Devrek Devlet Hastanesi

Devrek Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Devrek Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Zonguldak
İlçe:Devrek
Adres:Zonguldak Asfaltı Caddesi No:84
Telefon:0 (372) 556-2132
41.22810931.971043

Kurum Hakkında

Hastanemiz Zonguldak - Devrek karayolu üzerinde ilçe merkezine 1000 m. uzaklıkta olup, 100 yataklı bir hastane olarak T.C.Sağlık Bakanlığı tarafından 2014 yılında tamamlanmış ve 16 Mart 2015 tarihinde hizmet vermeye başlamıştır.

Vizyonumuz bölgemizde, modern tibbin tüm olanaklarini kullanan, uluslararasi standartlarda tani, tedavi ve bakim hizmeti veren en iyi hastane olmaktır.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Ortopedi ve Travmatoloji

Devrek Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Devrek Devlet Hastanesi, Zonguldak ili Devrek ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Devrek Devlet Hastanesi RandevuDevrek Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Seyhan Yaylacı Dilsiz · 21 Şubat 2017

Devrek devlet hastanesinde acilde muayene olduk sonuçlara baktılar hava oksijen verildi sonuçlara bakmayı bilmiyo ekg okumayı bilmiyo acil doktorları bu nasıl bir hastane neden kardioloji doktoru yok hastanede araştırdım 1 doktor. Devrek havası iyi bir yer deyil kömürden dolayı astımlı kalp hastaları cok lütfen ilgilenmeniz dilegimle saygılar

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Devrek Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Devrek Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Devrek Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi

770 metre uzaklıkta

İsmet Paşa, Fabrika Cami Sk. No:31/1

Devrek Işın Tıp Merkezi

1.8 km. uzaklıkta

Yeni mah. Okul sk. No:6

Gökçebey Devlet Hastanesi

16.6 km. uzaklıkta

Çay Mah. İstasyon Cad. Karakol Karşısı

Çaycuma Devlet Hastanesi

23.3 km. uzaklıkta

Yeşiltepe Mahallesi Topbaşı Mevkii

Çaycuma Sevgi Tıp Merkezi

23.6 km. uzaklıkta

Yeni Mahalle Nihat Kantarcı Caddesi Doğu Sok. No:2