Özel Akademi Meram Hastanesi

Özel Akademi Meram Hastanesi
Kurum Adı:Özel Akademi Meram Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Konya
İlçe:Meram
Adres:Süleymanşah Mah. Beyşehir Cad. No:181
Telefon:0 (332) 221-3737
Web Sitesi:www.akademimeramhastanesi.comHata Bildir
37.87968732.448822

Kurum Hakkında

Özel Akademi Meram Hastanesi, Konya ili Meram ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Özel Medline Konya Hastanesi, Akademi Meram Hastanesi ismiyle hizmetine devam etmektedir. 10518 metrekare kapalı alan üzerinde, toplam 91 hasta yatağı, 26 yoğun bakım yatağı, 4 yeni doğan yoğun bakım yatağı, 4 suit oda, 7 gözlem yatağı, 5 ameliyathane, doğumhane, mikrobiyoloji ve klinik laboratuvarları, radyoloji ve acil servis üniteleri ile hizmet vermektedir.

Akademi Hastanesi olarak çağın getirdiği ileri teknolojiyi kullanan, bilgiyi büyük bir hazine olarak görüp faydalanan, temelde insana en güzel hizmeti amaçlayan, sağlıklı toplumun oluşmasına katkıda bulunma azminde doktoru, hemşiresi, sağlık memuru, tıbbi teknisyeni, eczacısı, idari ve genel hizmet birimlerimizle "Hedefimiz Sağlıklı İnsan".

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Akademi Meram Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Gastroenteroloji
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Abdulaziz Yildiz
★★
Keşke telefonlara cevap alabilseydik. Telefonlarınıza neden cevap vermezsiniz ki?
Şule Nural
Sorumsuzluk ve vurdumduymazlık had safhada hastayı kontrol etmek yok özellikle *** ***
Fadim Demirel
★★★★★
Hastaneniz ve personelinizle gecen yıl tanıştım. 2. doğumunu Fuat bey ve Emel hanım sayesinde çok kolay yaptım. Fuat bey işinde gayet başarılı bi doktor Emel hanımında hakkını odeyemem evimde gibi hissettim doğum yaparken. Şimdi doğum yapacak birçok kişiye hastanenizi tavsiye ediyorum. iyi ki varsınız.
Şaban Avcı
★★★★★
Öncelikle Prof Dr Mehmet Erkan Ustun hocamıza ilgi alaka ve tedavisinden dolayı çok teşekkür ederim. 7 Yıldır çok dr gezdim ama cektiğim bel ve ayak tedavimi sonuclandırıp beni sağlığıma kavusturmuştur.
Demet Hançer
★★★★★
Ben 10 gün önce hastanenenizde normal doğum yaptım. Gerçekten Doktorum Fuat Demir ve ebe Emel Hanım ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. İnanılmaz memnun kaldım her ikisinden de. Fuat hocanın rahatsızlıklarımda günün her saatinde ulaştığımda gece gündüz demeden yardımcı olması, Emel hanım her muayenede hep güler yüzlü tatlı dilli ve samimi olması benim doğumumun daha kolay olmasına sebep olduğu içinde ona ayrı teşekkür ediyorum. Her ikisine de çalışma hayatları boyunca başarılarının devamını diliyorum. Böyle kaliteli doktor ve ebe ile hizmet sunduğunuz içinde hastanenize teşekkür ediyorum...
Sezer Can Artan
★★★★★
Şefik beye doktor ilgilerinden dolayı çok teşekkur eder çalışmalarında başarılar dilerim. Kayın baba Ömer Özdemir'e göstermiş olduğu ilgi ve samimiyetten dolayı ayrıca teşekkür eder. Bu doktorlarımız sayesinde şifa buluyoruz.
Sevgi Solak
Hastaneye ilk gittiğimde bu kadar büyük bir hastane nasıl bu kadar boş olabilir diye düşünmüştüm.. Ama çok geçmeden neden boş olduğunu anladım... çünkü içi boş... Genel cerrah Dr. *** *** bir hastasını, A sınıfı % 90 fark alan bir hastanede %90 farkla AAA sınıfı azarlayabiliyor...
Samet Soysal
★★★★★
Hastanenin bütüm bölümleri çok kaliteli hizmet sunmaktadır. Herkese tavsiye ederim.
Kemal Kara
Hiç kimseye tavsiye etmiyorum uzun süre kuyrukta bekletiyorlar ilgilenmiyorlar. Sizden sonra gelenleri alıyorlar..
Kaşif Koçak
★★★★★
Dr. Osman Selçukluoğlu'na ilgi ve hastaya davranışından dolayı teşekkür ederim.
Deniz Akın
★★★★★
Hastane çok güzel çalışanları da kibar ve anlayışlılar. Doktorum Müjgan Hanım da ilgili bir doktor. Sadece emarı sevemedim. Panik atağım olduğu için emara giremedim. Açık emar olsaydı :)

Özel Akademi Meram Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel Akademi Meram Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 69 oy kullanılmış ve kurum hakkında 11 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Başkent Üniversitesi Konya Uygulama ve Araştırma Merkezi
Konya Uygulama ve Araştırma Merkezi ise 6 Haziran 2003 tarihinden itibaren, Ankara Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine bağlı olarak hizmetini sürdürmektedir.
Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi
Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi gelişmiş teknoloji ve donanıma sahip, 1350 yatak kapasiteli, 3719 sağlık çalışanı ile 200.000 m2'lik kapalı alanı ve yeni hastane yerleşkesinde 6 blok, eski hastane yerl
Özel Konya Novafertil Tüp Bebek Merkezi
Novafertil Konya tüp bebek merkezi, çocuk isteği gerçekleşmeyen çiftlerin tanı ve tedavisi amacıyla kurulmuş bir merkezdir. Tüp bebek tedavisine başvurmak isteyen çiftler gönül rahatlığı ile tüp bebek merkezlerimizi ziyaret edebil
Meram Devlet Hastanesi
Meram Devlet Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Mera Devlet Hastanesi olarak tecrübeli ve uzman kadrosundan aldığı güçle modern tıbbın imkanlarını kullanarak mümkün olan en iyi sağlık hizmetini halkımıza sunma gayreti içindeyiz.
Özel Ölmez Diyaliz Merkezi
Özel Konya Ölmez Diyaliz Merkezi 3000 m2 bahçe içinde 1100 m2 kapalı alanda 1997 yılında, 10 cihaz ile hizmetine başlamıştır.
Özel FMC Konya Diyaliz Merkezi
Özel FMC Konya Diyaliz Merkezi 50 yatak kapasitesi ile Yeni Sille Caddesinde hizmet sunmaktadır.
Meram Devlet Hastanesi Zafer Binası
Konya Hava Hastanesi ya da Asker Hastanesi olarak bilinen kurum, Ağustos 2016'da Sağlık Bakanlığı’nın kullanımına verilerek Meram Eğitim ve Araştırma Hastanesi Zafer ek binası olarak hizmet vermeye devam etmektedir.
Beyhekim Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Konya Beyhekim Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hasta odaklı modern ağız ve diş sağlığı hizmetlerini 50 standart ünitle hizmet vermektedir.
Özel Konya Büyükşehir Hastanesi
1979 yılında Konya’da hizmet vermeye başlayan hastanemiz, daima büyüyen, yeniliklerden beslenen uzman kadrosu ve ileri teknoloji desteğiyle tüm branşlarda özenli, güvenli ve yüksek standartlı hizmet veren çağdaş bir sağlık merkezi
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Akademi Meram Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉