Özel 12 Şubat Diyaliz Merkezi

Özel 12 Şubat Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel 12 Şubat Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Kahramanmaraş
İlçe:Onikişubat
Adres:Akçakoyunlu Mah. Şekerdere Cad. No:50
Telefon:0 (344) 221-3555
37.58521636.919992

Kurum Hakkında

Özel 12 Şubat Diyaliz Merkezi 11 cihaz kapasitesi ile hizmet vermektedir. Ünitemizde hedefler Avrupa Birliği kriterlerinin de üstüne çıkarak ülkemizde örnek gösterilecek sonuçlar elde etmektir. Hali hazırda ünitemizde tedavisi devam eden hastalardan alınan değerler Amerikan DQQI kriterleri olarak belirlenen diyaliz hastalarının daha iyi yaşam şartları için belirlenmiş ölçülerin üzerinde tespit edilmiş olup, ülkemizdeki ortalamaların çok üstündedir.

Her hastaya LCD ekranda uydu yayınlarını bireysel takibini sağlayan yayın sistemi, hastaneden eve evden hastaneye servis işlemleri hastane bünyesinde olması sebebiyle meydana gelebileceği düşünülen her türlü diyaliz dışı sağlık sorunları için konsültasyon sistemi ile psikolojik rehberlik ve danışma için psikiyatri uzmanı ve her hastaya göre düzenlenmesi gereken diyet için diyetisyen hizmet vermektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel 12 Şubat Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel 12 Şubat Diyaliz Merkezi, Kahramanmaraş ili Onikişubat ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel 12 Şubat Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel 12 Şubat Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel 12 Şubat Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 4.5 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel 12 Şubat Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kahramanmaraş Gama Tıp Merkezi

900 metre uzaklıkta

İsmet Paşa Mah. Trabzon Cad. 12 Şubat Apt. Kat:2 No:3-4 (Vilayet Karşı

Marash Life Hospital Hastanesi

900 metre uzaklıkta

Hastaneler Cad. Eski Maremar Binası

Devakent Hastanesi

1 km. uzaklıkta

İsmet Paşa Mh. 9. Sok No:22

Sular Vatan Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

Hayrullah Mahallesi 4. Sk. No:12

Kahramanmaraş Özel Hayat Hastanesi

1.2 km. uzaklıkta

İsmet Paşa Mah. Yeni Hükümet Cad. 10. Sok. No:6

Megapark Hastanesi

1.2 km. uzaklıkta

Hacı Bayram Veli Mah. Ali Sezal Bul. No:6