Özel Acıbadem Bodrum Tıp Merkezi

Özel Acıbadem Bodrum Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Acıbadem Bodrum Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Muğla
İlçe:Bodrum
Adres:Türkkuyusu Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:60/1
Telefon:0 (252) 313-3030
Web Sitesi:www.acibadem.com.trHata Bildir
37.04230627.432393

Kurum Hakkında

Bodrum’un merkezinde hizmete açılan Acıbadem Bodrum Tıp Merkezi, 3000 m2 kapalı, 3000 m2 açık olmak üzere toplam 6000 m2’lik bir alanda hizmet veriyor. Acıbadem Bodrum Tıp Merkezi’nde 4 adet acil gözlem ve 6 adet özel gözlem yatağı olmak üzere 10 adet gözlem yatağı bulunuyor. 7 gün 24 saat hizmet veren merkezin SGK, özel sağlık sigortaları, banka sigortaları, yabancı sağlık sigortaları ile anlaşması bulunuyor.

Acıbadem Bodrum Tıp Merkezi’nde, Bodrum’un dokusuna uygun tasarlanan özgün mimari ile hasta ve yakınlarının konforunu göz önünde bulunduran güler yüzlü hizmet anlayışı dikkat çekiyor. Acıbadem Sağlık Grubu’nun bilgi birikimini yansıtan Acıbadem Bodrum Tıp Merkezi; uzman kadrosu, donanımlı altyapısı, öne çıkan hizmetleri ve multidisipliner yaklaşımı ile Bodrum ve çevresine sağlık hizmetleri sunuyor.

Acıbadem Bodrum Tıp Merkezi’nde Dermatoloji, İç Hastalıkları, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Aile Hekimliği, Ağız ve Diş Sağlığı, Kardiyoloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üroloji, Göz Hastalıkları ile Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümleri yer alıyor.

Acıbadem Bodrum Tıp Merkezi’nin öne çıkan hizmetleri arasında Acil Servis, Ambulans hizmetleri (Acil Yardım ve Hasta Nakil Hizmetleri), Check-up hizmetleri ve Fizik Tedavi Ünitesi bulunuyor. Merkezde sunulan kozmetik dermatoloji uygulamaları arasında Botoks, Dolgu, PRP ve Mezoterapi yer alıyor. Laboratuvar, Patoloji ve Genetik Tanı hizmetleri ile radyolojik tetkikler de öne çıkan hizmetler arasında bulunuyor. Radyoloji Bölümü’nde Direkt Grafi, Panoramik Film, Ultrason ve Renkli Doppler Ultrasonografi ile çekim yapılıyor.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Gastroenteroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Acil
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Acıbadem Bodrum Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Acıbadem Bodrum Tıp Merkezi, Muğla ili Bodrum ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Acıbadem Bodrum Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Acıbadem Bodrum Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Acıbadem Bodrum Tıp Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Acıbadem Bodrum Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bodrum Amerikan Hastanesi
390 metre uzaklıkta
Türkkuyusu Mah. Marsmabedi Cad. No:33/35
Bodrum Devlet Hastanesi
680 metre uzaklıkta
Yeniköy Mah. Elmadağ Cad. No:33
İnter Tıp Merkezi
2.1 km. uzaklıkta
Cevat Şahir mah. Sadi Irmak Cad. No:17
Güvençer - Çiftçi Kadın Sağlığı Tıp Merkezi
3.3 km. uzaklıkta
Konacık Mh. FSM Cd. Dedebekirler Sk. No:7
Prof. Dr. Mehmet Mutaf Esthecare Kliniği
4.5 km. uzaklıkta
Konacık Mah. Adliye Cad. No:14
Panmed Tıp Merkezi
4.6 km. uzaklıkta
Konacık Mah. Atatürk Bulvarı No:203 B
Ege Bodrum Diyaliz Merkezi
4.7 km. uzaklıkta
Konacık Mah. Atatürk Bulvarı. 150/1