Özel Bodrum Cerrahi Tıp Merkezi

Özel Bodrum Cerrahi Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Bodrum Cerrahi Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Muğla
İlçe:Bodrum
Adres:Cevat Şahir Mah. Sadi Irmak Cad. No:17
Telefon:0 (252) 319-4800
Web Sitesi:www.intertipmerkezi.comHata Bildir
37.03750927.410094

Kurum Hakkında

Özel Bodrum Cerrahi Tıp Merkezi, Muğla ili Bodrum ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bodrum Cerrahi Tıp Merkezi, ileri tıp teknolojisi ve geniş, deneyimli doktor ve yardımcı sağlık personeli kadrosuyla, kaliteli ve ekonomik bir sağlık hizmeti sunma anlayışıyla kurulmuş bir hastanedir. Tıp alanındaki güncel gelişmeler eş zamanlı olarak hastanemizde uygulanmaktadır.

Ameliyathane, Yoğun bakım yatağı, Gastroenteroloji Birimi, Uluslararası Hasta Departmanı, Yenilenen Yatan Hasta Servisiyle hizmet veren tıp merkezimiz, Diyetisyen, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Radyoloji, Tıbbi Laboratuvar ve 7X24 çalışan Acil servisi ile sağlık hizmeti sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Bodrum Cerrahi Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Birimlerimiz
  • Acil Servis
  • Beslenme ve Diyet
  • Dahiliye
  • Genel Cerrahi
  • Laboratuvar
  • Nöroloji
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Radyoloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Bodrum Cerrahi Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Bodrum Cerrahi Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel Bodrum Cerrahi Tıp Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Güvençer - Çiftçi Kadın Sağlığı Tıp Merkezi
Özel Güvençer - Çiftçi Kadın Sağlığı Tıp Merkezinde 4 poliklinik odası, laboratuvar, cerrahi müdahale odası, gözlem odası ve emzirme odası bulunmaktadır.
Özel Bodrum Amerikan Hastanesi
1997 yılında kurulan, hem Bodrumluların hem de Bodrum’a tatile gelenlerin evinde gibi hissettikleri, güvenle tedavi oldukları Özel Bodrum Hastanesi’nde, Temmuz 2018’de Bodrum Amerikan Hastanesi olarak hizmet vermeye başlıyoruz.
Özel Acıbadem Bodrum Tıp Merkezi
Bodrum’un merkezinde hizmete açılan Acıbadem Bodrum Tıp Merkezi, 3000 m2 kapalı, 3000 m2 açık olmak üzere toplam 6000 m2’lik bir alanda hizmet veriyor. 7 gün 24 saat hizmet veren merkezin SGK, özel sağlık sigortaları, banka sigort
Özel Prof. Dr. Mehmet Mutaf Esthecare Kliniği
Prof. Dr. Mehmet Mutaf; 2015 yılında Bodrum’da kurduğu Estetik & Plastik Cerrahi alanındaki merkezinde medikal estetik ve güzellik uygulamaları ile birlikte anlaşmalı hastanelerde cerrahi işlemlerini gerçekleştirmektedir.
Özel Panmed Tıp Merkezi
Özel Panmed Tıp Merkezi
3 km. uzaklıkta
Panmed Tıp Merkezi olarak uzman doktorlarımız ve kadromuz ile Bodrum, Konacık, Bitez kavşağında hizmetindeyiz. Hastanemizdeki polikliniklerimiz tıbbi teşhisin ayrılmaz bütünü olan laboratuvar hizmetlerimiz SGK anlaşmalıdır.
Özel Ege Bodrum Diyaliz Merkezi
Kuruluşumuz 2019 yılında Bodrum’da hemodiyaliz tedavisi hizmeti vermeye başlamıştır. Bugün konusunda yüksek deneyim sahibi Doktor ve Hemşireleri ile tecrübeli ve güler yüzlü personeli sayesinde hastalarına misyon ve vizyonuna uygu
Bodrum Devlet Hastanesi
Bodrum Devlet Hastanesi
4 km. uzaklıkta
Modern cihazlarla donatılan Bodrum Devlet Hastanesi 150 yatak, 56 poliklinik, 40'ın üzerinde yoğun bakım ünitesi ile hizmet vermektedir.
Özel Acıbadem Bodrum Hastanesi
Tüm tıbbi alanlarda hizmet veren ve tam teşekküllü bir hastane olarak konumlandırılan Acıbadem Bodrum Hastanesinde toplam 76 yatak ve 4 ameliyathane bulunuyor.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Bodrum Cerrahi Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉