Çaycuma Devlet Hastanesi

Çaycuma Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Çaycuma Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Zonguldak
İlçe:Çaycuma
Adres:Yeşiltepe Mahallesi Topbaşı Mevkii
Telefon:0 (372) 615-8222
41.42432832.069026

Kurum Hakkında

Çaycuma Devlet Hastanesi, sağlık hizmetleri açısından Zonguldak ilinin en önemli yapı taşlarından biridir. Uzun yıllar boyu ilçemiz halkına ayaktan, yataklı ve evinde sağlık hizmeti veren, Çaycuma halkının katkılarıyla da önemli aşamalar kaydeden bir hastane konumuna gelmiştir.

Kurulduğu günden itibaren, çağdaş tıbbın her dalında en kaliteli sağlık hizmeti sunmayı amaç edinen Çaycuma Devlet Hastanesinin 92 yataklı olan yeni hastanede 16 yataklı da yoğun bakım ünitesi bulunmaktadır.

Poliklinikler
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Çaycuma Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Çaycuma Devlet Hastanesi, Zonguldak ili Çaycuma ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Çaycuma Devlet Hastanesi RandevuÇaycuma Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Filiz Karakaş · 20 Temmuz 2018

Annemin bir çok hastalığı nedeniyle fakülteler dahil hiç biri cesaret edip ameliyat yapmak istemedi Yücel hocamızın insanlığı harika becerisi sonucunda annemin gözleri açıldı teşekkürler Yücel hocam büyük kazançsınız Çaycumaya.

Memnuniyetimiz doktorumuz fakat bugün öğle yemeğinde hastalar için diyet yemeği eksimiş olarak dağıtıldı ben anladım yedirmedim fakat anlamayan yaşlı hastalarımız yedi en büyük ihmal budur denetimlerin eksik olduğunu düşünüyorum ayrıca refakatçı yemekleride bir kaşığı geçmiyor yemek olayı sıfır durumu olmayanlar aç kalmasımı gerekiyor

Sami Bacak · 13 Ekim 2017

Dün akşam yaklaşık saat 20.00 civarlarında babamı hastane arabasıyla Çaycuma acile götürdük. Babam Aslım hastası ve bir ara içmek için su istedi. Bende ordaki hemşirelerden babam su istiyor dedim ve onlarda bana su verebilirsin hemen orda su var dediler. Bende bunun üzerine rica ederek onlardan bir bardak istedim. Hemşirelerden biri bunun üzerine bana Okadar da değil yani dedi. Ben babamı ölecek korkusuyla yaşarken benim onlardan bardak istemem hemşire hanımlardan bir tanesiyle okadar kızmış olması lazımki bunun üzerine orda tartıştık. Fazla detaylara girmek istemiyorum. Bu benim için çok üzücü bir olaydı. Ben kafir ülkesi olan Almanyadan geliyorum. Ordaki hemşirelerden gitsinler bence insanlık öğrensinler. Devletimiz çok güzel hastaneler yaptı ama bence içindeki çalışanlarda kendilerini değiştirmesi gerekiyor. Rabbim kimseyi kimseye muhtaç etmesin

Seçil Kumbas · 30 Eylül 2015

Acil servise yeni atanan Fatih Karaman isimli doktorumuzun güzel ilgi ve alakasından dolayı kendisine çok teşekkür ederim başarılarının devamını dilerim iyi nöbetler.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Çaycuma Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Çaycuma Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 22 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Çaycuma Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çaycuma Sevgi Tıp Merkezi

590 metre uzaklıkta

Yeni Mahalle Nihat Kantarcı Caddesi Doğu Sok. No:2

Gökçebey Devlet Hastanesi

14.2 km. uzaklıkta

Çay Mah. İstasyon Cad. Karakol Karşısı

Zonguldak Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi

21.8 km. uzaklıkta

Tepebaşı mah. Değirmenbaşı sk. No:145 Rüzgarlıçeşme

Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

22.2 km. uzaklıkta

Mithat Paşa Mah. Bülent Ecevit Cad. No:64

Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi

23.2 km. uzaklıkta

Meşrutiyet Mah. Huzur Sk. No:35

Zonguldak Uzun Mehmet Göğüs ve Meslek Hastalıkları Hastanesi

23.2 km. uzaklıkta

Mithatpaşa Mah. Sağlık Sk. No:35