Osmaniye şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 5 adet Özel Hastane listelenmiştir. Osmaniye ilinde toplam 12 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Osmaniye yazısına tıklayabilirsiniz.

Osmaniye Özel Hastaneler Listesi

Merkez
Özel Osmaniye Park Hastanesi
Özel Hastane · / Osmaniye
Özel Osmaniye Park Hastanesi olarak sizlere elimizdeki imkanları kullanarak kusursuz bir hizmet vermeye çalışmaktayız.
Özel Osmaniye İbn-i Sina Hastanesi
Özel Hastane · / Osmaniye
Osmaniye Özel İbn-i Sina Hastanesi toplam 4296 m2 kapalı alanda, 28 hasta yatak kapasitesi, 3 ameliyathane, yeni doğan ve erişkin yoğun bakım ünitesi, doğumhane, 14 ayrı branşta 20 poliklinik, geniş laboratuar hizmetleri, MR, taş kırma(ESWL) ve Tomografiyle geniş radyoloji ünitesi, 7 gün 24 saat acil servis, 23 uzman 5 pratisyen hekim ve 200’
Özel Osmaniye Sevgi Hastanesi
Özel Hastane · / Osmaniye
Tıbbın birçok ana branşında hizmet veren Özel Osmaniye Sevgi Hastanesi; toplam 31 yataklı ve 5000 metrekare alana sahip olup 13 Nisan 2012 tarihinden bu yana misafirlerine hizmet vermektedir.
Özel Yenihayat Hastanesi
Özel Hastane · / Osmaniye
Hastanemiz 3 Ekim 2007 tarihinden itibaren Osmaniye ilinde hizmet vermeye başlamıştır. Yeni Hayat Hastanesi 17 farklı uzmanlık dalında ve konusunda uzman 34 doktor, her kademeden deneyimli sağlık personeli ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.
Kadirli
Özel Yedimart Hastanesi
Özel Hastane · Kadirli / Osmaniye
Özel Kadirli 7 Mart Hastanesi kaliteli kadroları, gelişmiş teknolojik alt yapısı ile sağlık sektöründe Kadirli'ye yeni bir anlayış getirdi.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Yorum ve Şikayetler