Gökçebey Devlet Hastanesi

Gökçebey Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Gökçebey Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Zonguldak
İlçe:Gökçebey
Adres:Çay Mah. İstasyon Cad. Karakol Karşısı
Telefon:0 (372) 512-2750
Web Sitesi:gokcebeydh.saglik.gov.trHata Bildir
41.30735032.139148

Kurum Hakkında

Hastanemiz 21.05.2002 tarihinde Kütüphane binası olarak İl Özel İdaresince ödeneği karşılamak üzere yapımına başlanmış olup 28.09.2006 tarihinde tek blok bitirilmiştir. Gökçebey Sağlık Merkezine dönüştürülmek üzere 15.05.2007 tarihinde ek bina yapılmaya başlanmış olup 28.11.2007 tarihinde iki blok olarak yapımı tamamlanmıştır. 10 yataklı Entegre İlçe Hastanesi olarak 18.07.2008 tarihinde hizmet vermeye başlamıştır.

Ön cepheden bakıldığında iki blok halinde, her blokta 3 kat bulunup iki blok birleşik şekilde yapılmıştır. Çevresi kısmen betonarme şekilde kapalı olup, ön kısımda yaklaşık 15 araçlık park alanı bulunmaktadır. Hastanemizin bahçesi yeşil alan ve ağaçlarla kaplıdır. Yüz ölçümü 2214 m2, toplam kapalı alan ise 2740 m2 dir.

Acil Servisimizde Toplam 5 Pratisyen Hekim, 5 ATT, 3 Toplum Sağlığı Teknisyeni, 4 Hemşire ile 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Acil Servisimizde Hasta Muayene Odası, 4 yataklı hasta gözlem odası, enjeksiyon, pansuman ve küçük cerrahi girişimlerin yapıldığı Müdahale Odası ve Yeniden Canlandırma Odası bulunmaktadır. Acil Servisimizde hasta muayenesi, enjeksiyon, EKG ve pansuman yapılmaktadır.

1 tane Aile Hekimliği Polikliniği, 1 tane Genel Polikliniği ve 2 tane Diş Polikliniği bulunmaktadır. Polikliniklerimizde mesai saatleri içerisinde yetişkin ve çocuk muayenesi, aile planlaması hizmetleri, danışmanlık hizmetleri verilmektedir. Diş Polikliniklerimizde mesai saatleri içerisinde ağız diş sağlığı hizmeti verilmektedir.

Hastanemizde 4 tane laboratuar teknisyeni görev yapmaktadır. Kan Sayımı, idrar ve gaita tetkikleri yapılmaktadır. Hastanemizde radyoloji hizmeti 2 tane röntgen teknisyeni ile yürütülmektedir. 500 mA tek tüp tek yüzer masalı yüksek frekanslı akciğer statifli röntgen cihazı bulunmaktadır.

Hastanemizde 10 yataklı servis bulunmaktadır. Her odada 2 yatak olup odalarımız standart odalardır. Merkezi oksijen sistemi tüm odalarımızda bulunmaktadır.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Gökçebey Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Gökçebey Devlet Hastanesi, Zonguldak ili Gökçebey ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Gökçebey Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Gökçebey Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Gökçebey Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Gökçebey Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Gökçebey Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi
6.3 km. uzaklıkta
Satıbeyler Mah. Atatürk Cad. No:17
Çaycuma Sevgi Tıp Merkezi
14.2 km. uzaklıkta
Yeni Mahalle Nihat Kantarcı Caddesi Doğu Sok. No:2
Çaycuma Devlet Hastanesi
14.2 km. uzaklıkta
Yeşiltepe Mahallesi Topbaşı Mevkii
Devrek Devlet Hastanesi
16.6 km. uzaklıkta
Zonguldak Asfaltı Cad. No:84
Yenice İlçe Devlet Hastanesi
17.6 km. uzaklıkta
İsmetpaşa Mah. Kıbrıs Sokak
Devrek Işın Tıp Merkezi
18.4 km. uzaklıkta
Yeni mah. Okul sk. No:6
Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
32.1 km. uzaklıkta
Mithat Paşa Mah. Bülent Ecevit Cad. No:64