Zonguldak Uzun Mehmet Göğüs ve Meslek Hastalıkları Hastanesi

Zonguldak Uzun Mehmet Göğüs ve Meslek Hastalıkları Hastanesi
Kurum Adı:Zonguldak Uzun Mehmet Göğüs ve Meslek Hastalıkları Hastanesi
Kategori:Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Şehir:Zonguldak
İlçe:Merkez
Adres:Mithatpaşa Mah. Sağlık Sk. No:35
Telefon:0 (372) 251-4361
Web Sitesi:uzunmehmetghh.saglik.gov.trHata Bildir
41.45208331.792660

Kurum Hakkında

Hastanemiz 1939 yılında Türkiye Taş Kömürleri Kurumuna bağlı olarak "Amele Birliği Hastanesi" adı altında genel sağlık hizmeti sunmak üzere planlanmış ve hizmete açılmıştır. 1977 yılına kadar bu şekilde faaliyetini sürdürmüş olup, aynı yıl Sosyal Sigortalar Kurumuna devredilmiştir. Bu süreçte Sosyal Sigortalar Kurumu Zonguldak Bölge Hastanesine bağlı olarak hastanemizde Göğüs Hastalıkları ve İntaniye Servisleri istihdam edilmiştir. 1990 yılında Sosyal Sigortalar Kurumunca Zonguldak- Bartın- Karabük sigortalılarının maden tozuna bağlı meslek hastalıkları yönünden değerlendirilme yetkisi de hastanemize verilmiştir.

Hastanemiz 1995 yılında Sosyal Sigortalar Kurumu Zonguldak Hastanesinden ayrılarak "Sosyal Sigortalar Kurumu Zonguldak Göğüs ve Meslek Hastalıkları" adı altında müstakil dal hastanesi olarak faaliyetini sürdürmüştür. Şubat 2005 tarihinde 5283 Sayılı Kanun kapsamında Sağlık Bakanlığına devir olunarak "Zonguldak Uzunmehmet Göğüs ve Meslek Hastalıkları Hastanesi" adını almış olup, halen faaliyetini sürdürmektedir.

Poliklinikler
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Göğüs Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Zonguldak Uzun Mehmet Göğüs ve Meslek Hastalıkları Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Zonguldak Uzun Mehmet Göğüs ve Meslek Hastalıkları Hastanesi, Zonguldak şehrinde göğüs hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Zonguldak Uzun Mehmet Göğüs ve Meslek Hastalıkları Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Zonguldak Uzun Mehmet Göğüs ve Meslek Hastalıkları Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Zonguldak Uzun Mehmet Göğüs ve Meslek Hastalıkları Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Zonguldak Uzun Mehmet Göğüs ve Meslek Hastalıkları Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 14 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Zonguldak Uzun Mehmet Göğüs ve Meslek Hastalıkları Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi
910 metre uzaklıkta
Meşrutiyet Mah. Huzur Sk. No:35
Level Hastanesi
920 metre uzaklıkta
Terakki Mah. Mimar Yılmaz Yaskan Cad. No:6 Soğuksu
Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
1 km. uzaklıkta
Mithat Paşa Mah. Bülent Ecevit Cad. No:64
Zonguldak Can Diyaliz Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
Bahçelievler Mah. Işıkyönder Cd. No:17
Zonguldak Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi
1.8 km. uzaklıkta
Tepebaşı mah. Değirmenbaşı sk. No:145 Rüzgarlıçeşme
Bülent Ecevit Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi
8.4 km. uzaklıkta
Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi, Kozlu