Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezi

Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Bolu
İlçe:Merkez
Adres:Karamanlı Mah. Yeni Sokak No:4
Telefon:0 (374) 215-3494
40.73518231.603673

Kurum Hakkında

Merkezimizde Fresenius 4008S marka 16 adet diyaliz makinesi bulunmaktadır. Fresenius firmasının makinaları, diyalizörleri ve setleri kullanılmaktadır. Tüm cihazlar CE belgelidir. Merkezimiz'de Aquaro su sistemi, endotoksin filtresi, flexi boru sistemi kullanılmaktadır. Diyaliz makinalarımız FRESENİUS 4008 S OCM'li model olup, OCM modülü sayesinde diyaliz esnasında kan sodyum (Na+) değerleri, üre temizleme oranları ve diyaliz yeterliliği izlenebilmektedir.

Diyaliz salonumuzun zemini hastaneler için üretilmiş olan anti-bakteriyel ve yanmayan, kir ve mikrop barındırmayan ithal malzeme ile kaplanmıştır. Hastalarımız yataklarında tedavi seansının dolmasını beklerken yataklarının başındaki LCD tv'den tüm uydu kanallarını izleyebilir. Hasta yakınları hastalarını internet ortamından arzu ettikleri an takip ve kontrol edebilirler.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Patoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezi, Bolu şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Fatma Hatun Hastanesi

270 metre uzaklıkta

Tabaklar Mah. Hastane Cad. No:23

Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi

960 metre uzaklıkta

Sağlık Mah. Şehitler Cad.

Çağsu Hastanesi

1.5 km. uzaklıkta

Sağlık Mahallesi Dodurga Caddesi No:62

Nefro Bolu Diyaliz Merkezi

3.2 km. uzaklıkta

İstanbul Yolu 5. Km. Civril Köyü Yol Ayrımı

Bolu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

3.5 km. uzaklıkta

Alpağut Mah. 3.Cadde No:59

İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi

3.6 km. uzaklıkta

Ağaççılar Köyü Mevkii Bolu