Özel Acıbadem Adana Hastanesi

Özel Acıbadem Adana Hastanesi
Kurum Adı:Özel Acıbadem Adana Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Adana
İlçe:Seyhan
Adres:Cumhuriyet Cad. No:66
Telefon:0 (322) 455-4444
Web Sitesi:www.acibadem.com.trHata Bildir
36.99529135.314607

Kurum Hakkında

Özel Acıbadem Adana Hastanesi, Adana ili Seyhan ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Acıbadem Adana Hastanesi, Adana ve çevre illerdeki hastalara sağlık hizmeti sunmak için 2009 yılında faaliyete geçti. Hastane uluslararası JCI akreditasyonuna sahip.

Kanser alanında farklı branşlarda tanı ve tedavi hizmeti veren Acıbadem Adana Hastanesi’nde, Pediyatrik Kemik İliği Nakli Merkezi, Çocuk Onkolojisi, Çocuk Hematolojisi ve Tıbbı Onkoloji birimleri yer alıyor.

Birçok özel sağlık sigortası ile anlaşması bulunan hastane, SGK kapsamında Acil, Kardiyoloji, Kemik İliği Nakli, KVC, Radyasyon Onkolojisi ve Tıbbi Onkoloji branşlarında anlaşmalı hizmet sunuyor.

Hastanenin kurulduğu 22.000 m²’lik kapalı alanda, 105 yatak kapasitesi, 6 ameliyathane ve 28 yoğun bakım yatağı bulunuyor. KVC ve yenidoğan yoğun bakım üniteleri de hastanede yer alıyor.

Kanser alanında da tanı ve tedavi hizmeti veren Acıbadem Adana Hastanesi’nde, Pediyatrik Kemik İliği Nakli Merkezi, Çocuk Onkolojisi, Çocuk Hematolojisi ve Tıbbı Onkoloji birimleri yer alıyor. Hastanenin tıbbi bölümleri arasında; Tüp Bebek Merkezi, Obezite, Kardiyoloji ve Kardiyovasküler Cerrahi, Meme Sağlığı, Perinatoloji birimleri ve Kozmetik Dermatoloji hizmetleri de bulunuyor.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Acıbadem Adana Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Çocuk Hematolojisi
 • Çocuk Onkolojisi
 • Kardiyoloji
 • Radyasyon Onkolojisi
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Biyokimya
 • Nükleer Tıp
 • Radyoloji
 • Patoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım
 • Moleküler Genetik
 • Tıbbi Onkoloji
 • Organ Nakli
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Taşkın Dincer
★★★★★
M Okay Ergenoğlu dr.un kralı. Ellerine sağlık hocam beni devlet hastanesinde quatr ameliyatı yapmıştınız. Ellerinizde yaşama yeniden kavuştum. Allah sizi çocuklarınıza bağışlasın.

Özel Acıbadem Adana Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Özel Acıbadem Adana Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 39 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Ortopedıa Hastanesi
Özel Ortopedıa Hastanesi
78 metre uzaklıkta
Ortopedinin üst branşlarının her birinde akademik unvanlı hekimleriyle ve ortopediye yakın, beyin-omurilik-sinir cerrahisi, fiziksel tıp ve rehabilitasyon, enfeksiyon hastalıkları, dahiliye ve genel cerrahi branşlarında hizmet ver
Marsa Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Adana Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Çukurova Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile birleştirilerek 400 yataklı bir hastane konumuna gelmiştir.
Özel İstiklal Tıp Merkezi
Özel İstiklal Tıp Merkezi
700 metre uzaklıkta
Konumu itibariyle Adana'nın kalbine açılan, ulaşım kolaylığına sahip Özel İstiklal Tıp Merkezi’nde, 12 Poliklinik ve Acil Gözlem Odası ile hizmet vermektedir.
Özel Adana Hastanesi
Özel Adana Hastanesi
930 metre uzaklıkta
Özel Adana Hastanesi 145 yatak kapasitesi, ameliyathaneleri, yoğun bakım üniteleri, laboratuvarı, tıbbi görüntüleme birimi, acil servisin ve 45 poliklinik muayene odası ile bölgenin en büyük özel hastanesidir.
Özel Dünyagöz Hastanesi Adana
Özel Dünyagöz Hastanesi Adana şubesi, gözün tüm branşlarında, profesör, doçent ve uzman doktorlardan oluşan güçlü hekim kadrosuyla ve dünya ile entegre teknolojik altyapısıyla hizmet veriliyor.
Özel Adana Metro Hastanesi
Özel Metro Hastanesi modern, güvenilir, ilgili, güleryüzlü ve kaliteli sağlık hizmetini ileri teknolojik donanımlara sahip imkanlar çerçevesinde sunmaktadır.
Özel Adana Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi
2003 yılından beri Özel Adana Hacettepeliler Cerrahi Tıp Merkezi Adana'nın güneyinde, Meydan Mahallesi Bakımyurdu Caddesi'nde (Emniyet Mürlüğü Yanı) 4 katlı modern binamızda hizmet vermektedir.
Özel Adana Şifa Tıp Merkezi
Özel Adana Şifa Tıp Merkezinde 25 yıllık tecrübe ile 7 gün 24 saat sağlık hizmeti verilmektedir.
Özel Seyhan Tıp Merkezi
Özel Seyhan Tıp Merkezi
1 km. uzaklıkta
Özel Seyhan Tıp Merkezi, Adana Seyhan ilçesinde Tıp Merkezi olarak hizmet sunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Acıbadem Adana Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉