Gökçebey Devlet Hastanesi

Gökçebey Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Gökçebey Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Zonguldak
İlçe:Gökçebey
Adres:Çay Mah. İstasyon Cad. Karakol Karşısı
Telefon:0 (372) 512-2750
Web Sitesi:gokcebeydh.saglik.gov.trHata Bildir
41.30735032.139148

Kurum Hakkında

Gökçebey Devlet Hastanesi, Zonguldak ili Gökçebey ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz 21.05.2002 tarihinde Kütüphane binası olarak İl Özel İdaresince ödeneği karşılamak üzere yapımına başlanmış olup 28.09.2006 tarihinde tek blok bitirilmiştir. Gökçebey Sağlık Merkezine dönüştürülmek üzere 15.05.2007 tarihinde ek bina yapılmaya başlanmış olup 28.11.2007 tarihinde iki blok olarak yapımı tamamlanmıştır. 10 yataklı Entegre İlçe Hastanesi olarak 18.07.2008 tarihinde hizmet vermeye başlamıştır.

Ön cepheden bakıldığında iki blok halinde, her blokta 3 kat bulunup iki blok birleşik şekilde yapılmıştır. Çevresi kısmen betonarme şekilde kapalı olup, ön kısımda yaklaşık 15 araçlık park alanı bulunmaktadır. Hastanemizin bahçesi yeşil alan ve ağaçlarla kaplıdır. Yüz ölçümü 2214 m2, toplam kapalı alan ise 2740 m2 dir.

Acil Servisimizde Toplam 5 Pratisyen Hekim, 5 ATT, 3 Toplum Sağlığı Teknisyeni, 4 Hemşire ile 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Acil Servisimizde Hasta Muayene Odası, 4 yataklı hasta gözlem odası, enjeksiyon, pansuman ve küçük cerrahi girişimlerin yapıldığı Müdahale Odası ve Yeniden Canlandırma Odası bulunmaktadır. Acil Servisimizde hasta muayenesi, enjeksiyon, EKG ve pansuman yapılmaktadır.

1 tane Aile Hekimliği Polikliniği, 1 tane Genel Polikliniği ve 2 tane Diş Polikliniği bulunmaktadır. Polikliniklerimizde mesai saatleri içerisinde yetişkin ve çocuk muayenesi, aile planlaması hizmetleri, danışmanlık hizmetleri verilmektedir. Diş Polikliniklerimizde mesai saatleri içerisinde ağız diş sağlığı hizmeti verilmektedir.

Hastanemizde 4 tane laboratuar teknisyeni görev yapmaktadır. Kan Sayımı, idrar ve gaita tetkikleri yapılmaktadır. Hastanemizde radyoloji hizmeti 2 tane röntgen teknisyeni ile yürütülmektedir. 500 mA tek tüp tek yüzer masalı yüksek frekanslı akciğer statifli röntgen cihazı bulunmaktadır.

Hastanemizde 10 yataklı servis bulunmaktadır. Her odada 2 yatak olup odalarımız standart odalardır. Merkezi oksijen sistemi tüm odalarımızda bulunmaktadır.

Gökçebey Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Gökçebey Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Gökçebey Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Gökçebey Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Gökçebey Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi
Özel Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi olarak sizlere en iyi hizmeti verebilmek için Fresenius ve Braun marka 28+2 adet hemodiyaliz cihazı ile çalışıyoruz.
Özel Çaycuma Sevgi Tıp Merkezi
1999 yılında kurduğumuz Özel Sevgi Polikliniği 2008 yılından beri Tıp Merkezi statüsünde Çaycuma ve Zonguldak halkına hizmet vermektedir.
Çaycuma Devlet Hastanesi
Çaycuma Devlet Hastanesi
14 km. uzaklıkta
Kaliteli sağlık hizmeti sunmayı amaç edinen Çaycuma Devlet Hastanesinin 92 yataklı olan yeni hastanede 16 yataklı da yoğun bakım ünitesi bulunmaktadır.
Devrek Devlet Hastanesi
Devrek Devlet Hastanesi
17 km. uzaklıkta
Hastanemiz Zonguldak - Devrek karayolu üzerinde ilçe merkezine 1000 m. uzaklıkta olup, 100 yataklı bir hastane olarak hizmet vermektedir.
Yenice İlçe Devlet Hastanesi
2017 yılında yeni hizmet binasına taşınan Yenice İlçe Devlet Hastanesi yataklı servis, acil servis, uzman poliklinikler, diş polikliniği, diyaliz ünitesi ve evde sağlık hizmetleri birimleri bulunmaktadır.
Özel Devrek Işın Tıp Merkezi
Özel Devrek Işın Tıp Merkezi hafta içi ve cumartesi polklinik hizmetleri, haftanın her günü 08:00-24:00 saatlerinde acil servis hizmeti ile tüm Devrek halkının hizmetindedir.
Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Zonguldak Ağız Diş Sağlığı Merkezi 23.09.2013 tarihinde 69 Ambarları mevkiindeki yeni binasında hizmete girmiştir.
Zonguldak Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi
Zonguldak Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi ilimiz bünyesinde tek dal hastanesi olup, il merkezi, ilçe ve köyler dahil olmak üzere toplam 619000 kişiye nitelikli sağlık hizmeti vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Gökçebey Devlet Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉