Özel Adana Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

Özel Adana Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Kurum Adı:Özel Adana Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Kategori:Oksijen Tedavi Merkezi
Şehir:Adana
İlçe:Çukurova
Adres:Belediye Evleri Mah. Turgut Özal Blv. 84282 Sok. No:11
Telefon:0 (322) 248-8530
Web Sitesi:www.adanahiperbarik.comHata Bildir
37.05014235.267846

Kurum Hakkında

Merkezimizde tedaviler başlamıştır. Bölgemizdeki eğitim hastaneleri, üniversite hastaneleri ile kamu ve özel hastanelerdeki hastaların hiperbarik oksijen tedavisi gereksinimini karşılamayı amaçlamaktayız. Hedefimiz sizlere bilimsel yaklaşım ve kaliteli sağlık hizmeti sunmak, yenilikçi ve öncü olmak, bilimsel araştırmalara ev sahipliği yapmaktır.

Sağlık uygulama tebliğinde yapılan düzenlemeler ile Hiperbarik Oksijen Tedavisi için aşağıdaki hastalıklar SGK(Sosyal Güvenlik Kurumu) tarafından ödenmektedir:

Yara tedavisi, diyabete bağlı yaraların tedavisi, kaza sonrası oluşmuş yaraların tedavisi, buerger hastalığına bağlı oluşmuş yaraların tedavisi, arterlerin embolizm ve trombozuna bağlı iskemi ve buna bağlı oluşan yaralar, arterlerin embolizm ve trombozu için yapılan embolektomi sonrası reperfüzyon hasarı tedavisi, dekübit ülseri, cerrahi operasyon sonrası oluşmuş yara ve enfeksiyon tedavisi, kronik refrakter osteomyelit(kronik kemik enfeksiyonları) tedavisi, iç eklem protezine bağlı enfeksiyon tedavisi, amputasyon güdüğünün enfeksiyon ve nekrozu tedavisi, internal ortopedik protez cihazları, implantları ve greftlerinin enfeksiyonu ve diğer komplikasyonu tedavisi, kafa kemikleri sternum ve vertebranın akut osteomyelitleri(spondilopatiler vb), kemiğin aseptik nekrozu, sıkışma ezilme çarpma sonucu oluşmuş yara ve enfeksiyon tedavisi, radyasyon nekrozları(proktit, sistit, radyodermatit) tedavisi, nekrotizan fasiit tedavisi, gazlı gangren tedavisi, termal yanıkların tedavisi, ani işitme kaybı, retinal arter oklüzyonu(ani görme kaybı), beyin absesi, anoksik ensefalopati, karbonmonoksit, siyanid zehirlenmesi tedavisi, dekompresyon hastalığı(vurgun) tedavisi, Hava gaz embolisi tedavisi, turması şüpheli deri ve doku nakilleri (greft, flep).

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp
  • Hiperbarik Oksijen Tedavisi

Özel Adana Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Adana Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, Adana ili Çukurova ilçesinde oksijen tedavi merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Adana Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Adana Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.3 / 5

Özel Adana Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi 5 üzerinden 4.3 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Adana Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Adana Doktor Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi
530 metre uzaklıkta
Belediye Evleri Mah. Turgut Özal Bulvarı No:230
Seyhan Diyaliz Merkezi
940 metre uzaklıkta
Huzurevleri Mh. 77214 Sk. No: 10/A Çukurova
Akdeniz Üroloji Merkezi
990 metre uzaklıkta
Yurt Mah. Kurttepe Cad. No:20/A
Medline Adana Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Belediye Evleri Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı No:234 Seyhan
Prof. Dr. M. Turan Çetin Tüp Bebek Merkezi
1.6 km. uzaklıkta
100. Yıl Mh. 85017 Sk. No:9/A Çukurova
EPC Hastanesi
1.6 km. uzaklıkta
100. Yıl Mah. Carrefoursa AVM Yanı
Dermancan Tıp Merkezi
1.7 km. uzaklıkta
Güzelyalı Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Dosteller Apt.