İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi

İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi
Kurum Adı:İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Şehir:Bolu
İlçe:Merkez
Adres:Ağaççılar Köyü Mevkii Bolu
Telefon:0 (374) 275-2525
Web Sitesi:www.boluruhsagligi.gov.trHata Bildir
40.74954931.565425

Kurum Hakkında

Hastanemiz 100 yatak kapasitesine sahip; Bolu dışında Ankara, Düzce, Karabük, Zonguldak, Kırıkkale ve Bartın illerine de hitap eden Bölge Hastanesi konumunda olup; 2006 yılında deprem sonrası Alman Kızılhaç- Kızılay İşbirliği ile yapılmış ve 2000-2006 yılları arasında tam teşekküllü devlet hastanesi olarak çalışmış bir binada dönüşüm sonrası hizmete girmiştir.

Erişkin ve Ruh Sağlığı hizmetleri ; İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Merkez Ünite Anabinası, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gölköy kampüsü ve Toplum Ruh Sağlığı Merkezinde olmak üzere üç ayrı birimde devam etmektedir.

Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları polikliniklerimiz İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Merkez Ünite ve Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gölköy kampüsünde hizmet vermektedir.

Ayaktan tedavi yapılan polikliniklerimizde çoğunlukla; Anksiyete panik bozukluk, sosyal fobi, travma sonrası stres bozukluğu, obsesif kompulsif bozukluk (saplantı-zorlantı bozukluğu) gibi içimizden bir çoğunun yaşadığı ruhsal sıkıntılara; depresyon gibi çok sık rastlanan duygu durum bozukluklarına ağırlıklı olarak bakılmaktadır.Bunun dışında sigara bırakma konusunda tüm polikliniklerimiz hizmet vermektedir.Alkol-madde bağımlılığı, şizofreni ve benzeri ruhsal hastalıklarda tedavi edilen diğer tanılar arasında yer almaktadır.

Hastanemizde; 3 erkek, 2 bayan servisi olmak üzere toplam 100 hasta yatağı bulunmaktadır. Servislerimizde Psikiyatri Uzmanları, Psikologlar, Sosyal Hizmet Uzmanı, Hemşire ve Sağlık Memurları kaliteden ödün vermeyen ekip anlayışıyla profesyonel tedavi ve rehabilitasyon hizmeti vermektedirler. Hastanemiz yataklı servislerinde odalarımız 3 ve 6 kişilik olarak düzenlenmiş olup, alan olarak geniş, aydınlık ve ferahtır. Hastalarımızın eşyalarını koyabileceği dolaplarımız ve etejerlerimiz bulunmaktadır.

Poliklinikler
  • Çocuk Psikiyatrisi
  • Psikiyatri

İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi, Bolu şehrinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.9 / 5

İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bolu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
270 metre uzaklıkta
Alpağut Mah. 3.Cadde No:59
Nefro Bolu Diyaliz Merkezi
1.9 km. uzaklıkta
İstanbul Yolu 5. Km. Civril Köyü Yol Ayrımı
Özdiyaliz Diyaliz Merkezi
3.6 km. uzaklıkta
Karamanlı Mah. Yeni Sokak No:4
Fatma Hatun Hastanesi
3.6 km. uzaklıkta
Tabaklar Mah. Hastane Cad. No:23
Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi
3.8 km. uzaklıkta
Sağlık Mah. Şehitler Cad.
Çağsu Hastanesi
4 km. uzaklıkta
Sağlık Mahallesi Dodurga Caddesi No:62
Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi
4.7 km. uzaklıkta
Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gölköy Kampüsü