Özel Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi

Özel Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Zonguldak
İlçe:Gökçebey
Adres:Satıbeyler Mah. Atatürk Cad. No:17
Telefon:0 (372) 556-0077
Web Sitesi:www.candiyaliz.com.trHata Bildir
41.34877432.088375

Kurum Hakkında

Özel Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi, Zonguldak ili Gökçebey ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Merkezimizde Fresenius ve Braun marka 28+2 adet hemodiyaliz cihazı bulunmaktadır. Merkezimizdeki tedaviniz için gerekli saf su; ön arıtma sistemiyle beraber işleyen çift Reverse Osmose Su Arıtma Sistemleri ile üretilmektedir. Son teknolojiyle dizayn edilmiş sistemimizde Endotoksin filtresi de mevcuttur.

Hekimlerimiz tarafından gerekli görülen tüm tahlilleriniz; merkezimizde yapılacaktır. Tahlil sonuçlarınızın gerektirdiği tüm tıbbi tedavi tarafımızdan gerçekleştirilecektir.

Çaycuma, Devrek, Gökçebey, Çaydeğirmeni, Perşembe, Filyos, Saltukova, Kozacağız, Mengen, Yenice bölgelerine merkez ve köylerine servis ve hizmet vermekteyiz. Hastalarımız lüks, klimalı servis araçlarımızla, özel eğitimli şoförlerimiz ve deneyimli acil tıbbi teknisyenlerimiz ile birlikte evlerinden alınıp diyaliz hizmeti verildikten sonra evlerine bırakılmaktadırlar.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Fetullah Uçar
★★★★★
Beş yıldızlı ağırlama ve hizmetiyle konforuyla ereğli can diyaliz merkezinden sonra ki isim

Özel Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gökçebey Devlet Hastanesi
Gökçebey Devlet Hastanesi 2019 yılında yeni hastane binasına taşınmış olup, acil servis, poliklinikler, yataklı servis ve i̇dari birimler ile hizmet vermektedir.
Çaycuma Devlet Hastanesi
Çaycuma Devlet Hastanesi
9 km. uzaklıkta
Kaliteli sağlık hizmeti sunmayı amaç edinen Çaycuma Devlet Hastanesinin 108 yataklı olan yeni hastanede 16 yataklı da yoğun bakım ünitesi bulunmaktadır.
Özel Çaycuma Sevgi Tıp Merkezi
1999 yılında kurduğumuz Özel Sevgi Polikliniği 2008 yılından beri Tıp Merkezi statüsünde Çaycuma ve Zonguldak halkına hizmet vermektedir.
Devrek Devlet Hastanesi
Devrek Devlet Hastanesi
17 km. uzaklıkta
Hastanemiz Zonguldak - Devrek karayolu üzerinde ilçe merkezine 1000 m. uzaklıkta olup, 100 yataklı bir hastane olarak hizmet vermektedir.
Özel Devrek Işın Tıp Merkezi
Özel Devrek Işın Tıp Merkezi hafta içi ve cumartesi polklinik hizmetleri, haftanın her günü 08:00-24:00 saatlerinde acil servis hizmeti ile tüm Devrek halkının hizmetindedir.
Yenice İlçe Devlet Hastanesi
2017 yılında yeni hizmet binasına taşınan Yenice İlçe Devlet Hastanesi yataklı servis, acil servis, uzman poliklinikler, diş polikliniği, diyaliz ünitesi ve evde sağlık hizmetleri birimleri bulunmaktadır.
Zonguldak Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Zonguldak Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi tüm kadın hastalıkları ve doğum, çocuk sağlığı ve hastalıkları, çocuk cerrahisi, çocuk ve ergen ruh sağlığı ve hastalıkları hekimlerini bünyesinde toplayan branş hastanesidir.
Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Zonguldak Ağız Diş Sağlığı Merkezi 23.09.2013 tarihinde 69 Ambarları mevkiindeki yeni binasında hizmete girmiştir.
Zonguldak Uzun Mehmet Göğüs ve Meslek Hastalıkları Hastanesi
Daha önceki ismi Zonguldak Göğüs ve Meslek Hastalıkları olan kurum özellikle göğüs hastalıkları konusunda uzmanlaşmıştır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉