Özel Nefro Bolu Diyaliz Merkezi

Özel Nefro Bolu Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Nefro Bolu Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Bolu
İlçe:Merkez
Adres:İstanbul Yolu 5. Km. Civril Köyü Yol Ayrımı
Telefon:0 (374) 253-5276
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
40.73214831.565624

Kurum Hakkında

Özel Nefro Bolu Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri yukarıda verilmiştir. Özel Nefro Bolu Diyaliz Merkezi, Bolu şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Yorum ve Şikayetler

Yakup Adnan Muratoğlu
★★★
Bende 2011 yılından ihtibaren aynı diyaliz merkezinde diyalize girmekteyim. Allah razı olsun böbrek nakli için ankaraya medicano hastanesinde nefro bolu bizi götürdü. Tahlillerim 12 tüp kanım alındı ancak 2014 yılının aralık ayında burda böbrek nakli için kaydımın bulunmadığını beyan ettiler. Çıldırdım benim üç yılım boşuna gitti, nefro bolu merkezine defaatle benim kaydıma bir bvelhasınakıverin dememe rağmen takip edilmedi.
TnHn Gül
★★★★★
Ben Tevfik Gül 10 yıldır Bolu Nefro Hemodiyaliz Merkezi'nde haftada 3 gün olmak kaydıyla diyaliz hizmeti almaktayım. Şimdiye kadar böbrek çıkmadığı için nakil olma şansımda olmadı. Bu diyaliz merkezinde başta doktorlarımız, uzman hekim; Nevzat Önal ve Sinan Aslan beyefendiye ayrıca müdürlerimiz, hemşerilerimiz ve bütün personele hizmetlerinden dolayı teeşekkürlerimi borç biliyorum. Allah onların hepsinden razı olsun, sağlık afiyet içersinde uzun ömürler nasip etsin. ben ve benim gibi diyalize mahkum olan bütün kader arkadaşlarım, hasta dostlarıma acil şifalar nasip etsin.
Idris Kaya
★★★★★
Tecrübe, güven, kalite, hizmet, kurumsal hizmet, sonuç memnuniyet :)
Idris Kaya
★★★★★
Burada 10. yılımıza girdik. Diyaliz kronik tedavi şekli olunca hali ile günümüzün önemli bölümünü burada çalışan doktor, hemşire, sekreter, yardımcı personel ve şöförü ile aile oluyoruz. Hizmetleri için emeği geçen tüm çalışanlara saygılarımı sevgilerimi sunuyorum. İnşaallah nakil ortamı oluşurda kurtulurum sizden :) sizleri seviyorum :)

Özel Nefro Bolu Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.7 / 5

Özel Nefro Bolu Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 17 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Nefro Bolu Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi
1.9 km. uzaklıkta
Alpagut Mah. İzzet Baysal Devlet Hastanesi Bulvarı No:70
Bolu İzzet Baysal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
2.1 km. uzaklıkta
Alpağut Mah. 3.Cadde No:59
Fatma Hatun Hastanesi
3.1 km. uzaklıkta
Tabaklar Mah. Hastane Cad. No:23
Özdiyaliz Diyaliz Merkezi
3.2 km. uzaklıkta
Karamanlı Mah. Yeni Sokak No:4
Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi
3.6 km. uzaklıkta
Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gölköy Kampüsü