Özel Gözde Kuşadası Hastanesi

Özel Gözde Kuşadası Hastanesi
Kurum Adı:Özel Gözde Kuşadası Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Aydın
İlçe:Kuşadası
Adres:Türkmen Mah. Rıza Saraç Cad. No:1
Telefon:0 (256) 610-0045
Web Sitesi:www.gozdehastanesi.com.trHata Bildir
37.86638727.265145

Kurum Hakkında

Özel Gözde Kuşadası Hastanesi, Aydın ili Kuşadası ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Özel Gözde Kuşadası Hastanesi, Kuşadası ve çevresini içine alan ve turizm açısından son derece hareketli olan bölgede, yerli ve yabancı hastalara uluslararası standartlarda sağlık hizmeti vermeyi amaçlayarak açıldı.

Gözde Kuşadası Hastanesi'nin, Kuşadası merkezde toplam 15 bin metrekare alan üzerine kurulmuştur. Tam donanımlı ve 150 yatak kapasiteli hastanenin içinde yoğun bakım, onkoloji, radyoloji, MR, diyaliz merkezi, tomografi ve 4 ameliyathanesi bulunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Gözde Kuşadası Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Ceren Öznur Cakıroğlu
Aydına ailemin yanına geldim! Aydın merkez. Özel sağlık sigortamın geçtiği bir hastane ve defalarca arıyorum gebelikte detaylı ultrason için randevu oluşturulmuyor! İllaki hastaneye gelmemiz gerekiyormuş! Aydından 2 saat gidip hamile halimle randevu alıp dönüp tekrar randevu zamanı 2 saat yolculuk yapıp gelmem gerekiyor! Böyle memnuniyetsizlik, böyle rezillik yok. Müşteri hizmetleri hastaya salak muamelesi yapıyor resmen. Birinin dediği diğerinin dediğini tutmuyor. Doğuma gelmiyorum ben ultrason randevusu hastaneye gelip alabilirsiniz sadece ne demek! Herkesin altında özel araç mı var! Hava sıcaklığının farkında mısınız!
Aysel Yörükoğlu
★★★★★
Ben Universal hastanesinde çekhap yaptırdım. Çok memnun kaldım. konlonskopendeskopi yaptırdım çok çok memnun kaldım oradan. İlgileniyorlar anlatamamam
Feridun Ilkay Atan
Evet ben de kadın hastalıkları ve doğumda muayene oldum randevuma 10 dakika erken gelmeme rağmen tam 1 saat bekletildim ve ayrıca kadın hastalıkları ve doğum uzmanını hiç beğenmedim resmen paranızla rezil olursunuz.
Osman Baktimur
14 ocak 10.40 a göz hastalıklarından randevu aldım 10.30 da hastanedeydim 10.35 de benden önceki hasta girdi daha sonra 11e 10 kala bir fransız turist kontrol için geldi yaklaşık 25 dakika sonra içerdeki muayene bitti. randevu saatimden 20 dakika sonrası sıranın bana geldigini sanarak kalktım ama yanılmışım. doktor bey randevuya bakmadan birde utanmadan acil oldugunu söyleyerek turistleri içeri aldı. kendi ülkemde ikinci sınıf insan muamelisi gördüm. muayene olmadan degersiz paramı da isteyerek üniversala veda ettim. yerli yabancı ayrım yapmayan başka bir hast.ye gittim.
Gülçin Güneç
★★★★
Yaklaşık 2 hafta önce eşim üroloji doktoru Zafer bey tarafından ameliyat edildi sanırım hastanenin en iyi doktoru olsa gerek çok memnun kaldık ama kendim kadın doğum uzmanı *** bey'e muayene oldum ama memnun kalmadım *** beyin sanki işini isteyerek yapmıyo gibi bir tavrı var. Bütün sağlık personelinize teşekkür ederiz.
Hafize Guven-Onder
★★★
Yaklaşık 2 ay önce çocuğumun kan testini yaptırdım ve yurt dışında yaşadığımız için sonuçların ingilizce yazılması gerekiyordu, size mail atarız denildi bence problem yoktu, olur dedim fakat olayın üstünden 8 hafta geçmesine rağmen mail alamadım. Telefon açıyorum ve bana olayı anlatan sorumlu kişi trafik kazası hastası geldiğini söylüyor ve halderim diyor, olayı bilmeden halder ben burda uğraşırım nasıl olsa, burda sağlık ve sigorta olayları ordaki gibi olmuyor bunu bilmenizi istedim. Ayrıca muayene yaptırdığımda hastanın yanı benim haberim olmadan 4 tane extra tahlil sonucu çıkıyor ve soruyorum doktar istedi deniyor, faturada yazan miktar önemli değil tabiki yarısını doktor ödüyor nasılsa, istediği tahlili yaptırır. Çok güzel hastane yapılmış fakat içinede işi bilen yada yeterli sayıda personel ve düzgün yuneticiliği olan birilerini koyun lütfen hastanenin içine... Saygılarımla
Halide Kuşdemir
Eksik doktorlarınız var. Ben dün geldim Göğüs Hastalıkları yoktu ve kalp için sıra alamadım. Onun için memnun kalmadım.

Özel Gözde Kuşadası Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Gözde Kuşadası Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 97 oy kullanılmış ve kurum hakkında 7 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Egemed Saydam Tıp Merkezi
Özel Egemed Saydam Tıp Merkezinde, modern binası ve donanımlarıyla, doğru ve kalıcı tedavi uygulamaları, alanında uzman doktor ve çalışanları ile yepyeni bir hizmet anlayışıyla her şey mutluluğunuz için.
Kuşadası Devlet Hastanesi
Kuşadası Devlet Hastanesi 2015 yılı itibariyle 166 yatak kapasiteli yeni binasında hizmet vermeye başlamıştır. Kurumumuzda 16 branşta yataklı sağlık hizmeti, 17 uzmanlık dalında ayaktan tedavi hizmeti yürütmektedir. 31 poliklinik
Özel Adagöz Tıp Merkezi
2006 yılında Kuşadası'nda hizmet vermeye başlayan Ada Göz Dal Merkezi ve Cerrahi Birimi, 2016 ocak ayı itibariyle Adagöz Tıp Merkezi olarak yeni adresinde sizlere hizmet vermeye başlamıştır.
Selçuk Devlet Hastanesi
Selçuk Devlet Hastanesi
13 km. uzaklıkta
Selçuk Devlet Hastanesi yaklaşık 30000 nüfuslu Selçuk ilçesinde, gelişen turizm ve artan nüfusa paralel olarak sağlık hizmeti veren ikinci basamak yataklı tedavi kurumudur.
Özel Aydın Göz Söke Tıp Merkezi
2007 yılından bu yana sürekli kendini yenileyerek hastalarına en üst kalitede sağlık hizmeti vermeyi amaç edinmiş bir sağlık kuruluşu olan Aydın Göz Hastanesi, Söke şubesi ile hizmet sunmaya devam etmektedir.
Söke Fehime-Faik Kocagöz Devlet Hastanesi
2004 yılında hizmet vermeye başlayan yeni Söke Devlet Hastanesinde, sağlık hizmeti sunumu kalitesini arttırabilmek için teknolojik altyapı oluşturulmakta ve geliştirilmekte, personel eğitimine de son derece önem verilmektedir.
Söke Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Söke Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi geniş mekana sahip modern binasında fiilen 24 ünit ile hizmet vermektedir.
Özel Egemed Hastanesi
Özel Egemed Hastanesi
19 km. uzaklıkta
2012 yılında hizmete açılan Uluslararası Söke Hastanesi 2015 tarihinden itibaren Egemed Hastaneleri olarak hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Ege Tatil Diyaliz Merkezi
Özel Dmed Ege Tatil Diyaliz Merkezi 42 yatak kapasitesine sahip olup, hemodiyaliz ve gece diyalizi sunmaktadır. Yenilenmiş modern binası, Aydın’ın en büyük ilçesi Söke’de yer almaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Gözde Kuşadası Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉