Özel Zonguldak Can Diyaliz Merkezi

Özel Zonguldak Can Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Zonguldak Can Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Zonguldak
İlçe:Merkez
Adres:Bahçelievler Mah. Işıkyönder Cd. No:17
Telefon:0 (372) 257-7373
Web Sitesi:www.candiyaliz.com.trHata Bildir
41.45019831.774970

Kurum Hakkında

Özel Zonguldak Can Diyaliz Merkezi, Zonguldak şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Ekim 2004 tarihinden itibaren, sizlere en iyi hizmeti verebilmek için elimizden gelen tüm çabayı göstermekteyiz. Teknolojinin son gelişmelerini takip ederek, meslek etiğine bağlı kalarak ve ekip çalışmasının önemini bilerek uzun yıllarca yurt içi ve yurt dışındaki siz diyaliz hastalarına hizmet vermek amacındayız.

Bu hedeflerimizi yerine getirmek için öncelikli amacımız; Hastalarımızın beklentilerini göz önünde bulundurarak problemlerinin çözümünde doğru yolları belirleyip eksiksiz ve zamanında uygulamaktır.

Diyaliz makinelerimiz; ileri teknoloji ürünü, dokunmatik ekranlı, volüm kontrollü BRAUN DIALOG marka yeni cihazlardır.

TSEKnın uygunluk belgesi verdiği, membran teknolojileri kullanılarak ters osmos yöntemiyle çalışan AQUADEM marka su sistemimiz aynı anda 20 hemodiyaliz makinesi besleyebilecek kapasite olup 68 kurulusun referansını almıştır.

Hastalarımız lüks, klimalı servis araçlarımızla, özel eğitimli şoförlerimiz ve deneyimli acil tıbbi teknisyenlerimiz ile birlikte evlerinden alınıp diyaliz hizmeti verildikten sonra evlerine bırakılmaktadırlar.

Hastalarımız diyalizde iken kablolu televizyon, uydu yayını ve özel ses sistemi ile birlikte her hastaya televizyon ve müzik yayını yapılmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Zonguldak Can Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Yeliz Yilmaz
★★★★★
Sizlerle bu zorluğa başladığımızdan bu yana gayet düzgün sistemli çalışmalarınız sebebiyle az da olsa yükümüz hafifledi yanımızda olduğunuz için teşekürler saygılarımla
Mustafa Candan
★★★★★
İyiki varsınız. Buradan doktoruma, hemşirelerime ve personele ve tabi benim gibi böbrek hastası olan arkadaşlarıma selamlarımı iletiyorum. Sizleri cok seviyorum.

Özel Zonguldak Can Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.5 / 5

Özel Zonguldak Can Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Level Hastanesi
Özel Level Hastanesi
596 metre uzaklıkta
75 hasta yatak kapasiteli Özel Level Hastanesi 4 adet modern teknoloji ile donatılmış ameliyathane, radyoloji ve tıbbi tahlil laboratuvarı, tanı üniteleri ve fizik tedavi bölümü, 24 saat acil servis ve ambulans hizmetiyle Zongulda
Zonguldak Uzun Mehmet Göğüs ve Meslek Hastalıkları Hastanesi
Daha önceki ismi Zonguldak Göğüs ve Meslek Hastalıkları olan kurum özellikle göğüs hastalıkları konusunda uzmanlaşmıştır.
Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi
Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi çatısı altında toplanan, Zonguldak Devlet Hastanesi, Kozlu Semt Polikliniği ve Kilimli Semt Polikliniği binalarıda hastanemiz bünyesinde hizmet vermektedir.
Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Zonguldak Ağız Diş Sağlığı Merkezi 23.09.2013 tarihinde 69 Ambarları mevkiindeki yeni binasında hizmete girmiştir.
Zonguldak Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi
Zonguldak Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi ilimiz bünyesinde tek dal hastanesi olup, il merkezi, ilçe ve köyler dahil olmak üzere toplam 619000 kişiye nitelikli sağlık hizmeti vermektedir.
Bülent Ecevit Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi
Bülent Ecevit Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesinde tüm branşlarda deneyimli ve güçlü kadrosuyla teşhis, tetkik, her türlü cerrahi girişim, yoğun bakım ve yataklı tedavi hizmetleri, üst düzey kalitede sunulmaktadı
Çaycuma Devlet Hastanesi
Çaycuma Devlet Hastanesi
25 km. uzaklıkta
Kaliteli sağlık hizmeti sunmayı amaç edinen Çaycuma Devlet Hastanesinin 92 yataklı olan yeni hastanede 16 yataklı da yoğun bakım ünitesi bulunmaktadır.
Özel Çaycuma Sevgi Tıp Merkezi
1999 yılında kurduğumuz Özel Sevgi Polikliniği 2008 yılından beri Tıp Merkezi statüsünde Çaycuma ve Zonguldak halkına hizmet vermektedir.
Özel Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi
Özel Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi olarak sizlere en iyi hizmeti verebilmek için Fresenius ve Braun marka 28+2 adet hemodiyaliz cihazı ile çalışıyoruz.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Zonguldak Can Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉