Oğuzeli Devlet Hastanesi

Oğuzeli Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Oğuzeli Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Gaziantep
İlçe:Oğuzeli
Adres:Oğuzlar Mah. Karpuzatan Cad. No:1
Telefon:0 (342) 571-3028
Web Sitesi:oguzelidh.saglik.gov.trHata Bildir
36.96391837.512447

Kurum Hakkında

Oğuzeli Devlet Hastanemizin yapımına 20.12.2001 yılında başlanmış, geçici kabulü 22.11.2006 yılında olmuş, 13.06.2007 yılında entegre ilçe hastanesi olarak resmi açılışı yapılarak hizmete başlamıştır. Hastanemiz 3 katlı olup 676m2 alan üzerine kurulmuş, kapalı alanı 2705m2 toplam alanı ise 7007m2dir. Açılışında 30 yataklı olan hastanemiz, bütün odalarının özellikli oda olarak düzenlenmesiyle (her odada 1 yatak, buzdolabı refakatçi koltuğu, lavabo-banyo) 20 yataklı olarak ilçe halkının hizmetine sunulmuştur. En iyi hizmeti sunmayı kendine hedef seçmiş, sunduğu sağlık hizmetlerinde tıbbi etik kurallara ve yasal mevzuatlara bağlı kalan hastanemizde sosyal odaklı bir hizmet anlayışını benimsemiştir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Oğuzeli Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Oğuzeli Devlet Hastanesi, Gaziantep ili Oğuzeli ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Oğuzeli Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Oğuzeli Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Oğuzeli Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Oğuzeli Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Oğuzeli Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kalyon FTR Tıp Merkezi
8 km. uzaklıkta
Havaalanı Yolu Üzeri 8. Km Şahinbey
Liv Hospital Gaziantep Hastanesi
14.7 km. uzaklıkta
Seyrantepe, Abdulkadir Konukoğlu Cd No:1
Düztepe Yaşam Hastanesi
14.9 km. uzaklıkta
Düztepe Mah. Özdemirbey Cd. Sadıklar Sk. No:2
Gaziantep Deva Hastanesi
15.2 km. uzaklıkta
25 Aralık Mah. Tüfekçi Yusuf Bul. No:98
Bossan Hastanesi
15.7 km. uzaklıkta
Atakent Mah. 2015. Cad. No:8
Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi
15.8 km. uzaklıkta
Eyüpoğlu Mah. Hürriyet Cad. No:40