Özel Nefro Bolu Diyaliz Merkezi

Özel Nefro Bolu Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Nefro Bolu Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Bolu
İlçe:Merkez
Adres:İstanbul Yolu 5. Km. Civril Köyü Yol Ayrımı
Telefon:0 (374) 253-5276
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
40.73214831.565624

Kurum Hakkında

Özel Nefro Bolu Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Nefro Bolu Diyaliz Merkezi, Bolu şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Yorum ve Şikayetler

Yakup Adnan Muratoğlu · 16 Ocak 2015

Bende 2011 yılından ihtibaren aynı diyaliz merkezinde diyalize girmekteyim. Allah razı olsun böbrek nakli için ankaraya medicano hastanesinde nefro bolu bizi götürdü. Tahlillerim 12 tüp kanım alındı ancak 2014 yılının aralık ayında burda böbrek nakli için kaydımın bulunmadığını beyan ettiler. Çıldırdım benim üç yılım boşuna gitti, nefro bolu merkezine defaatle benim kaydıma bir bvelhasınakıverin dememe rağmen takip edilmedi.

TnHn Gül · 28 Eylül 2012

Ben Tevfik Gül 10 yıldır Bolu Nefro Hemodiyaliz Merkezi'nde haftada 3 gün olmak kaydıyla diyaliz hizmeti almaktayım. Şimdiye kadar böbrek çıkmadığı için nakil olma şansımda olmadı. Bu diyaliz merkezinde başta doktorlarımız, uzman hekim; Nevzat Önal ve Sinan Aslan beyefendiye ayrıca müdürlerimiz, hemşerilerimiz ve bütün personele hizmetlerinden dolayı teeşekkürlerimi borç biliyorum. Allah onların hepsinden razı olsun, sağlık afiyet içersinde uzun ömürler nasip etsin. ben ve benim gibi diyalize mahkum olan bütün kader arkadaşlarım, hasta dostlarıma acil şifalar nasip etsin.

Idris Kaya · 4 Mart 2012

Tecrübe, güven, kalite, hizmet, kurumsal hizmet, sonuç memnuniyet :)

Idris Kaya · 4 Mart 2012

Burada 10. yılımıza girdik. Diyaliz kronik tedavi şekli olunca hali ile günümüzün önemli bölümünü burada çalışan doktor, hemşire, sekreter, yardımcı personel ve şöförü ile aile oluyoruz. Hizmetleri için emeği geçen tüm çalışanlara saygılarımı sevgilerimi sunuyorum. İnşaallah nakil ortamı oluşurda kurtulurum sizden :) sizleri seviyorum :)

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Nefro Bolu Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Nefro Bolu Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 17 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Nefro Bolu Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi

1.9 km. uzaklıkta

Ağaççılar Köyü Mevkii Bolu

Bolu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

2.1 km. uzaklıkta

Alpağut Mah. 3.Cadde No:59

Fatma Hatun Hastanesi

3.1 km. uzaklıkta

Tabaklar Mah. Hastane Cad. No:23

Özdiyaliz Diyaliz Merkezi

3.2 km. uzaklıkta

Karamanlı Mah. Yeni Sokak No:4

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi

3.6 km. uzaklıkta

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gölköy Kampüsü