Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Zonguldak
İlçe:Merkez
Adres:Mithat Paşa Mah. Bülent Ecevit Cad. No:64
Telefon:0 (372) 259-6650
41.45163831.804971

Kurum Hakkında

Zonguldak Ağız Diş Sağlığı Merkezi 23.09.2013 tarihinde yeni binasında hizmete girmiştir. 23 diş hekimi ve 100 personelle Zonguldak halkına hizmet veren Ağız ve Diş Sağlığı hastanesi yeni muayene odalarıyla hizmet sunmaya devam etmektedir. Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 69 Ambarları mevkiindeki yeni ve modern binasında hem hizmet kalitesini hem de hasta sayısını arttırarak çalışmaya devam edecektir.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Endodonti

Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Zonguldak şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuZonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 26 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Zonguldak Uzun Mehmet Göğüs ve Meslek Hastalıkları Hastanesi

1 km. uzaklıkta

Mithatpaşa Mah. Sağlık Sk. No:35

Zonguldak Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

Tepebaşı mah. Değirmenbaşı sk. No:145 Rüzgarlıçeşme

Zonguldak A Tıp Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Terakki Mahallesi Belediye Bulvarı No:2

Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi

1.3 km. uzaklıkta

Meşrutiyet Mah. Huzur Sk. No:35

Level Hastanesi

1.9 km. uzaklıkta

Terakki Mah. Mimar Yılmaz Yaskan Cad. No:6 Soğuksu

Zonguldak Can Diyaliz Merkezi

2.5 km. uzaklıkta

Bahçelievler Mah. Işıkyönder Cd. No:17