Özel Zonguldak Can Diyaliz Merkezi

Özel Zonguldak Can Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Zonguldak Can Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Zonguldak
İlçe:Merkez
Adres:Bahçelievler Mah. Işıkyönder Cd. No:17
Telefon:0 (372) 257-7373
41.45019831.774970

Kurum Hakkında

Ekim 2004 tarihinden itibaren, sizlere en iyi hizmeti verebilmek için elimizden gelen tüm çabayı göstermekteyiz. Teknolojinin son gelişmelerini takip ederek, meslek etiğine bağlı kalarak ve ekip çalışmasının önemini bilerek uzun yıllarca yurt içi ve yurt dışındaki siz diyaliz hastalarına hizmet vermek amacındayız.

Bu hedeflerimizi yerine getirmek için öncelikli amacımız; Hastalarımızın beklentilerini göz önünde bulundurarak problemlerinin çözümünde doğru yolları belirleyip eksiksiz ve zamanında uygulamaktır.

Diyaliz makinelerimiz; ileri teknoloji ürünü, dokunmatik ekranlı, volüm kontrollü BRAUN DIALOG marka yeni cihazlardır.

TSEKnın uygunluk belgesi verdiği, membran teknolojileri kullanılarak ters osmos yöntemiyle çalışan AQUADEM marka su sistemimiz aynı anda 20 hemodiyaliz makinesi besleyebilecek kapasite olup 68 kurulusun referansını almıştır.

Hastalarımız lüks, klimalı servis araçlarımızla, özel eğitimli şoförlerimiz ve deneyimli acil tıbbi teknisyenlerimiz ile birlikte evlerinden alınıp diyaliz hizmeti verildikten sonra evlerine bırakılmaktadırlar.

Hastalarımız diyalizde iken kablolu televizyon, uydu yayını ve özel ses sistemi ile birlikte her hastaya televizyon ve müzik yayını yapılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Zonguldak Can Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Zonguldak Can Diyaliz Merkezi, Zonguldak şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Yeliz Yilmaz · 28 Aralık 2012

Sizlerle bu zorluğa başladığımızdan bu yana gayet düzgün sistemli çalışmalarınız sebebiyle az da olsa yükümüz hafifledi yanımızda olduğunuz için teşekürler saygılarımla

Mustafa Candan · 23 Aralık 2011

İyiki varsınız. Buradan doktoruma, hemşirelerime ve personele ve tabi benim gibi böbrek hastası olan arkadaşlarıma selamlarımı iletiyorum. Sizleri cok seviyorum.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Zonguldak Can Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Zonguldak Can Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Zonguldak Can Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Level Hastanesi

600 metre uzaklıkta

Terakki Mah. Mimar Yılmaz Yaskan Cad. No:6 Soğuksu

Zonguldak A Tıp Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Terakki Mahallesi Belediye Bulvarı No:2

Zonguldak Uzun Mehmet Göğüs ve Meslek Hastalıkları Hastanesi

1.5 km. uzaklıkta

Mithatpaşa Mah. Sağlık Sk. No:35

Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi

2 km. uzaklıkta

Meşrutiyet Mah. Huzur Sk. No:35

Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

2.5 km. uzaklıkta

Mithat Paşa Mah. Bülent Ecevit Cad. No:64

Zonguldak Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi

3.2 km. uzaklıkta

Tepebaşı mah. Değirmenbaşı sk. No:145 Rüzgarlıçeşme

Bülent Ecevit Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi

7.1 km. uzaklıkta

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi, Kozlu