İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi

İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi
Kurum Adı:İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Şehir:Bolu
İlçe:Merkez
Adres:Ağaççılar Köyü Mevkii Bolu
Telefon:0 (374) 275-2525
40.74954931.565425

Kurum Hakkında

Hastanemiz 100 yatak kapasitesine sahip; Bolu dışında Ankara, Düzce, Karabük, Zonguldak, Kırıkkale ve Bartın illerine de hitap eden Bölge Hastanesi konumunda olup; 2006 yılında deprem sonrası Alman Kızılhaç- Kızılay İşbirliği ile yapılmış ve 2000-2006 yılları arasında tam teşekküllü devlet hastanesi olarak çalışmış bir binada dönüşüm sonrası hizmete girmiştir.

Erişkin ve Ruh Sağlığı hizmetleri ; İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Merkez Ünite Anabinası, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gölköy kampüsü ve Toplum Ruh Sağlığı Merkezinde olmak üzere üç ayrı birimde devam etmektedir.

Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları polikliniklerimiz İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Merkez Ünite ve Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gölköy kampüsünde hizmet vermektedir.

Ayaktan tedavi yapılan polikliniklerimizde çoğunlukla; Anksiyete panik bozukluk, sosyal fobi, travma sonrası stres bozukluğu, obsesif kompulsif bozukluk (saplantı-zorlantı bozukluğu) gibi içimizden bir çoğunun yaşadığı ruhsal sıkıntılara; depresyon gibi çok sık rastlanan duygu durum bozukluklarına ağırlıklı olarak bakılmaktadır.Bunun dışında sigara bırakma konusunda tüm polikliniklerimiz hizmet vermektedir.Alkol-madde bağımlılığı, şizofreni ve benzeri ruhsal hastalıklarda tedavi edilen diğer tanılar arasında yer almaktadır.

Hastanemizde; 3 erkek, 2 bayan servisi olmak üzere toplam 100 hasta yatağı bulunmaktadır. Servislerimizde Psikiyatri Uzmanları, Psikologlar, Sosyal Hizmet Uzmanı, Hemşire ve Sağlık Memurları kaliteden ödün vermeyen ekip anlayışıyla profesyonel tedavi ve rehabilitasyon hizmeti vermektedirler. Hastanemiz yataklı servislerinde odalarımız 3 ve 6 kişilik olarak düzenlenmiş olup, alan olarak geniş, aydınlık ve ferahtır. Hastalarımızın eşyalarını koyabileceği dolaplarımız ve etejerlerimiz bulunmaktadır.

Poliklinikler
  • Çocuk Psikiyatrisi
  • Psikiyatri

İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi, Bolu şehrinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Randevuİzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bolu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

270 metre uzaklıkta

Alpağut Mah. 3.Cadde No:59

Nefro Bolu Diyaliz Merkezi

1.9 km. uzaklıkta

İstanbul Yolu 5. Km. Civril Köyü Yol Ayrımı

Özdiyaliz Diyaliz Merkezi

3.6 km. uzaklıkta

Karamanlı Mah. Yeni Sokak No:4

Fatma Hatun Hastanesi

3.6 km. uzaklıkta

Tabaklar Mah. Hastane Cad. No:23

Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi

3.8 km. uzaklıkta

Sağlık Mah. Şehitler Cad.

Çağsu Hastanesi

4 km. uzaklıkta

Sağlık Mahallesi Dodurga Caddesi No:62

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi

4.7 km. uzaklıkta

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gölköy Kampüsü