Özel Uğur Göz Hastanesi

Özel Uğur Göz Hastanesi
Kurum Adı:Özel Uğur Göz Hastanesi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Kahramanmaraş
İlçe:Onikişubat
Adres:Şazibey Mh. Stad Cd. 9. Sk. No:15
Telefon:0 (344) 235-4444
Web Sitesi:www.ugurgoz.comHata Bildir
37.57227836.924450

Kurum Hakkında

Uğur Göz Hastanesi yüzde yüz hasta memnuniyeti ilkesinden hareketle 2500 m² kapalı alan üzerine kurulu 5 katlı, 2 ameliyathanesi, 22 özel odası, son teknolojiye uygun cihazları, otoparkı ve 24 saat göreve hazır ambulans hizmeti ile göz hastalıkları alanında teşhis ve tedavinin eksiksiz tüm detaylarıyla yapılabildiği çağdaş bir göz hastanesi olarak hizmet vermektedir.

Hastanemizin giriş katı ağırlıklı olarak poliklinik hasta kabul katıdır. Yeni gelen veya kontrol hastaları bu katta muayene edilir. Burada muayene edilen hastalarımız gerek duyulduğu taktirde ilgili birimlere yönlendirilir. Ayrıca giriş katımızda acil servislerimizde 24 saat hizmet vermekteyiz. Birimler ileri tetkik ve tedavi katıdır. Katarakt cerrahisi, retina - vitreus, refraktif cerrahi, glokom, şaşılık, oküloplastik cerrahi, kontakt lens ile teknolojinin oftalmoloji bilimi yararına sunduğu üst düzey birçok cihaz yine bu kattadır.

Giriş katının altındaki katta ameliyathane bulunmaktadır. Ameliyathanenin sterilizesini korumak amacıyla 3 farklı basamaktan geçirildikten sonra ameliyat odasına ulaşabilmektedir. 2-3-4. katlarımız hasta yatak odaları olup, 22 tek kişilik özel hasta odası mevcuttur.

Hastaların muayene sürecindeki tüm işlemleri, ölçümleri bizzat hekimler tarafından yapılır. Muayene sonucu ileri derecede göz rahatsızlığı olan hastalar konuyla ilgili üst branşlara yönlendirilmektedir. Hastanemiz, göz hastalıklarının teşhis ve tedavisinde en son teknolojiyi kullanarak hastalarımızın temiz, rahat, sakin ve güvenli bir atmosferde muayene edilmesinin yanı sıra tıbbın ve teknolojinin sunduğu her türlü tedavi yönteminden en iyi şekilde yararlanabilme imkanı vermektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Acil
  • Yoğun Bakım

Özel Uğur Göz Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Uğur Göz Hastanesi, Kahramanmaraş ili Onikişubat ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Uğur Göz Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Uğur Göz Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Özel Uğur Göz Hastanesi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Uğur Göz Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Megapark Hastanesi
370 metre uzaklıkta
Hacı Bayram Veli Mah. Ali Sezal Bul. No:6
Sular Vatan Hastanesi
480 metre uzaklıkta
Hayrullah Mahallesi 4. Sk. No:12
FMC Kahramanmaraş Diyaliz Merkezi
770 metre uzaklıkta
Yenişehir Mah. Cumhuriyet Cad No:26
Sular Akademi Hastanesi
880 metre uzaklıkta
İstasyon Mah. 78001. Sok. Tren Garı Karşısı
12 Şubat Diyaliz Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
Akçakoyunlu Mah. Şekerdere Cad. No:50
FMC Kahramanmaraş Kahraman Diyaliz Merkezi
2.1 km. uzaklıkta
Mehmet Akif Mah. Vakıf Cad No:61
Marash Life Hospital Hastanesi
2.3 km. uzaklıkta
Hastaneler Cad. Eski Maremar Binası