Özel Acıbadem Bodrum Tıp Merkezi

Özel Acıbadem Bodrum Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Acıbadem Bodrum Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Muğla
İlçe:Bodrum
Adres:Türkkuyusu Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:60/1
Telefon:0 (252) 313-3030
Web Sitesi:www.acibadem.com.trHata Bildir
37.04230627.432393

Kurum Hakkında

Özel Acıbadem Bodrum Tıp Merkezi, Muğla ili Bodrum ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bodrum’un merkezinde hizmete açılan Acıbadem Bodrum Tıp Merkezi, 3000 m2 kapalı, 3000 m2 açık olmak üzere toplam 6000 m2’lik bir alanda hizmet veriyor. Acıbadem Bodrum Tıp Merkezi’nde 4 adet acil gözlem ve 6 adet özel gözlem yatağı olmak üzere 10 adet gözlem yatağı bulunuyor. 7 gün 24 saat hizmet veren merkezin SGK, özel sağlık sigortaları, banka sigortaları, yabancı sağlık sigortaları ile anlaşması bulunuyor.

Acıbadem Bodrum Tıp Merkezi’nde, Bodrum’un dokusuna uygun tasarlanan özgün mimari ile hasta ve yakınlarının konforunu göz önünde bulunduran güler yüzlü hizmet anlayışı dikkat çekiyor. Acıbadem Sağlık Grubu’nun bilgi birikimini yansıtan Acıbadem Bodrum Tıp Merkezi; uzman kadrosu, donanımlı altyapısı, öne çıkan hizmetleri ve multidisipliner yaklaşımı ile Bodrum ve çevresine sağlık hizmetleri sunuyor.

Acıbadem Bodrum Tıp Merkezi’nde Dermatoloji, İç Hastalıkları, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Aile Hekimliği, Ağız ve Diş Sağlığı, Kardiyoloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üroloji, Göz Hastalıkları ile Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümleri yer alıyor.

Acıbadem Bodrum Tıp Merkezi’nin öne çıkan hizmetleri arasında Acil Servis, Ambulans hizmetleri (Acil Yardım ve Hasta Nakil Hizmetleri), Check-up hizmetleri ve Fizik Tedavi Ünitesi bulunuyor. Merkezde sunulan kozmetik dermatoloji uygulamaları arasında Botoks, Dolgu, PRP ve Mezoterapi yer alıyor. Laboratuvar, Patoloji ve Genetik Tanı hizmetleri ile radyolojik tetkikler de öne çıkan hizmetler arasında bulunuyor. Radyoloji Bölümü’nde Direkt Grafi, Panoramik Film, Ultrason ve Renkli Doppler Ultrasonografi ile çekim yapılıyor.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Acıbadem Bodrum Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Gastroenteroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Acil
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Acıbadem Bodrum Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Acıbadem Bodrum Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Acıbadem Bodrum Tıp Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Bodrum Amerikan Hastanesi
Özel Bodrum Amerikan Hastanesi
393 metre uzaklıkta
1997 yılında kurulan, hem Bodrumluların hem de Bodrum’a tatile gelenlerin evinde gibi hissettikleri, güvenle tedavi oldukları Özel Bodrum Hastanesi’nde, Temmuz 2018’de Bodrum Amerikan Hastanesi olarak hizmet vermeye başlıyoruz.
Özel Bodrum Cerrahi Tıp Merkezi
Bodrum Cerrahi Tıp Merkezi, ileri tıp teknolojisi ve geniş, deneyimli doktor ve yardımcı sağlık personeli kadrosuyla, kaliteli ve ekonomik bir sağlık hizmeti sunma anlayışıyla kurulmuş bir hastanedir.
Özel Güvençer - Çiftçi Kadın Sağlığı Tıp Merkezi
Özel Güvençer - Çiftçi Kadın Sağlığı Tıp Merkezinde 4 poliklinik odası, laboratuvar, cerrahi müdahale odası, gözlem odası ve emzirme odası bulunmaktadır.
Özel Prof. Dr. Mehmet Mutaf Esthecare Kliniği
Prof. Dr. Mehmet Mutaf; 2015 yılında Bodrum’da kurduğu Estetik & Plastik Cerrahi alanındaki merkezinde medikal estetik ve güzellik uygulamaları ile birlikte anlaşmalı hastanelerde cerrahi işlemlerini gerçekleştirmektedir.
Özel Panmed Tıp Merkezi
Özel Panmed Tıp Merkezi
5 km. uzaklıkta
Panmed Tıp Merkezi olarak uzman doktorlarımız ve kadromuz ile Bodrum, Konacık, Bitez kavşağında hizmetindeyiz. Hastanemizdeki polikliniklerimiz tıbbi teşhisin ayrılmaz bütünü olan laboratuvar hizmetlerimiz SGK anlaşmalıdır.
Özel Ege Bodrum Diyaliz Merkezi
Kuruluşumuz 2019 yılında Bodrum’da hemodiyaliz tedavisi hizmeti vermeye başlamıştır. Bugün konusunda yüksek deneyim sahibi Doktor ve Hemşireleri ile tecrübeli ve güler yüzlü personeli sayesinde hastalarına misyon ve vizyonuna uygu
Bodrum Devlet Hastanesi
Bodrum Devlet Hastanesi
6 km. uzaklıkta
Modern cihazlarla donatılan Bodrum Devlet Hastanesi 150 yatak, 56 poliklinik, 40'ın üzerinde yoğun bakım ünitesi ile hizmet vermektedir.
Özel Acıbadem Bodrum Hastanesi
Tüm tıbbi alanlarda hizmet veren ve tam teşekküllü bir hastane olarak konumlandırılan Acıbadem Bodrum Hastanesinde toplam 76 yatak ve 4 ameliyathane bulunuyor.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Acıbadem Bodrum Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉