Özel Adagöz Tıp Merkezi

Özel Adagöz Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Adagöz Tıp Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Aydın
İlçe:Kuşadası
Adres:Hacıfeyzullah Mah. Koçtaş Yolu Sok. No:8
Telefon:0 (256) 614-6565
Web Sitesi:www.adagoz.com.trHata Bildir
37.84806727.256580

Kurum Hakkında

Özel Adagöz Tıp Merkezi, Aydın ili Kuşadası ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 2006 yılının Haziran ayında Kuşadası'nda hizmet vermeye başlayan Ada Göz Dal Merkezi ve Cerrahi Birimi, 10.yılı 2016 ocak ayı itibariyle Adagöz Tıp Merkezi olarak yeni adresinde sizlere hizmet vermeye başlamıştır. Sadece Kuşadası'na değil tüm çevre il ve ilçelere deneyimli uzman doktor kadrosuyla ve yenilenen binasıyla üst düzeyde sağlık hizmeti vermektedir.

1300 m2 lik kapalı alana sahip 4 katlı modern binasında, açıldığı ilk günden itibaren yoğun bir ilgiyle karşılaşan Ada Göz Tıp merkezi her tür cerrahi operasyonun gerçekleştirilebildiği ameliyathanesi, acil ünitesi ve son teknolojiye sahip her tür tetkikin yapılabildiği üniteleriyle üst düzey ve ekonomik sağlık hizmetini bölge halkının ayağına getirmeyi başarmıştır.

Hasta memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutan güler yüzlü personeli, ilkeli ve etik değerlere sonuna kadar bağlı sağlık hizmeti vermeyi amaç edinmiş yönetim kadrosu, Adagöz Tıp Merkezi benzeri diğer sağlık kuruluşlarından ayıran en önemli özellikleridir

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Adagöz Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

TC Handan Ersin
★★
Telefonunuz neden cevap vermiyor?
Nurgül Alptekin
★★★★★
Sanki dünyaya yeniden geldim. Her yer aydınlandı ve netleşti. Benim bu mutluluğuma kavuşturan Op.Dr.Bilge Yamen'e sonsuz teşekkürler.
Alper Atay
★★
Adagözde dün eşim ve ben muayene olduk ve hastahane arkasında bulunan Efe Optikten gözlük alımı için hastahane arkasına park ettim. Park ettiğim yerin arkasında bulunan jip Dr. *** bey e aitmiş Efe optikten görür görmez arabamı çekmek için gittim özür diledim fakat *** bey bana bir doktora yakışmıyacak şekilde davrandı kendisini şiddetle kınıyor ve bir müşterisine nasıl davranması gerektiğini öğrenmesini tavsiye ediyorum.
Gönül A. Boduroğlu
★★★★★
8 şubatta katarak amelıyatımı başarı ıle yapan TOLGA UÇAR'a sonsuz tşk. ler ediyorum. SELDA Hn. a ve güleryüzlü Adagöz çalışanlarına teşekkürler. Sizleri sevgiyle anıyorum.

Özel Adagöz Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Özel Adagöz Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 39 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Egemed Saydam Tıp Merkezi
Özel Egemed Saydam Tıp Merkezinde, modern binası ve donanımlarıyla, doğru ve kalıcı tedavi uygulamaları, alanında uzman doktor ve çalışanları ile yepyeni bir hizmet anlayışıyla her şey mutluluğunuz için.
Özel Gözde Kuşadası Hastanesi
Özel Gözde Kuşadası Hastanesi, Kuşadası ve çevresini içine alan bölgede, yerli ve yabancı hastalara uluslararası standartlarda sağlık hizmeti vermeyi amaçlayarak açıldı.
Kuşadası Devlet Hastanesi
Kuşadası Devlet Hastanesi 2015 yılı itibariyle 166 yatak kapasiteli yeni binasında hizmet vermeye başlamıştır. Kurumumuzda 16 branşta yataklı sağlık hizmeti, 17 uzmanlık dalında ayaktan tedavi hizmeti yürütmektedir. 31 poliklinik
Selçuk Devlet Hastanesi
Selçuk Devlet Hastanesi
15 km. uzaklıkta
Selçuk Devlet Hastanesi yaklaşık 30000 nüfuslu Selçuk ilçesinde, gelişen turizm ve artan nüfusa paralel olarak sağlık hizmeti veren ikinci basamak yataklı tedavi kurumudur.
Özel Aydın Göz Söke Tıp Merkezi
2007 yılından bu yana sürekli kendini yenileyerek hastalarına en üst kalitede sağlık hizmeti vermeyi amaç edinmiş bir sağlık kuruluşu olan Aydın Göz Hastanesi, Söke şubesi ile hizmet sunmaya devam etmektedir.
Söke Fehime-Faik Kocagöz Devlet Hastanesi
2004 yılında hizmet vermeye başlayan yeni Söke Devlet Hastanesinde, sağlık hizmeti sunumu kalitesini arttırabilmek için teknolojik altyapı oluşturulmakta ve geliştirilmekte, personel eğitimine de son derece önem verilmektedir.
Söke Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Söke Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi geniş mekana sahip modern binasında fiilen 24 ünit ile hizmet vermektedir.
Özel Egemed Hastanesi
Özel Egemed Hastanesi
18 km. uzaklıkta
2012 yılında hizmete açılan Uluslararası Söke Hastanesi 2015 tarihinden itibaren Egemed Hastaneleri olarak hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Ege Tatil Diyaliz Merkezi
Özel Dmed Ege Tatil Diyaliz Merkezi 42 yatak kapasitesine sahip olup, hemodiyaliz ve gece diyalizi sunmaktadır. Yenilenmiş modern binası, Aydın’ın en büyük ilçesi Söke’de yer almaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Adagöz Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉