Özel Çaycuma Sevgi Tıp Merkezi

Özel Çaycuma Sevgi Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Çaycuma Sevgi Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Zonguldak
İlçe:Çaycuma
Adres:Yeni Mahalle Nihat Kantarcı Caddesi Doğu Sok. No:2
Telefon:0 (372) 615-8080
Web Sitesi:www.ozelsevgitip.comHata Bildir
41.42579432.075893

Kurum Hakkında

Özel Çaycuma Sevgi Tıp Merkezi, Zonguldak ili Çaycuma ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 1999 yılında kurduğumuz Özel Sevgi Polikliniği ilçemizdeki ilk özel sağlık kuruluşu olmuş ve 2008 yılına kadar faaliyetlerini sürdürmüştür.

Aynı dönem içerisinde farklı bir şirket ve ortaklık yapısıyla Tıp Merkezi kurulum çalışmalarına 2005 yılının nisan ayında başladık. Bina inşaatımızın yapımına temmuz ayında gün hastanesi mevzuatını dikkate alarak sürdürdük. Nihayetinde 16 Ekim 2006 tarihinde ilk poliklinik hizmetimizi verdik. Sonrasında Tıp merkezi olma yönünde çalışmalarımız 31 Temmuz 2007 tarihinde meyvesini verdi ve halen Tıp Merkezi olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Çaycuma Sevgi Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Psikiyatri
  • Genel Cerrahi
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Biyokimya
  • Acil

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Çaycuma Sevgi Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Çaycuma Sevgi Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Özel Çaycuma Sevgi Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 50 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çaycuma Devlet Hastanesi
Çaycuma Devlet Hastanesi
594 metre uzaklıkta
Kaliteli sağlık hizmeti sunmayı amaç edinen Çaycuma Devlet Hastanesinin 92 yataklı olan yeni hastanede 16 yataklı da yoğun bakım ünitesi bulunmaktadır.
Özel Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi
Özel Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi olarak sizlere en iyi hizmeti verebilmek için Fresenius ve Braun marka 28+2 adet hemodiyaliz cihazı ile çalışıyoruz.
Gökçebey Devlet Hastanesi
Gökçebey Devlet Hastanesi
14 km. uzaklıkta
Gökçebey Devlet Hastanesi 2019 yılında yeni hastane binasına taşınmış olup, acil servis, poliklinikler, yataklı servis ve i̇dari birimler ile hizmet vermektedir.
Zonguldak Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi
Zonguldak Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi ilimiz bünyesinde tek dal hastanesi olup, il merkezi, ilçe ve köyler dahil olmak üzere toplam 619000 kişiye nitelikli sağlık hizmeti vermektedir.
Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Zonguldak Ağız Diş Sağlığı Merkezi 23.09.2013 tarihinde 69 Ambarları mevkiindeki yeni binasında hizmete girmiştir.
Devrek Devlet Hastanesi
Devrek Devlet Hastanesi
24 km. uzaklıkta
Hastanemiz Zonguldak - Devrek karayolu üzerinde ilçe merkezine 1000 m. uzaklıkta olup, 100 yataklı bir hastane olarak hizmet vermektedir.
Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi
Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi çatısı altında toplanan, Zonguldak Devlet Hastanesi, Kozlu Semt Polikliniği ve Kilimli Semt Polikliniği binalarıda hastanemiz bünyesinde hizmet vermektedir.
Zonguldak Uzun Mehmet Göğüs ve Meslek Hastalıkları Hastanesi
Daha önceki ismi Zonguldak Göğüs ve Meslek Hastalıkları olan kurum özellikle göğüs hastalıkları konusunda uzmanlaşmıştır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Çaycuma Sevgi Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉