Özel 12 Şubat Diyaliz Merkezi

Özel 12 Şubat Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel 12 Şubat Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Kahramanmaraş
İlçe:Onikişubat
Adres:Akçakoyunlu Mah. Şekerdere Cad. No:50
Telefon:0 (344) 221-3555
Web Sitesi:12subatdiyaliz.comHata Bildir
37.58521636.919992

Kurum Hakkında

Özel 12 Şubat Diyaliz Merkezi 11 cihaz kapasitesi ile hizmet vermektedir. Ünitemizde hedefler Avrupa Birliği kriterlerinin de üstüne çıkarak ülkemizde örnek gösterilecek sonuçlar elde etmektir. Hali hazırda ünitemizde tedavisi devam eden hastalardan alınan değerler Amerikan DQQI kriterleri olarak belirlenen diyaliz hastalarının daha iyi yaşam şartları için belirlenmiş ölçülerin üzerinde tespit edilmiş olup, ülkemizdeki ortalamaların çok üstündedir.

Her hastaya LCD ekranda uydu yayınlarını bireysel takibini sağlayan yayın sistemi, hastaneden eve evden hastaneye servis işlemleri hastane bünyesinde olması sebebiyle meydana gelebileceği düşünülen her türlü diyaliz dışı sağlık sorunları için konsültasyon sistemi ile psikolojik rehberlik ve danışma için psikiyatri uzmanı ve her hastaya göre düzenlenmesi gereken diyet için diyetisyen hizmet vermektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel 12 Şubat Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel 12 Şubat Diyaliz Merkezi, Kahramanmaraş ili Onikişubat ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel 12 Şubat Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel 12 Şubat Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.5 / 5

Özel 12 Şubat Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 4.5 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel 12 Şubat Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Marash Life Hospital Hastanesi
900 metre uzaklıkta
Hastaneler Cad. Eski Maremar Binası
Sular Vatan Hastanesi
1.1 km. uzaklıkta
Hayrullah Mahallesi 4. Sk. No:12
Megapark Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Hacı Bayram Veli Mah. Ali Sezal Bul. No:6
Uğur Göz Hastanesi
1.5 km. uzaklıkta
Şazibey Mh. Stad Cd. 9. Sk. No:15
FMC Kahramanmaraş Diyaliz Merkezi
1.9 km. uzaklıkta
Yenişehir Mah. Cumhuriyet Cad No:26
Sular Akademi Hastanesi
2.4 km. uzaklıkta
İstasyon Mah. 78001. Sok. Tren Garı Karşısı