Özel Uğur Göz Hastanesi

Özel Uğur Göz Hastanesi
Kurum Adı:Özel Uğur Göz Hastanesi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Kahramanmaraş
İlçe:Onikişubat
Adres:Şazibey Mh. Stad Cd. 9. Sk. No:15
Telefon:0 (344) 235-4444
37.57227836.924450

Kurum Hakkında

Uğur Göz Hastanesi yüzde yüz hasta memnuniyeti ilkesinden hareketle 2500 m² kapalı alan üzerine kurulu 5 katlı, 2 ameliyathanesi, 22 özel odası, son teknolojiye uygun cihazları, otoparkı ve 24 saat göreve hazır ambulans hizmeti ile göz hastalıkları alanında teşhis ve tedavinin eksiksiz tüm detaylarıyla yapılabildiği çağdaş bir göz hastanesi olarak hizmet vermektedir.

Hastanemizin giriş katı ağırlıklı olarak poliklinik hasta kabul katıdır. Yeni gelen veya kontrol hastaları bu katta muayene edilir. Burada muayene edilen hastalarımız gerek duyulduğu taktirde ilgili birimlere yönlendirilir. Ayrıca giriş katımızda acil servislerimizde 24 saat hizmet vermekteyiz. Birimler ileri tetkik ve tedavi katıdır. Katarakt cerrahisi, retina - vitreus, refraktif cerrahi, glokom, şaşılık, oküloplastik cerrahi, kontakt lens ile teknolojinin oftalmoloji bilimi yararına sunduğu üst düzey birçok cihaz yine bu kattadır.

Giriş katının altındaki katta ameliyathane bulunmaktadır. Ameliyathanenin sterilizesini korumak amacıyla 3 farklı basamaktan geçirildikten sonra ameliyat odasına ulaşabilmektedir. 2-3-4. katlarımız hasta yatak odaları olup, 22 tek kişilik özel hasta odası mevcuttur.

Hastaların muayene sürecindeki tüm işlemleri, ölçümleri bizzat hekimler tarafından yapılır. Muayene sonucu ileri derecede göz rahatsızlığı olan hastalar konuyla ilgili üst branşlara yönlendirilmektedir. Hastanemiz, göz hastalıklarının teşhis ve tedavisinde en son teknolojiyi kullanarak hastalarımızın temiz, rahat, sakin ve güvenli bir atmosferde muayene edilmesinin yanı sıra tıbbın ve teknolojinin sunduğu her türlü tedavi yönteminden en iyi şekilde yararlanabilme imkanı vermektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Acil
  • Yoğun Bakım

Özel Uğur Göz Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Uğur Göz Hastanesi, Kahramanmaraş ili Onikişubat ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Uğur Göz Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Uğur Göz Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Uğur Göz Hastanesi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Uğur Göz Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Megapark Hastanesi

370 metre uzaklıkta

Hacı Bayram Veli Mah. Ali Sezal Bul. No:6

Sular Vatan Hastanesi

480 metre uzaklıkta

Hayrullah Mahallesi 4. Sk. No:12

Kahramanmaraş Özel Hayat Hastanesi

700 metre uzaklıkta

İsmet Paşa Mah. Yeni Hükümet Cad. 10. Sok. No:6

Devakent Hastanesi

740 metre uzaklıkta

İsmet Paşa Mh. 9. Sok No:22

FMC Kahramanmaraş Diyaliz Merkezi

770 metre uzaklıkta

Yenişehir Mah. Cumhuriyet Cad No:26

Kahramanmaraş Gama Tıp Merkezi

950 metre uzaklıkta

İsmet Paşa Mah. Trabzon Cad. 12 Şubat Apt. Kat:2 No:3-4 (Vilayet Karşı

12 Şubat Diyaliz Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

Akçakoyunlu Mah. Şekerdere Cad. No:50