Özel Acıbadem Adana Hastanesi

Özel Acıbadem Adana Hastanesi
Kurum Adı:Özel Acıbadem Adana Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Adana
İlçe:Seyhan
Adres:Cumhuriyet Cad. No:66
Telefon:0 (322) 455-4444
36.99529135.314607

Kurum Hakkında

Türkiye'nin öncü sağlık kuruluşlarından Acıbadem Sağlık Grubu, kesintisiz sürdürdüğü sağlık yatırımlarına 2009 yılında bir yenisini ekleyerek Acıbadem Adana Hastanesi'nİ faaliyete geçirdi. Acıbadem Sağlık Grubu'nun 22. merkezi olma özelliğini taşıyan ve Çukurova gibi yoğun bir yerleşim bölgesinin merkezinde bulunan Acıbadem Adana Hastanesi, deneyimli hekimleri, yetkin sağlık personeli ve ileri teknolojisi ile 7 gün 24 saat Çukurova Bölgesi'ne güvenilir sağlık hizmeti sunuyor.

Acıbadem Adana Hastanesi; Çukurova Bölgesi'nde; Kanser tedavisinde devrim yaratan Tirology Sistemi'ni, Çift Kaynaklı 2x64 Bilgisayarlı Tomografi üstünlüğü ile 6 Saniyede Anjİyo Tedavi imkanını, bölgenin ilk ve tek Meme Kanseri Destek Programı hizmetini ve yine bölgedeki ilk Meme USG Digital Mamografi Cihazı'nı getiren, Prostat tedavisinde 120 watt Greenlight dönemini başlatan, Türkiye'nin ilk akredite klinik laboratuarını bölgenin hizmetine sunan ve daha birçok ilke imza atan hastane olarak, bölgedeki sağlık hizmeti kalitesinin çıtasını yükseltmeye devam ediyor.

Modern yüzü ve ileri teknoloji cihazlarıyla, sağlık hizmetlerinde Çukurova bölgesinin referans merkezi. Ayrıca Çukurova'nın yanı sıra Kıbrıslılar için de bir çekim merkezi oluyor. Daha iyi tedavi amacıyla başka bölgelere gitmek için bir neden bırakmayan Acıbadem Adana Hastanesi, grubun ileri teknoloji cihazlarla donattığı 5 radyoterapi merkezinden birine sahip.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Çocuk Hematolojisi
 • Çocuk Onkolojisi
 • Kardiyoloji
 • Radyasyon Onkolojisi
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Biyokimya
 • Nükleer Tıp
 • Radyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım
 • Moleküler Genetik
 • Tıbbi Onkoloji
 • Organ Nakli

Özel Acıbadem Adana Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Acıbadem Adana Hastanesi, Adana ili Seyhan ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Taşkın Dincer · 31 Aralık 2015

M Okay Ergenoğlu dr.un kralı. Ellerine sağlık hocam beni devlet hastanesinde quatr ameliyatı yapmıştınız. Ellerinizde yaşama yeniden kavuştum. Allah sizi çocuklarınıza bağışlasın

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Acıbadem Adana Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Acıbadem Adana Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 39 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Acıbadem Adana Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ortopedıa Hastanesi

80 metre uzaklıkta

Döşeme Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:64

Ziyapaşa Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Merkezi

500 metre uzaklıkta

Kurtuluş Mh. Ziyapaşa Bulvarı 64009 Sk.

Adana Hastanesi

930 metre uzaklıkta

Atatürk Cad. Büyükşehir Belediye Çarşısı No:23

Dünyagöz Hastanesi Adana

930 metre uzaklıkta

Çınarlı Mah. Atatürk Cad. No:37/A

Adana Kardiyoloji Merkezi

930 metre uzaklıkta

Büyükşehir Belediyesi Karşısı Adana Ticaret Borsası Sokağı Muhteşem İş

Adana Metro Hastanesi

1 km. uzaklıkta

Mustafa Kemal Paşa Blv. No:15 Seyhan

Hacettepeliler Cerrahi Tıp Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Meydan Mh. Bakımyurdu Cad. No.231