Ordu şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 5 adet Özel Hastane listelenmiştir. Ordu ilinde toplam 28 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Ordu yazısına tıklayabilirsiniz.

Ordu Özel Hastaneler Listesi

Altınordu
Özel Medical Park Ordu Hastanesi
★★★☆☆· Altınordu / Ordu
Medical Park Hastaneler Grubu'nun 13. Hastanesi olan Medical Park Ordu Hastanesi, Karadeniz Bölgesi'nin en büyük özel hastanelerinden biri olarak hizmet veriyor.
Özel Ordu Umut Hastanesi
★★★★☆· Altınordu / Ordu
Özel Ordu Umut Hastanesi sağlık hizmetinde; güveni, saygınlığı ve hasta memnuniyetini temel ilke edinmiş, çalışmaları ile bütünleşmiş, kurumsal kimliği ile de öne çıkan örnek bir kuruluştur.
Özel Ordu Sevgi Hastanesi
★★★☆☆· Altınordu / Ordu
Hastanemiz 2010 yılında Ordu Sevgi Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi olarak kurulmuş olup, 35 yatak kapasitesi ile kadın doğum ve çocuk başta olmak üzere birçok branşta hizmet vermektedir.
Fatsa
Özel Medi-Tech Hastanesi
★★★★☆· Fatsa / Ordu
Özel Avrasya Medi-Tech Hastanesi üçüncü basamak yoğun bakım ünitesini barındıran 20 yataklı yoğun bakım ünitesi ile birlikte 102 hastane yatak kapasiteli olarak hizmet vermektedir.
Ünye
Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi
★★★★☆· Ünye / Ordu
Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi 7 yataklı yoğun bakım ünitesi 4 yataklı yeni doğan yoğun bakım ünitesi ile birlikte toplam 62 yatak kapasitelidir.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Yorum ve Şikayetler
Erhan Köleoğlu
Erhan Köleoğlu · 23 Ağustos 2013
Bugün geçirdiğim rahatsızlığımdan dolayı ilgisini esirgemeyen Dr. Melek Kılınç Hanfendiye ve asistanına, ayrıca öze...