Özel Ölmez Diyaliz Merkezi

Özel Ölmez Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Ölmez Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Konya
İlçe:Meram
Adres:Yeni Meram Caddesi No:129
Telefon:0 (332) 324-4001
37.86015032.440749

Kurum Hakkında

Diyaliz merkezimiz 3000 m2 bahçe içinde 1100 m2 kapalı alanda 1997 yılında, 10 cihaz ile hizmetine başlamıştır. Konya da açılan ilk özel diyaliz merkezidir. Sayısal büyüme yerine niteliksel gelişmeyi kendine ilke edinmiş merkezimiz hastalarımızın yoğun ilgisine karşın kapasitesini 17 (2 yedek) cihaza çıkarmıştır.

Hastalarımızı sürekli diyaliz tedavisi yerine nakil olmaya teşvik ederek, destek vererek, tıbbi açıdan hazır olmalarını sağlamıştır. Bu husustaki uğraşılarımız sonuç vermiş ve nakil oranlarımız %11 lere ulaşmıştır.

Bir diyalizi ayakta tutan teknik donanımıdır bunun bilincinde olan ölmez diyaliz yönetimi en son teknolojiyi kullanmıştır. Merkezimizde 17 makineyle hizmet vermekteyiz 2007 yılı itibariyle 15 adet FRESENIUS 4008S yeni makine alınmıştır. Merkezimizde bulunan diğer makineler Althin markadır. Su sistemimiz ise avrupada en çok tercih edilen HERCO markadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Ölmez Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ölmez Diyaliz Merkezi, Konya ili Meram ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Ölmez Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Ölmez Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Ölmez Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ölmez Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi

420 metre uzaklıkta

Hacı Şaban Mah. Meram Yeniyol Cad. No:97

Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi

2 km. uzaklıkta

Yunus Emre Mah. Beyşehir Cad. No:281

Akademi Meram Hastanesi

2.3 km. uzaklıkta

Süleymanşah Mah. Beyşehir Cad. No:181

Başkent Üniversitesi Konya Araştırma ve Uygulama Merkezi

3.1 km. uzaklıkta

Hoca Cihan Mah. Saray Cad. No:1

Konya Asker Hastanesi

3.7 km. uzaklıkta

Şeyh Sadrettin Mh. Kazım Karabekir Cd. Meram

RTS Beyhekim Diyaliz Merkezi

3.8 km. uzaklıkta

Akşemsettin Cad. Sürücü Sok. No:15