Özel Adagöz Tıp Merkezi

Özel Adagöz Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Adagöz Tıp Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Aydın
İlçe:Kuşadası
Adres:Hacıfeyzullah Mah. Koçtaş Yolu Sok. No:8
Telefon:0 (256) 614-6565
Web Sitesi:www.adagoz.com.trHata Bildir
37.84806727.256580

Kurum Hakkında

2006 yılının Haziran ayında Kuşadası'nda hizmet vermeye başlayan Ada Göz Dal Merkezi ve Cerrahi Birimi, 10.yılı 2016 ocak ayı itibariyle Adagöz Tıp Merkezi olarak yeni adresinde sizlere hizmet vermeye başlamıştır. Sadece Kuşadası'na değil tüm çevre il ve ilçelere deneyimli uzman doktor kadrosuyla ve yenilenen binasıyla üst düzeyde sağlık hizmeti vermektedir.

1300 m2 lik kapalı alana sahip 4 katlı modern binasında, açıldığı ilk günden itibaren yoğun bir ilgiyle karşılaşan Ada Göz Tıp merkezi her tür cerrahi operasyonun gerçekleştirilebildiği ameliyathanesi, acil ünitesi ve son teknolojiye sahip her tür tetkikin yapılabildiği üniteleriyle üst düzey ve ekonomik sağlık hizmetini bölge halkının ayağına getirmeyi başarmıştır.

Hasta memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutan güler yüzlü personeli, ilkeli ve etik değerlere sonuna kadar bağlı sağlık hizmeti vermeyi amaç edinmiş yönetim kadrosu, Adagöz Tıp Merkezi benzeri diğer sağlık kuruluşlarından ayıran en önemli özellikleridir

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Adagöz Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Adagöz Tıp Merkezi, Aydın ili Kuşadası ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

TC Handan Ersin
★★
Telefonunuz neden cevap vermiyor?
Nurgül Alptekin
★★★★★
Sanki dünyaya yeniden geldim. Her yer aydınlandı ve netleşti. Benim bu mutluluğuma kavuşturan Op.Dr.Bilge Yamen'e sonsuz teşekkürler.
Alper Atay
★★
Adagözde dün eşim ve ben muayene olduk ve hastahane arkasında bulunan Efe Optikten gözlük alımı için hastahane arkasına park ettim. Park ettiğim yerin arkasında bulunan jip Dr. *** bey e aitmiş Efe optikten görür görmez arabamı çekmek için gittim özür diledim fakat *** bey bana bir doktora yakışmıyacak şekilde davrandı kendisini şiddetle kınıyor ve bir müşterisine nasıl davranması gerektiğini öğrenmesini tavsiye ediyorum.
Gönül A. Boduroğlu
★★★★★
8 şubatta katarak amelıyatımı başarı ıle yapan TOLGA UÇAR'a sonsuz tşk. ler ediyorum. SELDA Hn. a ve güleryüzlü Adagöz çalışanlarına teşekkürler. Sizleri sevgiyle anıyorum.

Özel Adagöz Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Özel Adagöz Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 37 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Adagöz Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Egemed Saydam Tıp Merkezi
2 km. uzaklıkta
Türkmen Mah. Tunay Sok. Prestij Konakları A Blok No:1
Gözde Kuşadası Hastanesi
2.2 km. uzaklıkta
Türkmen Mah. Rıza Saraç Cad. No:1
Kuşadası Devlet Hastanesi
3.6 km. uzaklıkta
Türkmen Mah. Bayraklı Dede Mevkii Hülya Koçyiğit Bulvarı No:13
Selçuk Devlet Hastanesi
14.7 km. uzaklıkta
Atatürk Mah. Doktor Sabri Yayla Bulvarı
Aydın Göz Söke Tıp Merkezi
15.8 km. uzaklıkta
Konak Mah. Faik Kocagöz Cad. Seçkin Sitesi No:27/1
Söke Fehime-Faik Kocagöz Devlet Hastanesi
15.9 km. uzaklıkta
Fevzipaşa Mah. Fehime Faik Kocagöz Cad. Köyaltı Mevkii No:16