Özel Gözde Kuşadası Hastanesi

Özel Gözde Kuşadası Hastanesi
Kurum Adı:Özel Gözde Kuşadası Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Aydın
İlçe:Kuşadası
Adres:Türkmen Mah. Rıza Saraç Cad. No:1
Telefon:0 (256) 610-0045
Web Sitesi:www.gozdehastanesi.com.trHata Bildir
37.86638727.265145

Kurum Hakkında

Özel Gözde Kuşadası Hastanesi, Kuşadası ve çevresini içine alan ve turizm açısından son derece hareketli olan bölgede, yerli ve yabancı hastalara uluslararası standartlarda sağlık hizmeti vermeyi amaçlayarak açıldı.

Gözde Kuşadası Hastanesi'nin, Kuşadası merkezde toplam 15 bin metrekare alan üzerine kurulmuştur. Tam donanımlı ve 150 yatak kapasiteli hastanenin içinde yoğun bakım, onkoloji, radyoloji, MR, diyaliz merkezi, tomografi ve 4 ameliyathanesi bulunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Özel Gözde Kuşadası Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Gözde Kuşadası Hastanesi, Aydın ili Kuşadası ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ceren Öznur Cakıroğlu
Aydına ailemin yanına geldim! Aydın merkez. Özel sağlık sigortamın geçtiği bir hastane ve defalarca arıyorum gebelikte detaylı ultrason için randevu oluşturulmuyor! İllaki hastaneye gelmemiz gerekiyormuş! Aydından 2 saat gidip hamile halimle randevu alıp dönüp tekrar randevu zamanı 2 saat yolculuk yapıp gelmem gerekiyor! Böyle memnuniyetsizlik, böyle rezillik yok. Müşteri hizmetleri hastaya salak muamelesi yapıyor resmen. Birinin dediği diğerinin dediğini tutmuyor. Doğuma gelmiyorum ben ultrason randevusu hastaneye gelip alabilirsiniz sadece ne demek! Herkesin altında özel araç mı var! Hava sıcaklığının farkında mısınız!
Aysel Yörükoğlu
★★★★★
Ben Universal hastanesinde çekhap yaptırdım. Çok memnun kaldım. konlonskopendeskopi yaptırdım çok çok memnun kaldım oradan. İlgileniyorlar anlatamamam
Feridun Ilkay Atan
Evet ben de kadın hastalıkları ve doğumda muayene oldum randevuma 10 dakika erken gelmeme rağmen tam 1 saat bekletildim ve ayrıca kadın hastalıkları ve doğum uzmanını hiç beğenmedim resmen paranızla rezil olursunuz.
Osman Baktimur
14 ocak 10.40 a göz hastalıklarından randevu aldım 10.30 da hastanedeydim 10.35 de benden önceki hasta girdi daha sonra 11e 10 kala bir fransız turist kontrol için geldi yaklaşık 25 dakika sonra içerdeki muayene bitti. randevu saatimden 20 dakika sonrası sıranın bana geldigini sanarak kalktım ama yanılmışım. doktor bey randevuya bakmadan birde utanmadan acil oldugunu söyleyerek turistleri içeri aldı. kendi ülkemde ikinci sınıf insan muamelisi gördüm. muayene olmadan degersiz paramı da isteyerek üniversala veda ettim. yerli yabancı ayrım yapmayan başka bir hast.ye gittim.
Gülçin Güneç
★★★★
Yaklaşık 2 hafta önce eşim üroloji doktoru Zafer bey tarafından ameliyat edildi sanırım hastanenin en iyi doktoru olsa gerek çok memnun kaldık ama kendim kadın doğum uzmanı *** bey'e muayene oldum ama memnun kalmadım *** beyin sanki işini isteyerek yapmıyo gibi bir tavrı var. Bütün sağlık personelinize teşekkür ederiz.
Hafize Guven-Onder
★★★
Yaklaşık 2 ay önce çocuğumun kan testini yaptırdım ve yurt dışında yaşadığımız için sonuçların ingilizce yazılması gerekiyordu, size mail atarız denildi bence problem yoktu, olur dedim fakat olayın üstünden 8 hafta geçmesine rağmen mail alamadım. Telefon açıyorum ve bana olayı anlatan sorumlu kişi trafik kazası hastası geldiğini söylüyor ve halderim diyor, olayı bilmeden halder ben burda uğraşırım nasıl olsa, burda sağlık ve sigorta olayları ordaki gibi olmuyor bunu bilmenizi istedim. Ayrıca muayene yaptırdığımda hastanın yanı benim haberim olmadan 4 tane extra tahlil sonucu çıkıyor ve soruyorum doktar istedi deniyor, faturada yazan miktar önemli değil tabiki yarısını doktor ödüyor nasılsa, istediği tahlili yaptırır. Çok güzel hastane yapılmış fakat içinede işi bilen yada yeterli sayıda personel ve düzgün yuneticiliği olan birilerini koyun lütfen hastanenin içine... Saygılarımla
Halide Kuşdemir
Eksik doktorlarınız var. Ben dün geldim Göğüs Hastalıkları yoktu ve kalp için sıra alamadım. Onun için memnun kalmadım.

Özel Gözde Kuşadası Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Gözde Kuşadası Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 97 oy kullanılmış ve kurum hakkında 7 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Gözde Kuşadası Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Egemed Saydam Tıp Merkezi
400 metre uzaklıkta
Türkmen Mah. Tunay Sok. Prestij Konakları A Blok No:1
Kuşadası Devlet Hastanesi
1.4 km. uzaklıkta
Türkmen Mah. Bayraklı Dede Mevkii Hülya Koçyiğit Bulvarı No:13
Adagöz Tıp Merkezi
2.2 km. uzaklıkta
Hacıfeyzullah Mah. Koçtaş Yolu Sok. No:8
Selçuk Devlet Hastanesi
12.8 km. uzaklıkta
Atatürk Mah. Doktor Sabri Yayla Bulvarı
Aydın Göz Söke Tıp Merkezi
16.6 km. uzaklıkta
Konak Mah. Faik Kocagöz Cad. Seçkin Sitesi No:27/1
Söke Fehime-Faik Kocagöz Devlet Hastanesi
16.6 km. uzaklıkta
Fevzipaşa Mah. Fehime Faik Kocagöz Cad. Köyaltı Mevkii No:16
Söke Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
17.6 km. uzaklıkta
Atatürk Mahallesi. Baygür Sokak. No:1