Özel Nefro Bolu Diyaliz Merkezi

Özel Nefro Bolu Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Nefro Bolu Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Bolu
İlçe:Merkez
Adres:İstanbul Yolu 5. Km. Civril Köyü Yol Ayrımı
Telefon:0 (374) 253-5276
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
40.73214831.565624

Kurum Hakkında

Özel Nefro Bolu Diyaliz Merkezi, Bolu şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Nefro Bolu Diyaliz Merkezi iletişim ve adres bilgileri yukarıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz. Kuruma ulaşmak için 0 (374) 253-5276 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Yakup Adnan Muratoğlu
★★★
Bende 2011 yılından ihtibaren aynı diyaliz merkezinde diyalize girmekteyim. Allah razı olsun böbrek nakli için ankaraya medicano hastanesinde nefro bolu bizi götürdü. Tahlillerim 12 tüp kanım alındı ancak 2014 yılının aralık ayında burda böbrek nakli için kaydımın bulunmadığını beyan ettiler. Çıldırdım benim üç yılım boşuna gitti, nefro bolu merkezine defaatle benim kaydıma bir bvelhasınakıverin dememe rağmen takip edilmedi.
TnHn Gül
★★★★★
Ben Tevfik Gül 10 yıldır Bolu Nefro Hemodiyaliz Merkezi'nde haftada 3 gün olmak kaydıyla diyaliz hizmeti almaktayım. Şimdiye kadar böbrek çıkmadığı için nakil olma şansımda olmadı. Bu diyaliz merkezinde başta doktorlarımız, uzman hekim; Nevzat Önal ve Sinan Aslan beyefendiye ayrıca müdürlerimiz, hemşerilerimiz ve bütün personele hizmetlerinden dolayı teeşekkürlerimi borç biliyorum. Allah onların hepsinden razı olsun, sağlık afiyet içersinde uzun ömürler nasip etsin. ben ve benim gibi diyalize mahkum olan bütün kader arkadaşlarım, hasta dostlarıma acil şifalar nasip etsin.
Idris Kaya
★★★★★
Tecrübe, güven, kalite, hizmet, kurumsal hizmet, sonuç memnuniyet :)
Idris Kaya
★★★★★
Burada 10. yılımıza girdik. Diyaliz kronik tedavi şekli olunca hali ile günümüzün önemli bölümünü burada çalışan doktor, hemşire, sekreter, yardımcı personel ve şöförü ile aile oluyoruz. Hizmetleri için emeği geçen tüm çalışanlara saygılarımı sevgilerimi sunuyorum. İnşaallah nakil ortamı oluşurda kurtulurum sizden :) sizleri seviyorum :)

Özel Nefro Bolu Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.7 / 5

Özel Nefro Bolu Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 17 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi
İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi 100 yalak kapasitesine sahip; Bolu dışında Ankara, Düzce, Karabük, Zonguldak, Kırıkkale ve Bartın illerine de hitap eden Bölge Hastanesi konumunda olup ayaktan ve yatan hastalara
Bolu İzzet Baysal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Bolu Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi 6320m² kapalı alana sahip, 45 ünit olarak tasarlanmış yeni hizmet binasında 2011 yılından itibaren Bolu halkına hizmet vermektedir.
Özel Fatma Hatun Hastanesi
Özel Fatma Hatun Hastanesi kaliteli kadroları, gelişmiş teknolojik alt yapısı ile sağlık sektöründe Bolu'ya yeni bir anlayış getirdi.
Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezi
Özel Bolu Özdiyaliz Diyaliz Merkezi Fresenius 4008S marka 16 adet diyaliz makinesi bulunmaktadır.
Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi
İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi; Fakülte Ünitesi ve Merkez Ünite olarak hizmet vermekte ve dahili ve cerrahi her türlü branşta hizmet vermektedir.
Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi
Bolu Devlet Hastanesi 2015 yılından itibaren de Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi çatısı altında Köroğlu Ünitesi ve Kadın Doğum ve Çocuk Ünitesi olarak hizmet vermektedir.
Özel Çağsu Hastanesi
Özel Çağsu Hastanesi
4 km. uzaklıkta
Bolu'nun ilk özel hastanesi olarak kurulan Özel Çağsu Hastanesi, 20000m2 kapalı alanda 140 yatak kapasitesi ve 400'den fazla çalışanıyla hizmet vermektedir.
Bolu İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Bolu merkezden 5 km. uzaklıkta olup, 404 personel ve 340 yatak kapasitesi ile Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında 1974'ten günümüze kadar hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Nefro Bolu Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉