Özel Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi

Özel Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Zonguldak
İlçe:Gökçebey
Adres:Satıbeyler Mah. Atatürk Cad. No:17
Telefon:0 (372) 556-0077
Web Sitesi:www.candiyaliz.com.trHata Bildir
41.34877432.088375

Kurum Hakkında

Merkezimizde Fresenius ve Braun marka 28+2 adet hemodiyaliz cihazı bulunmaktadır. Merkezimizdeki tedaviniz için gerekli saf su; ön arıtma sistemiyle beraber işleyen çift Reverse Osmose Su Arıtma Sistemleri ile üretilmektedir. Son teknolojiyle dizayn edilmiş sistemimizde Endotoksin filtresi de mevcuttur.

Hekimlerimiz tarafından gerekli görülen tüm tahlilleriniz; merkezimizde yapılacaktır. Tahlil sonuçlarınızın gerektirdiği tüm tıbbi tedavi tarafımızdan gerçekleştirilecektir.

Çaycuma, Devrek, Gökçebey, Çaydeğirmeni, Perşembe, Filyos, Saltukova, Kozacağız, Mengen, Yenice bölgelerine merkez ve köylerine servis ve hizmet vermekteyiz. Hastalarımız lüks, klimalı servis araçlarımızla, özel eğitimli şoförlerimiz ve deneyimli acil tıbbi teknisyenlerimiz ile birlikte evlerinden alınıp diyaliz hizmeti verildikten sonra evlerine bırakılmaktadırlar.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi, Zonguldak ili Gökçebey ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Fetullah Uçar
★★★★★
Beş yıldızlı ağırlama ve hizmetiyle konforuyla ereğli can diyaliz merkezinden sonra ki isim

Özel Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gökçebey Devlet Hastanesi
6.3 km. uzaklıkta
Çay Mah. İstasyon Cad. Karakol Karşısı
Çaycuma Devlet Hastanesi
8.5 km. uzaklıkta
Yeşiltepe Mahallesi Topbaşı Mevkii
Çaycuma Sevgi Tıp Merkezi
8.6 km. uzaklıkta
Yeni Mahalle Nihat Kantarcı Caddesi Doğu Sok. No:2
Devrek Devlet Hastanesi
16.6 km. uzaklıkta
Zonguldak Asfaltı Cad. No:84
Devrek Işın Tıp Merkezi
18.4 km. uzaklıkta
Yeni mah. Okul sk. No:6
Yenice İlçe Devlet Hastanesi
23.8 km. uzaklıkta
İsmetpaşa Mah. Kıbrıs Sokak