Özel Medikar Hastanesi

Özel Medikar Hastanesi
Kurum Adı:Özel Medikar Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Karabük
İlçe:Merkez
Adres:Şehit Ateşe Reşat Moralı Bulvarı No:7
Telefon:0 (370) 444-7078
Web Sitesi:www.medikarhastanesi.comHata Bildir
41.21643732.647894

Kurum Hakkında

Özel Medikar Hastanesi, Karabük şehrinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Dünyanın en değerli varlığı olan İnsan, İnsanın en kıymetli olgusu olan Sağlık, Batı Karadeniz'in Sağlık Üssü Özel Medikar Hastanesinde anlam buluyor. Safran Sağlık Grup AŞ'nin bölge halkıyla buluşturduğu hastanemiz Karabük ve Bölge Halkının ihtiyacı olan, özlemle beklediği sağlık hizmetlerini "Hastalıkta ve Sağlıkta" sloganıyla sunuyor.

22080 m² kapalı alana sahip, mimarisi, teknolojik alt yapısı, özel birimleri ve deneyimli Uzmanlarıyla, sağlık sektöründe Türkiye'nin Dünya ile yarıştığının bir kanıtı olan Özel Medikar Hastanesi sağlık alanında sunduğu A sınıfı hizmet kalitesiyle yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir hastanedir. 105 yatak kapasitesine sahip, tüm odaları gün ışığı alan, hasta ve refakatçisinin ihtiyaçları düşünülerek en modern şekilde düzenlenmiştir. Renkleri, peyzajı ve iç mimarisi ile hastaları alışık oldukları hastane ortamından çok daha uzaklara götüren Özel Medikar Hastanesi, adeta 5 yıldızlı bir otel hizmeti sunmaktadır.

Çağımızın gerektirdiği üstün teknoloji donanımı sayesinde Özel Medikar Hastanesi bünyesinde 5 Ameliyathane, 6 Yataklı Dahili Yoğun Bakım Ünitesi, 10 Küvözlü Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, 5 Yataklı Koroner Yoğun Bakım Ünitesi, 6 Yataklı Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi, 5 Yataklı Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi, 3 Doğumhane bulunmaktadır. Ayrıca Hastanemizde 24 Saat görev yapan Acil Servis ve ambulans hizmeti mevcuttur.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Medikar Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Çocuk Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Nükleer Tıp
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım
 • Hemodiyaliz
 • Sitogenetik
 • Moleküler Genetik
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Emre Küçük
★★★★★
Özellikle kalp damar cerrahisinde Türkiyenin önde gelen doktorları ile çalışıyorlar babamı Giresundan tavsiye üzerine getirdik burda bypass oldu. Özellikle Doc Dr Caner Arslana teşekkür ediyorum babamı tekrar eski sağlığına kavuşturduğu için kalp konusunda kesinlikle tavsiye ediyorum.
Gönül Veren
★★★★★
Ben bir ay önce kalp krizi geçirdim Karabük Özel Medikar Hastanesine göndermişler. Çok şükür bugün hayattayım önce rabbime şükürler olsun sonra kardiyoloji doktoru Murat Erden beyefendiye teşekkür ediyorum. Hizmetleriyle dört dörtlük bir hastane. Herkese tavsiye ediyorum
Yalçın Karadeniz
★★
Bir soru sormak için 6 farklı kişiye aktardılar, kimse ne iş yaptığını bilmiyor sanırım.
Tuncer Turna
★★★★★
Katarak ameliyatı oldum memnunum. Sağ gözümden de olacqm.
Özgür Yılmaz
★★★
Böyle büyük ve güzel bir hastanede çocuk cerrahisi neden yok anlamıyorum. Herkes ankaraya gidiyor..
Nilgün Eroğlu Emanet
★★★★★
Sezeryan doğum yaptım 4 ay önce gerçekten harika bir hastane doktorları ve personeli 10 numara... Doğum için şiddetle tavsiye ederim çok ilgililer...
Rıfkı Yıldız
★★★★★
Saglıkta sınır hizmette sınır yok. Ben prostat ameliyatı oldum doktor Emin Çoşkun ve ekibine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim. Allahın rahmeti Medikar Hastanesinin üzerinde olsun varlıgınız daimi olsun. Rıfkı Yıldız. Bartın
Turgut Sarı
★★★★★
Bu sayfaya yorum yapılmadan geçmek istemem öncelikle Medikar Hastanesinin yapımında emeği geçen ve bu hastaneyi Karabük'e kazandırmak için bir araya gelen değerli doktorlarımıza ve desteğini esirgemeyen Karabük halkına ve değerli yöneticilerine teşekkür ederim.
Mustafa Mercan
★★★★★
Sayın arkadaşlar ben babamı ameliyat yaptırdım 4 gün kaldım hizmet ve ilgi süper idi. Beş parmağın beşi bir değil her hastanede oluyor bazı sorunlar. Ben iki ay dolaştım sonunda çareyi Medikarda buldum. Tüm personeline ayrı ayrı teşekkür ederim. Şimdi de yakın zamanda oğlumu ameliyat yaptıracam sahra kesesinden. Sağlık kurumlarında hijyen çok önemlidir servisleri dolaşında görün hijyeni temizliği.
Mehmet Emirhan
★★★★★
Bölgemiz insanlarına yapılan en degerli yatırım eleştirmek insafsızlıkdır. Avrupa standartlarının üstünde bir teknoloji üssü bu esere hizmeti ve emeği geçen sayın Uz.Dr.Adem Kar beyefendi ve diğer emeği geçen değerli insanlara da teşekkür ederim.
Hüseyin Şafak
★★
Dışından görüntüsü olan fakat içi boş bir hastane.. kısacası kimseye tavsiye etmiyorum.
Senay Türken Akbaba
Bir hafta içerisinde iki kez gittim KBB ve çocuk servisine, KBB'de randevu saatinden 45 dk. sonra sıra geldi. Randevu saatimiz sabah 9:20 benden önce 5 hasta girdi, çocuk servisinde de 1 saat 15 dakika bekledik. Açıkçası hizmet eziyet çekmek olmuş. Tavsiye etmiyorum kimseye.
Yunus Emre Pınar
★★★★★
Gittim parmağım kırıktı anında ilgilendiler. Harika bir yer gitmenizi öneririm.
Gültepe Nermin
★★★★★
Karabükümüze böyle bir hizmet getirdiğiniz için size çok teşekkür ederim. Yalnız online randevunuzu nette bulamadım. Başarılar dilerim.

Özel Medikar Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.9 / 5

Özel Medikar Hastanesi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 93 oy kullanılmış ve kurum hakkında 14 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi
K.B.Ü. Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi; ayaktan ve yataklı olarak tedavi hizmetleri sunan, Sağlık Bakanlığı'na bağlı bir Eğitim ve Araştırma hastanesidir. Yenilenen yüzü ve şartlara göre uyum sağlayan bir anlayışla yeni bina
Özel Denticity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Denticity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği siz değerli misafirlerimizin tedavi süreci boyunca rahat ve konforlu vakit geçirebilmeleri için modern çizgilerle dizayn edilmiştir.
Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi yeni hizmet binası Bayır Mahallesi adresinde 61 ünit kapasitesine sahip olup, binada 34 adet nitelikli poliklinik odası, 2 adet ameliyathane, sterilizasyon ünitesi, 5 yataklı hasta servisi bul
Safranbolu Devlet Hastanesi
Safranbolu Devlet Hastanesi yıkılan eski binasının yerine yapılan 75 yatak kapasiteli yeni binasınde hizmet sunmaya devam etmektedir.
Yenice İlçe Devlet Hastanesi
2017 yılında yeni hizmet binasına taşınan Yenice İlçe Devlet Hastanesi yataklı servis, acil servis, uzman poliklinikler, diş polikliniği, diyaliz ünitesi ve evde sağlık hizmetleri birimleri bulunmaktadır.
Ulus İlçe Devlet Hastanesi
Ulus Devlet Hastanesi ile Toplum Sağlığı Merkezinin birleştirilmiş ve 10 yatak kapasite ile Entegre Bartın – Ulus Devlet Hastanesi olarak faaliyetine devam etmektedir.
Gökçebey Devlet Hastanesi
Gökçebey Devlet Hastanesi
44 km. uzaklıkta
Gökçebey Devlet Hastanesi 2019 yılında yeni hastane binasına taşınmış olup, acil servis, poliklinikler, yataklı servis ve i̇dari birimler ile hizmet vermektedir.
Çerkeş Devlet Hastanesi
Çerkeş Devlet Hastanesi
49 km. uzaklıkta
2002 yılında 30 yatak kapasite ile halkımıza hizmet vermeye başlayan Çerkeş Devlet Hastanesi, yaklaşık 15000 nüfusa sahip ilçe halkına kaliteli, çağdaş ve saygın bir sağlık hizmeti sunmaya çalışmaktadır.
Özel Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi
Özel Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi olarak sizlere en iyi hizmeti verebilmek için Fresenius ve Braun marka 28+2 adet hemodiyaliz cihazı ile çalışıyoruz.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Medikar Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉