte hasta ve çalışan memnuniyeti ön planda tutularak ülkemizde ve uluslararası sahada referans merkezi haline gelmektir.

Özel Denticity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Denticity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Karabük şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Denticity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Denticity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.2 / 5

Özel Denticity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 5 üzerinden 4.2 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Denticity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
450 metre uzaklıkta
Zonguldak Cad. Çağrı Yapı İş Merkezi B Blok Kat:1-2
Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi
1.5 km. uzaklıkta
Şirinevler Mah. Alparslan Cad. No:1
Medikar Hastanesi
3.4 km. uzaklıkta
Şehit Ateşe Reşat Moralı Bulvarı No:7
Safranbolu Devlet Hastanesi
8.5 km. uzaklıkta
Atatürk Mah. Sağlık Sok. No:42
Yenice İlçe Devlet Hastanesi
26.2 km. uzaklıkta
İsmetpaşa Mah. Kıbrıs Sokak
Gökçebey Devlet Hastanesi
41.9 km. uzaklıkta
Çay Mah. İstasyon Cad. Karakol Karşısı