Özel Ölmez Diyaliz Merkezi

Özel Ölmez Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Ölmez Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Konya
İlçe:Meram
Adres:Yeni Meram Caddesi No:129
Telefon:0 (332) 324-4001
Web Sitesi:www.konyadiyaliz.comHata Bildir
37.86015032.440749

Kurum Hakkında

Diyaliz merkezimiz 3000 m2 bahçe içinde 1100 m2 kapalı alanda 1997 yılında, 10 cihaz ile hizmetine başlamıştır. Konya da açılan ilk özel diyaliz merkezidir. Sayısal büyüme yerine niteliksel gelişmeyi kendine ilke edinmiş merkezimiz hastalarımızın yoğun ilgisine karşın kapasitesini 17 (2 yedek) cihaza çıkarmıştır.

Hastalarımızı sürekli diyaliz tedavisi yerine nakil olmaya teşvik ederek, destek vererek, tıbbi açıdan hazır olmalarını sağlamıştır. Bu husustaki uğraşılarımız sonuç vermiş ve nakil oranlarımız %11 lere ulaşmıştır.

Bir diyalizi ayakta tutan teknik donanımıdır bunun bilincinde olan ölmez diyaliz yönetimi en son teknolojiyi kullanmıştır. Merkezimizde 17 makineyle hizmet vermekteyiz 2007 yılı itibariyle 15 adet FRESENIUS 4008S yeni makine alınmıştır. Merkezimizde bulunan diğer makineler Althin markadır. Su sistemimiz ise avrupada en çok tercih edilen HERCO markadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Ölmez Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ölmez Diyaliz Merkezi, Konya ili Meram ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Ölmez Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Ölmez Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Ölmez Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ölmez Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Meram Devlet Hastanesi
420 metre uzaklıkta
Ayanbey Mah. Yeni Meram Cad. No:97
Konya Novafertil Tüp Bebek Merkezi
810 metre uzaklıkta
Ateşbaz Veli Mah. Yeni Meram Cad. No:75
Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Yunus Emre Mah. Beyşehir Cad. No:281
Akademi Meram Hastanesi
2.3 km. uzaklıkta
Süleymanşah Mah. Beyşehir Cad. No:181
Başkent Üniversitesi Konya Uygulama ve Araştırma Merkezi
3.1 km. uzaklıkta
Hoca Cihan Mah. Saray Cad. No:1
Meram Devlet Hastanesi Zafer Binası
3.7 km. uzaklıkta
Şeyh Sadrettin Mah. Millet Cad. No:14