Bolu İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

Bolu İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Kurum Adı:Bolu İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Bolu
İlçe:Merkez
Adres:Fatih Mah. İzzet Baysal Cad. No:7 Karacasu
Telefon:0 (374) 262-8445
Web Sitesi:boluftreah.saglik.gov.trHata Bildir
40.68794931.62691

Kurum Hakkında

Hastanemiz Bolu merkezden 5 km. uzaklıkta olup, 404 personel ve 340 yatak kapasitesi ile Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında 1974'ten günümüze kadar hizmet vermektedir. Hastanemiz üç farklı yerleşkeden oluşmaktadır. Ana Bina yerleşkesi 167 yatak 70 oda, Fakülte Ünitesi 153 yatak ve 75 odadan ve Köroğlu Ünitemiz de ayaktan fizik tedavi bölümünden oluşmaktadır.

Uzman kadrosu, ekipmanı ve ileri teknolojisi ile aşağıda belirtilen birimlerimizde sağlık sorunlarınıza çözüm bulmaktadır. Ana bina içerisinde 4 adet Üniversite Ünitesi içerisinde 7 adet ve Köroğlu Ünitesi içerisinde de 1 adet fizik tedavi salonu, rehabilitasyon salonu ve mekanik egzersiz üniteleri mevcuttur. Ana bina ve Üniversite Ünitesinde bayanlar ve erkekler için ayrı olmak üzere 4 adet termal havuzlarımız bulunmaktadır.

Kas ve romatizmal hastalıklar, kireçlenmeler artroz, beyin ve sinir zedelenmeleri (felç) bel, boyun fıtığı ve siyatik rahatsızlıkları, iltihaplı romatizma (ankilozan spondilit, romatoit artrit) gibi hastalıklar için hastanemize başvuran birçok hastaya hizmet vermekteyiz. Hastanemizde GETAT(Geleneksel Tamamlayıcı Tıp) bölümünde hacamat-kupa, sülük, akupunktur, ozon terapi, mezoterapi, proloterapi, larva (maggot) uygulaması ve PRP tedavileri yer almaktadır. Bu tedavi yöntemleriyle obezite, sigara bağımlılığı, depresyon, migren, ağrılı hastalara ilaçsız olarak tedavi hizmeti sunulmaktadır.

Poliklinikler
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Tıbbi Ekoloji ve Hidroklimatoloji
Birimlerimiz
 • Poliklinik
 • Osteodansitometre
 • Radyoloji
 • Laboratuvar
 • Fizik Tedavi Üniteleri
 • Mekanik Egzersiz
 • Magnetoterapi
 • Endodiatermi
 • Lazer
 • ESWT
 • Klinikler
 • Rehabilitasyon Ünitesi
 • Kardiyopulmoner Rehabilitasyon
 • Robotik Rehabilitasyon
 • El Rehabilitasyon
 • Çocuk Rehabilitasyon
 • Lenfödem Rehabilitasyon
 • GETAT Merkezi
 • Ergoterapi
 • Konuşma Rehabilitasyonu
 • Denge Eğitimi
 • Kaplıca Havuzları
 • Bebek Bakım ve Emzirme Odaları
 • Evde Sağlık Hizmetleri

Bolu İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Bolu İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Bolu şehrinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Bolu İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Rukiye Tok
★★
3 yıl oldu ağrılarım şiddetlendi rahatsız ediyor parmağımı dizlerim ve boynum çok kötü gerçekten acı çekiyorum. Yatış sorguluyorum 367 kişi 1 yıl sora sorguladı rakkam aynı şimdide site yanıt vermiyor bilgilerinize?
Soner Irmak
★★★
Giden arkadaşlardan rica ediyorum. Hastanenin sgk ile anlaşması var mı? Ekstra bir ücret çıkıyormu? Bir de elimizdeki tahlillerle mi gidiyoruz yoksa muayene edip tedaviye onlar mı kara veriyorlar? Bilgilendirirseniz çok sevinirim teşekürler.
Mustafa Uça
★★★
Yatış sorgulamadan neden sonuç alamıyoruz? İki senedir rutin yatarak tedavi görmesi gereken hastam var yılda bir hak olduğunu biliyoruz ama sıra gelmediği için o hak sıramızda geçecek lütfen çözüm üretilsin istiyoruz.
Fatma Karababa
★★
2014de şubatın 2sinde yazıldım internetten baktım onbeş gün önce sırada 60 kişi vardı hala çağrılmadım...
Nejdet Aksünger
★★★★★
22.01.2015-05.02.2015 tarihleri arasında eşimle birlikte tedavi gördük. bende bel fıtığı ve dizlerde kireçlenme var, eşimde bel fıtığı boyun fıtığı var. çok faydasını gördük bu sene sıramızı bekliyoruz kısmet olursa gideceğiz. Baş hekiminden tüm çalışan personeli tüm hassasiyeti ile görevlerini yapıyorlar emeği geçen herkese teşekkürler ederim.
Zülfiye Tülay Koşar
★★★
Internet sayfasında problem var yatış sıramı takip edemiyorum. Web sayfası görüntülenemiyor. Bilgilerize
Nihat Kadam
★★★★★
3 senedir hastanenizde tedavi oluyorum çok memenunum. Doktor Arzu Eröz başta olmak üzere bütün doktor ve personele teşekkür ederim. Nihat Kadam
Nurşen Altıncı Şen
★★★★
Ben de hastanenizde kaldım ama daha bir şey anlamadım. fizik süresi kısa bir de doktorum cuma günü bir şey demedi pazartesi kendisi yoktu hastanede vizite gelmeden nasıl oldu anlamadım taburcusun dediler. kısa olduğu için tam fayda göremedim 21 gün gün fizik almak gerekmiyormu 11 günde taburcu ettiler hastanenin bütün personeli ve hemşireleri temizlik personeline teşekkürlerimi sunarım
Şehnaz Gür
★★★★
Eşimle ben hastanede yattık ve Dr.Burcu Metin Ökten idi şimdi hastanede olmadığını söylüyorlar Burcu hanım nerede kime soracağız. lütfen bize yazarmısınız biz ondan çok çok memnunduk hep dr. iyi biz ona alıştığımız için gözlerimiz onu arıyor
Nevin Cacaoglu Canlı
★★★★★
Hastanenizde yattım başta doktorum Burcu hanıma fizyotrapistım Elife personele ve herkese teşekkür ederim.
Ayla Polat Seyalıoglu
★★★★
Doğrudur. istanbuldan oraya gelip muayene oldum ve öncelikli sıraya alınmama rağmen hala haber yok. bel fıtığı ameliyatı oldum. şimdide boyun fıtığı, kireçlenme, romatizma ve ellerimde sinir sıkışması var ordaki tedaviden sonra ameliyat olacağım. heran kulağım telefonlarda. internet sayfanız yanıt vermiyor. lütfen haber bekliyorum sesimi duyunnnn.
Fahire Gence
★★★★★
Geçen tarihlerde hastahanenizde tedavi gördüm şifa buldum şimdi yine hastalığım nuksetti ozamanda hastahananizden çok memnun kaldım yine bana yardımcı olmanızı diliyorum çok kötü durumdayım yürüyemiyorum. Böyle bir tesis böyle bir hastahaneyi sizler gibi doktor ve hizmetlilere devlet adına teşekkürlerimi bildirir bana yardımcı olmanızı rica ederim sygılarımla.
Hüyük Mehmet
★★★
Yatış zamanını takip etmek için web sitesi adresi neden açılmıyor ve de takip edemiyorum.
Ahmet Yayla
★★★★★
2013 yılında Hastanede yattım yapılan tedaviden fayda gördüm. Başta Doktorum Burcu Metin Öktem hocaya çok teşekkür ederim ayrıca hastanenin tüm personeline teşekkür ederim.
Yilmaz Kirazli Kirazli
★★★
Çok güzelde sıra öldükten sonra gelir gibime geliyor.
Miray Metin
Romotoloji diye gittim 16 yaşındaki oğlumu 3 aydır tedavi ettiler iltehapli eklem ramatİzmaso vardo gözede vurdu üveyit oldu kortizonda kullandok şimdi bişi yapamıyoruz sevk ediyolar. e sevk kağıdı onuda yazmıyonuz beni niye 3 ay beklettiniz çoçugumun kör olma riski var sağlık bakanlığına kadar şikayet etcem
Abidin Çorak
★★★★★
Öncelikle hastane Başhekimine ve müdüranıma tüm doktorlarımıza ve sağlık personeli idari işler ve güvenlik elemanları yemekhane calışanları ve temizlik ekibi tüm hastane çalışanları mükembel hepsine sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Zonguldak Çatalağzı Belediyesi kültür memuru Abidin Çorak
Oğuz Kurtuluş
★★★
Çok uzun bekletiyorlar ve istediğimiz hiç bir bilgi yok ama Berna hanımdan çok memnunuz.
T.c. Hesna Sönmez
★★★★★
3 senedir tedavi oluyorum doktorlara personele çok teşekkür ederim çok memnunum tedaviden.
Seyit Başaran
★★★★★
Her gittigimde daha sağlıklı ve dinç hissediyorum kendimi. Tüm hastahane personeline teşekkür ederim.
Dündar Yazgan
★★★★★
Ben hastahanenizde yattım doktorlarınızdan ve personelinizden memnunum ayrıca bana bakan Burcu Hanım'a çok teşekkür ederim.

Bolu İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Bolu İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 98 oy kullanılmış ve kurum hakkında 21 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Bolu İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Fatma Hatun Hastanesi
5.4 km. uzaklıkta
Tabaklar Mah. Hastane Cad. No:23
Özdiyaliz Diyaliz Merkezi
5.6 km. uzaklıkta
Karamanlı Mah. Yeni Sokak No:4
Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi
6.3 km. uzaklıkta
Sağlık Mah. Şehitler Cad.
Çağsu Hastanesi
6.7 km. uzaklıkta
Sağlık Mah. Dodurga Cad. No:62
Nefro Bolu Diyaliz Merkezi
7.1 km. uzaklıkta
İstanbul Yolu 5. Km. Civril Köyü Yol Ayrımı
İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi
8.6 km. uzaklıkta
Alpagut Mah. İzzet Baysal Devlet Hastanesi Bulvarı No:70
Bolu İzzet Baysal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
8.6 km. uzaklıkta
Alpağut Mah. 3.Cadde No:59
Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi
9.2 km. uzaklıkta
Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gölköy Kampüsü