Özel Medikar Hastanesi

Özel Medikar Hastanesi
Kurum Adı:Özel Medikar Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Karabük
İlçe:Merkez
Adres:Şehit Ateşe Reşat Moralı Bulvarı No:7
Telefon:0 (370) 444-7078
41.21643732.647894

Kurum Hakkında

Dünyanın en değerli varlığı olan İnsan, İnsanın en kıymetli olgusu olan Sağlık, Batı Karadeniz'in Sağlık Üssü Özel Medikar Hastanesinde anlam buluyor. Safran Sağlık Grup AŞ'nin bölge halkıyla buluşturduğu hastanemiz Karabük ve Bölge Halkının ihtiyacı olan, özlemle beklediği sağlık hizmetlerini "Hastalıkta ve Sağlıkta" sloganıyla sunuyor.

22080 m² kapalı alana sahip, mimarisi, teknolojik alt yapısı, özel birimleri ve deneyimli Uzmanlarıyla, sağlık sektöründe Türkiye'nin Dünya ile yarıştığının bir kanıtı olan Özel Medikar Hastanesi sağlık alanında sunduğu A sınıfı hizmet kalitesiyle yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir hastanedir. 105 yatak kapasitesine sahip, tüm odaları gün ışığı alan, hasta ve refakatçisinin ihtiyaçları düşünülerek en modern şekilde düzenlenmiştir. Renkleri, peyzajı ve iç mimarisi ile hastaları alışık oldukları hastane ortamından çok daha uzaklara götüren Özel Medikar Hastanesi, adeta 5 yıldızlı bir otel hizmeti sunmaktadır.

Çağımızın gerektirdiği üstün teknoloji donanımı sayesinde Özel Medikar Hastanesi bünyesinde 5 Ameliyathane, 6 Yataklı Dahili Yoğun Bakım Ünitesi, 10 Küvözlü Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, 5 Yataklı Koroner Yoğun Bakım Ünitesi, 6 Yataklı Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi, 5 Yataklı Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi, 3 Doğumhane bulunmaktadır. Ayrıca Hastanemizde 24 Saat görev yapan Acil Servis ve ambulans hizmeti mevcuttur.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Çocuk Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Nükleer Tıp
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım
 • Hemodiyaliz
 • Sitogenetik
 • Moleküler Genetik
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Medikar Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Medikar Hastanesi, Karabük şehrinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Emre Küçük
Emre Küçük · 17 Ağustos 2017

Özellikle kalp damar cerrahisinde Türkiyenin önde gelen doktorları ile çalışıyorlar babamı Giresundan tavsiye üzerine getirdik burda bypass oldu. Özellikle doc dr Caner Arslana teşekkür ediyorum babamı tekrar eski sağlığına kavuşturduğu için kalp konusunda kesinlikle tavsiye ediyorum.

Gönül Veren
Gönül Veren · 29 Temmuz 2017

Ben bir ay önce kalp krizi geçirdim Karabük Özel Medikar Hastanesine göndermişler. Çok şükür bugün hayattayım önce rabbime şükürler olsun sonra kardiyoloji doktoru Murat Erden beyefendiye teşekkür ediyorum. Hizmetleriyle dört dörtlük bir hastane. Herkese tavsiye ediyorum

Yalçın Karadeniz
Yalçın Karadeniz · 30 Mayıs 2016

Bir soru sormak için 6 farklı kişiye aktardılar, kimse ne iş yaptığını bilmiyor sanırım.

Tuncer Turna
Tuncer Turna · 15 Eylül 2014

katarak ameliyatı oldum memnunum. sağ gözümdende olacqm.

Özgür Yılmaz
Özgür Yılmaz · 3 Eylül 2014

böyle büyük ve güzel bir hastanede çocuk cerrahisi neden yok anlamıyorum. herkes ankaraya gidiyor..

Nilgün Eroğlu Emanet
Nilgün Eroğlu Emanet · 26 Aralık 2013

sezeryan doğum yaptım 4 ay önce gerçekten harika bir hastane doktorları ve personeli 10 numara... doğum için şiddetle tavsiye ederim çok ilgililer...

SelmanBurçin Bitanemsin
SelmanBurçin Bitanemsin · 1 Eylül 2013

Biz de doğum için gitmeyi düşünüyoruz acaba nasıl bir yer ilgi alaka iyi mi? tam teşekküllü bir hastane mi? tüm donanım var mı?

Rıfkı Yıldız
Rıfkı Yıldız · 17 Ocak 2013

Saglıkta sınır hizmette sınır yok. Ben prostat ameliyatı oldum doktor Emin Çoşkun ve ekibine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim. Allahın rahmeti Medikar Hastanesinin üzerinde olsun varlıgınız daimi olsun. Rıfkı Yıldız. Bartın

Turgut Sarı
Turgut Sarı · 29 Kasım 2012

Bu sayfaya yorum yapılmadan geçmek istemem öncelikle Medikar Hastanesinin yapımında emeği geçen ve bu hastaneyi Karabük'e kazandırmak için bir araya gelen değerli doktorlarımıza ve desteğini esirgemeyen Karabük halkına ve değerli yöneticilerine teşekkür ederim.

Mustafa Mercan
Mustafa Mercan · 17 Kasım 2012

Sayın arkadaşlar ben babamı ameliyat yaptırdım 4 gün kaldım hizmet ve ilgi süper idi. Beş parmağın beşi bir değil her hastanede oluyor bazı sorunlar. Ben iki ay dolaştım sonunda çareyi Medikarda buldum. Tüm personeline ayrı ayrı teşekkür ederim. Şimdi de yakın zamanda oğlumu ameliyat yaptıracam sahra kesesinden. Sağlık kurumlarında hijyen çok önemlidir servisleri dolaşında görün hijyeni temizliği.

Mehmet Emirhan
Mehmet Emirhan · 1 Kasım 2012

Bölgemiz insanlarına yapılan en degerli yatırım eleştirmek insafsızlıkdır. Avrupa standartlarının üstünde bir teknoloji üssü bu esere hizmeti ve emeği geçen sayın Uz.Dr.Adem Kar beyefendi ve diğer emeği geçen değerli insanlara da teşekkür ederim.

Hüseyin Şafak
Hüseyin Şafak · 15 Temmuz 2012

Dışından görüntüsü olan fakat içi boş bir hastane.. kısacası kimseye tavsiye etmiyorum.

Senay Türken Akbaba
Senay Türken Akbaba · 20 Şubat 2012

Bir hafta içerisinde iki kez gittim KBB ve çocuk servisine, KBB'de randevu saatinden 45 dk. sonra sıra geldi. Randevu saatimiz sabah 9:20 benden önce 5 hasta girdi, çocuk servisinde de 1 saat 15 dakika bekledik. Açıkçası hizmet eziyet çekmek olmuş. Tavsiye etmiyorum kimseye.

Yunus Emre Pınar
Yunus Emre Pınar · 27 Ocak 2012

Gittim parmağım kırıktı anında ilgilendiler. Harika bir yer gitmenizi öneririm.

Gültepe Nermin
Gültepe Nermin · 9 Ocak 2012

Karabükümüze böyle bir hizmet getirdiğiniz için size çok teşekkür ederim. Yalnız online randevunuzu nette bulamadım. Başarılar dilerim.

Özel Medikar Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Medikar Hastanesi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 93 oy kullanılmış ve kurum hakkında 15 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Medikar Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi
2.6 km. uzaklıkta
Şirinevler Mah. Alparslan Cad. No:1
Universal Karabük Hastanesi
2.9 km. uzaklıkta
Yenişehir Mevkii Sağlık Sokak No:1
Denticity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
3.4 km. uzaklıkta
Bayır Mah. Kemal Güneş Cad. No:120 Kat:2 (Halkbankası Üstü)
Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
3.9 km. uzaklıkta
Zonguldak Cad. Çağrı Yapı İş Merkezi B Blok Kat:1-2
Safranbolu Devlet Hastanesi
5.1 km. uzaklıkta
Atatürk Mah. Sağlık Sok. No:42
Karabük Yenice Devlet Hastanesi
28.6 km. uzaklıkta
İsmetpaşa Mah. Doruk Sok. No:1
Ulus İlçe Hastanesi
40.5 km. uzaklıkta
Mezgeller Mahallesi Hastane Sokak
Gökçebey Devlet Hastanesi
43.7 km. uzaklıkta
Çay Mah. İstasyon Cad. Karakol Karşısı