Özel Akdeniz Üroloji Merkezi

Özel Akdeniz Üroloji Merkezi
Kurum Adı:Özel Akdeniz Üroloji Merkezi
Kategori:Üroloji Merkezi
Şehir:Adana
İlçe:Çukurova
Adres:Yurt Mah. Kurttepe Cad. No:20/A
Telefon:0 (322) 239-3330
37.05101535.279000

Kurum Hakkında

Özel Akdeniz Üroloji Merkezi 2008 yılında hizmet sunmaya başladı. Her geçen gün hizmet kalitesini ve hizmet alanlarını artırarak gelişen kuruluşumuzda; poliklinik hizmetleri, ESWL (dışardan şok dalgaları ile böbrek taşı kırma), böbrek taş analizi, TRUS eşliğinde prostat iğne biyopsisi, ürolojik açık ve endoskopik cerrahiler, radyolojik ve nükleer görüntülemeler, biyokimyasal, mikrobiyolojik, parazitolojik, patolojik, genetik ve hormonal laboratuar hizmetleri gerçekleştirilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Üroloji

Özel Akdeniz Üroloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Akdeniz Üroloji Merkezi, Adana ili Çukurova ilçesinde Üroloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Bünyamin Kurt
Bünyamin Kurt · 14 Haziran 2017

Çok iyi bir doktor olduğu söylenen *** *** saat 11:28 olmuş hala polikliniğe teşrif etme zahmetinde bulunmadı ve adam gelecek mi gelmeyecek mi hiç bir bilgi yok buraya gelip para verip bekleyeceğime bir daha devlet hastanesinden randevu alır orada beklerim ben doktor ölmüştür de o yüzden gelmemiştir diye umut ediyorum

Özel Akdeniz Üroloji Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Akdeniz Üroloji Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Akdeniz Üroloji Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Seyhan Diyaliz Merkezi
600 metre uzaklıkta
Huzurevleri Mh. 77214 Sk. No: 10/A Çukurova
Ankada Tüp Bebek Merkezi
680 metre uzaklıkta
Süleyman Demirel Blv. 138. Sk. Gölçiçeği Apt. No:10
Dermancan Tıp Merkezi
760 metre uzaklıkta
Güzelyalı Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Dosteller Apt.
Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezi
910 metre uzaklıkta
Toros Mah. Turgut Özal Bul. No:189 Tayyibe Hanım Apt. A Blok
Adana Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
990 metre uzaklıkta
Belediye Evleri Mah. Turgut Özal Blv. 84282 Sok. No:11
Adana Doktor Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi
1.5 km. uzaklıkta
Belediye Evleri Mah. Turgut Özal Bulvarı No:230