Osmaniye şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 6 adet Özel Hastane listelenmiştir. Osmaniye ilinde toplam 15 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Osmaniye yazısına tıklayabilirsiniz.

Osmaniye Özel Hastaneler Listesi

Merkez
Özel Osmaniye Park Hastanesi

Özel Osmaniye Park Hastanesi olarak sizlere elimizdeki imkanları kullanarak kusursuz bir hizmet vermeye çalışmaktayız.

Osmaniye Özel İbn-i Sina Hastanesi

Osmaniye Özel İbn-i Sina Hastanesi toplam 4296 m2 kapalı alanda, 28 hasta yatak kapasitesi, 3 ameliyathane, yeni doğan ve erişkin yoğun bakım ünitesi, doğumhane, 14 ayrı branşta 20 poliklinik, geniş laboratuar hizmetleri, MR, taş kırma(ESWL) ve Tomografiyle geniş radyoloji ünitesi, 7 gün 24 saat acil servis, 23 uzman 5 pratisyen hekim ve 200’

Özel Osmaniye Sevgi Hastanesi

Tıbbın birçok ana branşında hizmet veren Özel Osmaniye Sevgi Hastanesi; toplam 31 yataklı ve 5000 metrekare alana sahip olup 13 Nisan 2012 tarihinden bu yana misafirlerine hizmet vermektedir.

Özel Yenihayat Hastanesi

Hastanemiz 3 Ekim 2007 tarihinden itibaren Osmaniye ilinde hizmet vermeye başlamıştır. Yeni Hayat Hastanesi 17 farklı uzmanlık dalında ve konusunda uzman 34 doktor, her kademeden deneyimli sağlık personeli ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Düziçi
Özel FBM Korupark Hastanesi

Düziçi'nin ilk ve tek özel hastanesi olarak, iş ahlakı, dürüstlük ve şefkat ile tedavi ilkelerimiz doğrultusunda toplum sağlığına katkıda bulunmaktayız.

Kadirli
Özel Yedimart Hastanesi

Özel Kadirli 7 Mart Hastanesi kaliteli kadroları, gelişmiş teknolojik alt yapısı ile sağlık sektöründe Kadirli'ye yeni bir anlayış getirdi.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Popüler Osmaniye Hastaneleri

Osmaniye Devlet Hastanesi poliklinik ve yatılı servisleriyle toplamda 445 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir....

Osmaniye Kadirli ilçesi Şehit Orhan Gök Mah. 939 Sok. No:7
Devlet Hastanesi

Tıbbın birçok ana branşında hizmet veren Özel Osmaniye Sevgi Hastanesi; toplam 31 yataklı ve 5000 metrekare alana sahip olup 13 Nisan 2012 t...

Osmaniye Kadirli ilçesi Savrun Mah. Karatepe Cad. No:21
Tıp Merkezi