Özel Konya Novafertil Tüp Bebek Merkezi

Özel Konya Novafertil Tüp Bebek Merkezi
Kurum Adı:Özel Konya Novafertil Tüp Bebek Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Şehir:Konya
İlçe:Meram
Adres:Ateşbaz Veli Mah. Yeni Meram Cad. No:75
Telefon:0 (332) 323-5151
Web Sitesi:novafertil.comHata Bildir
37.86280732.449353

Kurum Hakkında

Özel Konya Novafertil Tüp Bebek Merkezi, Konya ili Meram ilçesinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Novafertil Konya tüp bebek merkezi, çocuk isteği gerçekleşmeyen çiftlerin tanı ve tedavisi amacıyla kurulmuş bir merkezdir. Tüp bebek, günümüzde doğal yollarla bebek sahibi olamayan çiftlerin en çok tercih ettiği yardımcı üreme tekniğidir. Uzun yıllardır uygulanan ve birçok çiftin başarıya ulaşmasını sağlayan tüp bebek, kadın üreme hücresi yumurtalıkların ve erkek üreme hücresi spermlerin laboratuvar ortamında toplanmasıyla başlar. Tüp bebek tedavisine başvurmak isteyen çiftler gönül rahatlığı ile tüp bebek merkezlerimizi ziyaret edebilir. Novafertil tüp bebek merkezleri açıldığı günden bu güne yaklaşık 10 bin ailenin çocuk sahibi olmasına yardımcı olmuştur.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Konya Novafertil Tüp Bebek Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Üroloji
 • Tüp Bebek
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
Tedaviler
 • Tüp Bebek (IVF)
 • Aşılama (IUI)
 • Mikroenjeksiyon (ICSI)
 • Embriyo Dondurma
 • Sperm Dondurma
 • Yumurta (Oosit) Dondurma
 • Rahim Dinlendirme
 • Genetik Tüp Bebek

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Konya Novafertil Tüp Bebek Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Konya Novafertil Tüp Bebek Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Konya Novafertil Tüp Bebek Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Meram Devlet Hastanesi
Meram Devlet Hastanesi
403 metre uzaklıkta
Mera Devlet Hastanesi olarak tecrübeli ve uzman kadrosundan aldığı güçle modern tıbbın imkanlarını kullanarak mümkün olan en iyi sağlık hizmetini halkımıza sunma gayreti içindeyiz.
Özel Ölmez Diyaliz Merkezi
Özel Ölmez Diyaliz Merkezi
810 metre uzaklıkta
Özel Konya Ölmez Diyaliz Merkezi 3000 m2 bahçe içinde 1100 m2 kapalı alanda 1997 yılında, 10 cihaz ile hizmetine başlamıştır.
Özel Akademi Meram Hastanesi
Özel Akademi Meram Hastanesi 10518 metrekare kapalı alan üzerinde, toplam 91 hasta yatağı, 26 yoğun bakım yatağı, 4 yeni doğan yoğun bakım yatağı, 4 suit oda, 7 gözlem yatağı, 5 ameliyathane ile hizmet vermektedir.
Başkent Üniversitesi Konya Uygulama ve Araştırma Merkezi
Konya Uygulama ve Araştırma Merkezi ise 6 Haziran 2003 tarihinden itibaren, Ankara Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine bağlı olarak hizmetini sürdürmektedir.
Meram Devlet Hastanesi Zafer Binası
Konya Hava Hastanesi ya da Asker Hastanesi olarak bilinen kurum, Ağustos 2016'da Sağlık Bakanlığı’nın kullanımına verilerek Meram Eğitim ve Araştırma Hastanesi Zafer ek binası olarak hizmet vermeye devam etmektedir.
Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi
Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi gelişmiş teknoloji ve donanıma sahip, 1350 yatak kapasiteli, 3719 sağlık çalışanı ile 200.000 m2'lik kapalı alanı ve yeni hastane yerleşkesinde 6 blok, eski hastane yerl
Özel Konya Anıt Hastanesi
Dünya standartlarındaki kaliteli sağlık hizmetini başta Konya olmak üzere tüm Türkiye'ye sunmayı hedefleyen Özel Konya Anıt Hastanesi, güncel teknolojiye sahip teşhis ve tedavi cihazlarıyla donatılmış, çağdaş ve modern tam teşekkü
Beyhekim Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Konya Beyhekim Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hasta odaklı modern ağız ve diş sağlığı hizmetlerini 50 standart ünitle hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Konya Novafertil Tüp Bebek Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉